Szukam żony

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Ona Samotna Dusza

Re: Szukam żony

Post autor: Ona Samotna Dusza » 2019-10-20, 09:42

Magnolia pisze: 2019-10-20, 08:55 Wypowiedzi Samotnej Duszy i Biserico są cenne dla CIebie bambam, bo mowią Ci jak jestes odbierany, także przeze mnie. Pisząc Ci o tym, nie chcemy Ci sprawić przykrości, ale pokazać gdzie leżą błędy w myśleniu i zachowaniu, które skutecznie odstraszają kobiety. Gdybyś zechciał je poprawić to miałbyś znacznie większe szanse. Zwiększenie Twoich szans jest naszą pomocą dla Ciebie.

Ja cały czas twierdzę, że kandydatka się znajdzie, jesli staniesz się odpowiednim kandydatem na męża. Bo na razie nim nie jesteś. Nie jesteś gotowy na związek, więc nie przychodzi Ci taka okazja.
Dobra wiadomosć jest taka, że zawsze mozesz stać się dobrym kandydatem, bo to zalezy od Ciebie.

Dokładnie tak jak pisze Magnolia.
Praca nad sobą swoim charakterem to najcięższa z prac.


I jeszcze jedno "bambam"

Zacznij lubić kobiety, to one polubią Ciebie :)
Kobiety wyczuwają facetów nie lubiących kobiet/zrażonych do kobiet.

I naprawdę Mądra Kobieta życiowa, nie wezmie sobie na partnera życiowego-Mężczyznę toksycznego, który lubi obgadywać innego człowieka, wyśmiewać wygląd drugiego człowieka, dowalać innemu człowiekowi, poniżać innego,
chyba że jest podobna do niego, i imponuje jej jego dowalanie innym, jego chamstwo...
Zapamietaj to sobie ;)
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 09:57 przez Ona Samotna Dusza, łącznie zmieniany 1 raz.

Wolfi

Re: Szukam żony

Post autor: Wolfi » 2019-10-20, 12:19

@bambam normalnie to napisalbym "ty maly wariacie xD".
Ale tak probujac podejsc do tego prawie na serio ;p to hmm. Znaczy oczywiscie tu to tylko zarty, ale serio nie ma w twojej okolicy wolnych dziewczyn? No nw np. sasiadka, po prostu ktos kim moglbys sie zainteresowac?
Poza tym najgorszym twoim bledem jest twoje podejscie do dziewczyn, wgl do ludzi, ktorym sie probujesz dowartosciowac czy cos, nie wiem. Uwazasz sie za brzydkiego, a sam wysmiewales puszyste kobiety, a przeciez WSZYSTKIE kobiety sa piekne, piekne wewnetrznie i tym trzeba sie kierowac, zreszta fizycznie tez kazda kobieta ma atuty.
Podam ogolnie przyklad, znam taka dziewczyne, ktora jest puszysta, i to sie tyczy Ciebie bambam, jest ona puszysta nawet bardzo, ale jest piekielnie pewna siebie, nie boi sie ze ktos ja nazwie, ze jest brzydka, jest usmiechnieta, nie ma kompleksow, doslownie kazdy sie czuje przy niej dobrze, poza tym jest bardzo zabawna i potrafi sie nawet smiac ze swojej tuszy co jest przeslodkie, i powiem Ci, ze to czyni ja BARDZO atrakcyjna, przynajmniej ja tak uwazam.
Wymagasz czegos od innych, a sam tego nie masz. Chcialbys zeby ktos byl taki, a sam taki nie jestes. Zmien podejscie, a zmienic je mozesz teraz, natychmiast i to jest ten plus. ;p

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-20, 12:32

Wolfi pisze: 2019-10-20, 12:19 Uwazasz sie za brzydkiego, a sam wysmiewales puszyste kobiety
W którym miejscu wyśmiewam?

Poza tym cmordy nie zmienisz, ale schudnąć możesz. I niech nikt nie wyjeżdża z wymówką "ona bierze leki", bo znałem niewiastę co ćpała hormony a była zgrabna mimo że jadła słodycze. Po prostu trzymała dietę 2000 kcal dziennie i CODZIENNIE zasuwała na fitness. ;)
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 12:33 przez bambam, łącznie zmieniany 1 raz.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Szukam żony

Post autor: ToTylkoJa » 2019-10-20, 12:48

@bambam
Po rozpoczęciu leczenia przytyłam 3 kg.
Potem schudłam 5kg.
I później kolejne 2kg.
Ale później przytyłam 4kg, tylko wszyscy mi mówili, że znów schudłam (choć przytyłam, wyglądałam, jakbym schudła).
Nie mogłam ćwiczyć, bo wejście na 2 piętro powodowało palpitacje serca. Więc zostawały mi ewentualnie spacery.
To wszystko bez zmiany diety i dawki ćwiczeń.
Po prostu tak na początku, po lekach zachowywało się moje ciało, a ja mogłam tylko poczekać, aż się przyzwyczaję.
Nie oceniają całej grupy po jednym przypadku. Po prostu każdy organizm jest inny.

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-20, 12:51

A co Ci było i na co brałas?

Magnolia

Re: Szukam żony

Post autor: Magnolia » 2019-10-20, 13:14

Napisze ci moje pierwsze wrażenie przy czytaniu: a Ty się zastanów czy takie myśli chciałeś osiągnąć?
Charakterystyka
- wiek: 29 lat ok
- wzrost: 185 cm ok
- waga: 76 kg ok
- budowa ciała chuda, ale z widocznymi mięśniami, bo chodzę regularnie na siłownię chwalipięta
- włosy były brązowe, obecnie zakola zakola wpłynęły na kolor włosów?!
- oczy ciemno niebieskie z żółtymi przebarwieniami Oooo to ciekawe... nie widziałam takich
- wada zgryzu Matko, co za reklama?! :-o
- urodzony w mieście a co to ma do rzeczy?
- czysta polska rasa conajmniej do 4 pokolenia wstecz rasa to jest biała, czarna i żółta, narodowość polska.
- iq prawdopodobnie na poziomie między 110 a 120 chwalipięta po raz drugi, po co na co to komu? albo umiesz rozmawiać albo nie, od razu to widać czy człowiek rozumny i inteligentny...
- osobowość depresyjno - lękowa kolejna "niekorzystna" reklama :-o
- choroby odkleszczowe od kilku lat, ale gdy biorę zioła/leki i trzymam restrykcyjną dietę czuję się normalnie przyznam się, ze nie słyszałam od żadnego chłopaka na pierwszej randce aby wyskakiwał ze swoimi chorobami... :-o
- pełna sprawność fizyczna, np. nie mam problemu z tym by iść szybko przez kilka godzin albo wbiegać po schodach
- interesuję się programowaniem mało która kobieta może porozmawiać o programowaniu, nie masz innych zainteresowań o których mógłbyś porozmawiać z kobietą?
- lubię jeździć samochodami i czytać książki ok
- jestem programistą, ale ze względu na moje niskie umiejętności społeczne zarabiam tyle co kasjerka w biedronce
kolejna "niekorzystna" reklama

Atuty
- nie będę Cię bił a to nie jest standard?! to brzmi jakbyś kupował niewolnicę, której obiecujesz dobre traktowanie
- umiem wszystko załatwić super, kobiety tez są zdolne, ale przyda się taka umiejętność
- w przypadku bezpłodności zgodzę się na adopcję i będę starał się zbudować bąbelkowi wysokie poczucie własnej wartości w ogłoszeniu o adopcji?! matko i córko!! a druga rzecz, jak zbudujesz u dziecka wysokie poczucie wartości, skoro sam takowego u siebie nie zbudowałeś, to obietnica bez pokrycia póki co.

Wymagania
- zgadzanie się z nauką KK w 100% ok
- niskie BMI what?! szukasz kobiety czy wieszaka na ubrania? kobiety musza miec krągłości bo inaczej nie utrzymają ciąży i nie mają popędu, wiedziałeś?
- pozytywna opinia proboszcza What?!
- zdolność kredytowa what?!
- umiejętność tworzenia ciepłej atmosfery w domu ok


I dziwisz się, że po takim ogłoszeniu nie ma chętnych?
Niby rozumiem, ze chcesz byś uczciwy, przedstawiasz jak jest. Ale to tak nie działa między ludźmi. Poznawałam wiele mężczyzn przez internet, swego czasu, żadnego nie widziałam ze zdjęcia ale umiał tam rozmawiać i miał o czym, że gdy widziałam go w realu to przyjmowałam go takim jakim był. Bo tak akceptują świat kobiety. Najpierw musza mieć uwagę, a reszta się ułoży sobie myślą. Dobrze zaspokojone potrzeby emocjonalne u kobiety przykują go do dowolnego mężczyzny, który to potrafi. I odwrotnie, niezależnie od tego jak facet wygląda jesli nie zaspokaja potrzeb kobiety emocjonalnych to pójdzie poszukać tego u kogoś innego (początek zdrady).
Prawda jest taka że niewiele wiesz o kobietach... a chcesz jakąś zatrzymać na stały związek? Na razie masz lekcję do odrobienia - dowiedzieć się czego kobiety pragną? czego potrzebują? i starać się to dać.
p.s Napisał Ci to Biserico... On to daje... dlatego skupia uwagę kobiet, a z tego co o sobie pisał, ma ponad 60 lat.

Dlatego napisałam i będę przy tym obstawać, że wygląd to sprawa drugorzędna, jesli potrafisz kobiecie dać coś istotniejszego, trwalszego.

Powiem CI jeszcze coś, Wilk jest na forum chyba dłużej niż ja, czyli ze dwa lata conajmniej, pierwszy rok był trudny, odstawał od reszt swoimi poglądami, wpisami i zachowaniem. (przepraszam Wilku, ale takie miałam wrażenia) Ale siedział i czytał, widac zobaczył jakąś wartość i coś Go tu trzymało, choć porzucał nas co chwila i wracał. A od jakiegos czasu pisze zupełnie inaczej, wiele przemyślał, wiele zrozumiał, a Ostatnie Jego wpisy sa tak piękne, że kilka kobiet na forum, w tym ja , chcemy Go do serca przytulić.
Nie tylko nie wiem jak wygląda, wiem na pewno że jest młodziutki, czyli różnica wieku także przestała mieć znaczenie, wygląd nie ma znaczenia, bo zdobył czyjeś serce.

To jest dowód na to że źle podchodzisz do siebie , do tego szukania, i do kobiet.
Posłuchaj rad i feed backu i myśl jak to zmienić, bo naprawdę chcemy Ci pomóc znaleźć żonę.

Dominik

Re: Szukam żony

Post autor: Dominik » 2019-10-20, 13:17

Ja inaczej to widzę, oceniam tylko powyższy anons.
Też mi się nie podoba, że skreślasz puszyste kobiety. Mogą Ci się nie podobać, masz do tego prawo, ale po co to wymieniać w kryteriach? Po prostu odrzucisz je najwyżej na drugim etapie. Ponieważ nawet chudzinom takie kryterium się nie spodoba. Pomyśli sobie że myślisz tylko o wyglądzie zewnętrznym.
Jak już to ukrywać swoje niektóre kryteria co do dziewczyn w ogłoszeniu

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Szukam żony

Post autor: ToTylkoJa » 2019-10-20, 13:29

@bambam
Brałam i nadal biorę leki regulujące hormony
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 13:30 przez ToTylkoJa, łącznie zmieniany 1 raz.

Ona Samotna Dusza

Re: Szukam żony

Post autor: Ona Samotna Dusza » 2019-10-20, 13:44

bambam pisze: 2019-10-20, 12:32
Wolfi pisze: 2019-10-20, 12:19 Uwazasz sie za brzydkiego, a sam wysmiewales puszyste kobiety
W którym miejscu wyśmiewam?

Poza tym cmordy nie zmienisz, ale schudnąć możesz. I niech nikt nie wyjeżdża z wymówką "ona bierze leki", bo znałem niewiastę co ćpała hormony a była zgrabna mimo że jadła słodycze. Po prostu trzymała dietę 2000 kcal dziennie i CODZIENNIE zasuwała na fitness. ;)
Mi się zdaje że Ty strasznie powierzchownym człowiekiem jesteś.
Każda twarz "zbrzydnie", każde ciało "zbrzydnie"

Prawda jest taka że nie każdej chce się biegać/uprawiać sport,
są faceci którzy lubią kobiety otyłe, z niezadbaną figurą.
A są faceci którzy lubują się tylko w zgrabnych kobiecych kobietach, pisałam Ci, gusta są różne...

Nie ma brzydkich ludzi, są TYLKO ludzie z BRZYDKIM CHARAKTEREM.
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 13:48 przez Ona Samotna Dusza, łącznie zmieniany 1 raz.

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-20, 13:50

ToTylkoJa pisze: 2019-10-20, 13:29 @bambam
Brałam i nadal biorę leki regulujące hormony
a nadal masz problemy z pikawą czy przeszło?
Magnolia pisze: 2019-10-20, 13:14 - włosy były brązowe, obecnie zakola zakola wpłynęły na kolor włosów?!
w sensie, że niedługo będę łysy, ale geny potomstwu przekażę na kolor brązowy.
Magnolia pisze: 2019-10-20, 13:14 - urodzony w mieście a co to ma do rzeczy?
Niektóre kobiety wysoko urodzone np. Warszawianki mogą nie chcieć pobierać się z wieśniakiem.
Magnolia pisze: 2019-10-20, 13:14 - iq prawdopodobnie na poziomie między 110 a 120 chwalipięta po raz drugi, po co na co to komu? albo umiesz rozmawiać albo nie, od razu to widać czy człowiek rozumny i inteligentny...
no nie wiem, bo ludzie z zespołem Aspergera mogą mieć iq 160 a w krótkiej rozmowie z nimi odniesiesz wrażenie, że są debilami.
Magnolia pisze: 2019-10-20, 13:14 jak zbudujesz u dziecka wysokie poczucie wartości, skoro sam takowego u siebie nie zbudowałeś, to obietnica bez pokrycia póki co.[/color]
Dzięki znaniu mechanizmów i doświadczeń jak mnie niszczono psychicznie w dzieciństwie, wiem co mówić a co nie. Połowa sukcesu to dziecka nie wyzywać. Jak nie będę go wyzywać to już będzie miał wyższą pewność siebie niż ja. Poza tym słuchać go, nigdy nie ignorować, chwalić jak dobrze coś zrobi. To wystarczy by miał lepszą samoocenę niż 80% Polaków.
Ona Samotna Dusza pisze: 2019-10-20, 13:44 Prawda jest taka że nie każdej chce się biegać/uprawiać sport,
są faceci którzy lubią kobiety otyłe, z niezadbaną figurą.
a Ty jesteś gruba?
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 14:29 przez bambam, łącznie zmieniany 2 razy.

Ona Samotna Dusza

Re: Szukam żony

Post autor: Ona Samotna Dusza » 2019-10-20, 13:51

Magnolia pisze: 2019-10-20, 13:14

Powiem CI jeszcze coś, Wilk jest na forum chyba dłużej niż ja, czyli ze dwa lata conajmniej, pierwszy rok był trudny, odstawał od reszt swoimi poglądami, wpisami i zachowaniem. (przepraszam Wilku, ale takie miałam wrażenia) Ale siedział i czytał, widac zobaczył jakąś wartość i coś Go tu trzymało, choć porzucał nas co chwila i wracał. A od jakiegos czasu pisze zupełnie inaczej, wiele przemyślał, wiele zrozumiał, a Ostatnie Jego wpisy sa tak piękne, że kilka kobiet na forum, w tym ja , chcemy Go do serca przytulić.
Nie tylko nie wiem jak wygląda, wiem na pewno że jest młodziutki, czyli różnica wieku także przestała mieć znaczenie, wygląd nie ma znaczenia, bo zdobył czyjeś serce.

To jest dowód na to że źle podchodzisz do siebie , do tego szukania, i do kobiet.
Posłuchaj rad i feed backu i myśl jak to zmienić, bo naprawdę chcemy Ci pomóc znaleźć żonę.
To prawda sama bym wilczusia do serca ciepłego przytuliła, niesamowicie ciepły człowiek się wydaje :ymblushing:

Dominik

Re: Szukam żony

Post autor: Dominik » 2019-10-20, 14:16

bambam pisze: 2019-10-20, 13:50
Magnolia pisze: 2019-10-20, 13:14 - iq prawdopodobnie na poziomie między 110 a 120 chwalipięta po raz drugi, po co na co to komu? albo umiesz rozmawiać albo nie, od razu to widać czy człowiek rozumny i inteligentny...
no nie wiem, bo ludzie z zespołem Aspergera mogą mieć iq 160 a w krótkiej rozmowie z nimi odniesiesz wrażenie, że są debilami.
Debilami? Używaj na przyszłość innych określeń.
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 14:31 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Szukam żony

Post autor: Magnolia » 2019-10-20, 14:21

bambam pisze: 2019-10-20, 13:50
a Ty jesteś gruba?
:-o :-o :-o

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Szukam żony

Post autor: ToTylkoJa » 2019-10-20, 14:23

@bambam
Na ten moment moje leczenie stoi w miejscu, no niby wyniki badań bueno, ale oprócz wyników nic się nie zmieniło.
Na obecny moment mam roczne zwolnienie z lekcji wf nawet.
Rozumiesz? Ja akurat mam tak organizm, że po mnie nie widać, ale kto inny mógłby zareagować inaczej.
Nie mówię o żadnej promocji otyłości, uważam, że każdy powinien o siebie walczyć, kiedy to zaczyna być niezdrowe.

Ale czasem to trudniejsze, niż się wydaje.
Moja znajoma i druga znajoma były na tej samej diecie+ razem chodziły na siłownię.
Zasady diety były bardzo proste: 5 posiłków dziennie, zero słodyczy, pszenicy i smażonego.
U pierwszej było widać zmianę już po miesiącu,
Druga i tak przytyła.
Bardzo łatwo jest z rozpędu ocenić człowieka, ale trochę trudniej się zastanowić.

W moim przypadku, za tydzień mogę znów przytyć, choć nic się nie zmieni w moim stylu życia. Nie będzie to wynikało z mojego stylu życia, tylko z wpływu choroby na organizm.
Po prostu zanim coś o kimś powiesz, zastanów się.

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-20, 14:37

A co to za choroba w ogóle przez którą tak ta pikawa szaleje? Czy to może od leków?

Zablokowany