Szukam żony

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
bambam

Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-19, 15:52

@takisobie kazał mi założyć temat z ogłoszeniem, że szukam żony.

Charakterystyka
- wiek: 29 lat
- wzrost: 185 cm
- waga: 76 kg
- budowa ciała chuda, ale z widocznymi mięśniami, bo chodzę regularnie na siłownię
- włosy były brązowe, obecnie zakola
- oczy ciemno niebieskie z żółtymi przebarwieniami
- wada zgryzu
- urodzony w mieście
- czysta polska rasa conajmniej do 4 pokolenia wstecz
- iq prawdopodobnie na poziomie między 110 a 120
- osobowość depresyjno - lękowa
- choroby odkleszczowe od kilku lat, ale gdy biorę zioła/leki i trzymam restrykcyjną dietę czuję się normalnie
- pełna sprawność fizyczna, np. nie mam problemu z tym by iść szybko przez kilka godzin albo wbiegać po schodach
- interesuję się programowaniem
- lubię jeździć samochodami i czytać książki
- jestem programistą, ale ze względu na moje niskie umiejętności społeczne zarabiam tyle co kasjerka w biedronce

Atuty
- nie będę Cię bił
- umiem wszystko załatwić
- w przypadku bezpłodności zgodzę się na adopcję i będę starał się zbudować bąbelkowi wysokie poczucie własnej wartości

Wymagania
- zgadzanie się z nauką KK w 100%
- niskie BMI
- pozytywna opinia proboszcza
- zdolność kredytowa
- umiejętność tworzenia ciepłej atmosfery w domu
Ostatnio zmieniony 2019-10-19, 16:02 przez bambam, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Szukam żony

Post autor: Dezerter » 2019-10-19, 18:24

:!: Świetny pomysł i uczciwa prezentacja
ale jak doszedłem do tych punktów, to wybuchnąłem śmiechem i prawie się popłakałam:
- pozytywna opinia proboszcza =))
- zdolność kredytowa ;))
dzięki
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-19, 19:27

No dobra, widzę, że póki co słabe zainteresowanie u pań.
Wrzucam print screen swojego konta na zachętę:
Obrazek

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Szukam żony

Post autor: takisobie » 2019-10-19, 19:51

bambam pisze: 2019-10-19, 19:27 No dobra, widzę, że póki co słabe zainteresowanie u pań.
Wrzucam print screen swojego konta na zachętę:
Jak będziesz robił takie wpisy to podejrzewam że będzie bez zmian.

Magnolia

Re: Szukam żony

Post autor: Magnolia » 2019-10-19, 20:05

Ja mam prośbę do pań, żeby dać feed back dla bambam co jest nie tak w jego ogłoszeniu... dlaczego nie przyciaga tłumu kobiet...?
Oczywiście jesli bambam jest zainteresowany takim feed backiem. Jesteś?

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-19, 20:52

Bo to poroniony pomysł. Mało tu niewiast no i każda kobieta poniżej 30 roku życia, jeśli tylko nie jest gruba to wystarczy, że odpali sobie tindera albo "wyjdzie do ludzi" i zaraz ma adoratorów. Nie musi szukać na forach, poza tym łysiejący chłopina, odrzucony przez społeczeństwo, szukający żonki w taki sposób nie jest obiektem marzeń niewiast.
Ostatnio zmieniony 2019-10-19, 20:55 przez bambam, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Szukam żony

Post autor: Magnolia » 2019-10-19, 21:21

Pomysł jak każdy inny. Ale wydaje mi się że źle do tego podszedłeś. Poza tym spodziewasz się spektakularnych efektów... a skoro nie nastapiły to pomysł zły...

Może to nie jest dobre miejsce do szukania żony, bo mało tu kobiet spełniających Twoje kryteria wiekowe choćby. Ale z pewnością obecne tu panie myślą krytycznie i mogą Ci powiedzieć co z Twoim ogłoszeniem jest nie tak, że nie budzi zainteresowania.

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-19, 21:31

Magnolia pisze: 2019-10-19, 21:21 Poza tym spodziewasz się spektakularnych efektów...
spodziewałem się zerowych efektów :) i trochę śmiechu.

Biserica Dumnezeu

Re: Szukam żony

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-10-19, 21:36

No, kurcze pieczone ( albo kurcze z rozna )...
Podziele sie moim doswiadczeniem ...
NIE SZUKAM ZONY

I co ... im bardziej to akcentuje, tym wiecej ofert otrzymuje ...
A to jakies wyklady ( znow jakas oko zawiesi ) ... a to gdzies cos na basen sie pojdze ... i ... trzeba zwiewac, bo zaczyna ciasno sie robic ...a to u lekarza boli ... i zaraz jakas pomocna kbieca raczka chce poglaskac ...
No i pozniej ... moze kawa? Nie , dziekuje ...
A moze jednak?
Nie, naprawde dziekuje ...

Nie mam juz wielu zebow, kondycja siada ... a tu co rusz jakas baba.
Moze dlatego, ze zamiast o sobie to gadka ... o dobrym dniu dla kazdego ...
Moze to, moze tamto ...

A moze wystarczy wyjsc z roli desperata ...

Usmiechnij sie, zainteresuj przelatujacym motylem, nie nawijaj wciaz o sobie, ukln sie, ustap miejsca, usiadz niekoniecznie najblizej kogos, nie wylupiaj gal jakbys chcial polknac ... badz zwyklym, dobrym czlowiekiem.
Nie takim z zegarkiem i kalendarzem w reku.
Nie stawiaj terminu na zone, nie zanudzaj o samotnosci ...

To tyle ...

Antagonista

Re: Szukam żony

Post autor: Antagonista » 2019-10-19, 21:39

Mam chwilę, to się przyczepię ;)
bambam pisze: 2019-10-19, 15:52 - czysta polska rasa conajmniej do 4 pokolenia wstecz
Rasa - biała (kaukaska), narodowość - Polska. Nie mieszajmy tych dwóch pojęć.
Powodzenia w szukaniu. Przyznam rację Magnolii, że źle do tego podchodzisz. Moim zdaniem nie ma złych miejsc do szukania. Pewność siebie to cecha, której można się nauczyć bez posiadania jakichś wybitnych cech fizycznych i psychicznych.

bambam

Re: Szukam żony

Post autor: bambam » 2019-10-19, 21:55

Biserica Dumnezeu pisze: 2019-10-19, 21:36 I co ... im bardziej to akcentuje, tym wiecej ofert otrzymuje ...
A to jakies wyklady ( znow jakas oko zawiesi ) ... a to gdzies cos na basen sie pojdze ... i ... trzeba zwiewac, bo zaczyna ciasno sie robic ...a to u lekarza boli ... i zaraz jakas pomocna kbieca raczka chce poglaskac ...
No i pozniej ... moze kawa? Nie , dziekuje ...
A moze jednak?
Nie, naprawde dziekuje ...

Nie mam juz wielu zebow, kondycja siada ... a tu co rusz jakas baba.
Moze dlatego, ze zamiast o sobie to gadka ... o dobrym dniu dla kazdego ...
Moze to, moze tamto ...

A moze wystarczy wyjsc z roli desperata ...
Usmiechnij sie, zainteresuj przelatujacym motylem, nie nawijaj wciaz o sobie, ukln sie, ustap miejsca, usiadz niekoniecznie najblizej kogos, nie wylupiaj gal jakbys chcial polknac ... badz zwyklym, dobrym czlowiekiem.
Nie takim z zegarkiem i kalendarzem w reku.
Nie stawiaj terminu na zone, nie zanudzaj o samotnosci ...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-10-19, 22:05 przez bambam, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Szukam żony

Post autor: Dezerter » 2019-10-19, 23:03

Bambam - widziałem Biserica - uwierz mi, że nie tak wygląda, więc pudło !
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Ona Samotna Dusza

Re: Szukam żony

Post autor: Ona Samotna Dusza » 2019-10-20, 07:35

"Bambam"

Mogę być szczera?

Czuć od Ciebie MATERAILIZM, przeliczanie ewidentne...
Czuć od Ciebie złośliwość, zgorzkaniałość, chęć dowalenia drugiemu człowiekowi, by poczuł się gorzej, gorszy...

Czuję/z resztą potwierdziłes tą tezę swoim postem, w moim wątku, lubisz obgadywać czyjś wygląd, szczególnie kobiet,
ja osobiście nie lubię mężczyzn złosliwych-toksycznych, którzy są złośliwi, wyśmiewają/obgadują czyjś wygląd,
bo świadczy to o kompleksach, niedojrzałości, nie znajomości życia, braku pokory.
Ja bardzo słucham co mężczyzna/człowiek mówi o innym człowieku, bo to bardzo wiele mówi o nim samym...

Człowiek który sam siebie lubi akceptuje, żyje w zgodzie ze sobą, nie potrzebuje obgadywać,
wyśmiewać wyglądu drugiego człowieka.

A Ty wysmiewasz otyłe kobiety, a wiesz że są faceci którzy gustują tylko w otyłych? nawet je dokarmiają by były bardziej grube?

Wiem że otyłość nie jest zdrowa, byle jakie jedzenie/jedzenie byle czego dużo/nie mądrze, niszczy organy w naszym ciele i tak powstają choroby, wiem że ważne jest dobre mądre odżywianie, nie jedzenie byle czego z GMO-pieczywa węglowodanów, mięsa z hormonami itd. Organizmu nie oszukamy, i prędzej czy później wyjdzie nam to niemądre odżywianie.

Wiadomo że z produktów z cukrem(ciasta, ciasteczka, napojów z cukrem/soczków z cukrem itp.)
z produktów z Gmo-zboża/pieczywo/węglowodany-makarony, ryż, z mięsa z hormonami, pestycydów itp.
nie zbudujemy zdrowego organizmu.


Otyłość powstaje z nadmiaru złego jedzenia, toksycznego jedzenia.
Jedząc zdrowo mądrze, nie zbudujemy otyłego ciała, tak to działa,
ale czasami ktoś jest chory i nie może schudnąć, a z czego ta choroba powstała? albo jakaś dziedziczna choroba,
albo wcześniej ktoś niemądrze się odżywiał.

Ale to decyzja tych Pań, i nikt nie ma prawa ich obrażać.


Oczywiście mogę się mylić co do Twojej osoby, to tylko net w którym można dużo pisać...pięknie, lub nie pięknie...
Nie znam Cię jaki naprawdę jesteś.
Ostatnio zmieniony 2019-10-20, 08:19 przez Ona Samotna Dusza, łącznie zmieniany 4 razy.

Biserica Dumnezeu

Re: Szukam żony

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-10-20, 08:39

Madre.

Magnolia

Re: Szukam żony

Post autor: Magnolia » 2019-10-20, 08:55

Wypowiedzi Samotnej Duszy i Biserico są cenne dla CIebie bambam, bo mowią Ci jak jestes odbierany, także przeze mnie. Pisząc Ci o tym, nie chcemy Ci sprawić przykrości, ale pokazać gdzie leżą błędy w myśleniu i zachowaniu, które skutecznie odstraszają kobiety. Gdybyś zechciał je poprawić to miałbyś znacznie większe szanse. Zwiększenie Twoich szans jest naszą pomocą dla Ciebie.

Ja cały czas twierdzę, że kandydatka się znajdzie, jesli staniesz się odpowiednim kandydatem na męża. Bo na razie nim nie jesteś. Nie jesteś gotowy na związek, więc nie przychodzi Ci taka okazja.
Dobra wiadomosć jest taka, że zawsze mozesz stać się dobrym kandydatem, bo to zalezy od Ciebie.

Zablokowany