Szukam żony :)

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Osmium

Szukam żony :)

Post autor: Osmium » 2020-01-26, 23:30

Cześć, mam na imię Łukasz, mam 33 lata, mieszkam w Tychach i jestem katolikiem. Szukam katoliczki z krwi i kości, przy której wszystkie inne będą tylko pięknym tłem. Interesuje mnie dziewczyna, która chce mieć dużo dzieci i wychowywać je po katolicku. Jeżeli chcesz się poznać, to napisz do mnie na Messengera Łukasz Urbański. Wszystkiego dobrego, z Bogiem. :)

Biserica Dumnezeu

Re: Szukam żony :)

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-01-27, 09:52

Oddalbym Ci swoja upierdliwa babe, ale nie mam. Masz jeszcze szanse przezyc troche zycia bezstresowo ...

Magnolia

Re: Szukam żony :)

Post autor: Magnolia » 2020-01-27, 10:21

Buchahaha😀 Biserico!!!
Łukaszu witaj.
W Tychach w jakiejś parafii jest wspaniały kapłan x Grzegorz Strzelczyk. Znajdź Go na Fb zobacz jaka parafia. A potem zorganizujcie msze św dla samotnych w intencji znalezienia dobrej żony i męża. Takie spotkania po mszy św są okazja spotkać kogoś wierzącego i poszukującego. Powodzenia

RozaliaRoza

Re: Szukam żony :)

Post autor: RozaliaRoza » 2020-09-04, 11:34

i jak? Udało się znaleźć tu małżonkę? :D

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Szukam żony :)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2020-09-08, 16:42

Osmium pisze: 2020-01-26, 23:30 Cześć, mam na imię Łukasz, mam 33 lata, mieszkam w Tychach i jestem katolikiem. Szukam katoliczki z krwi i kości, przy której wszystkie inne będą tylko pięknym tłem. Interesuje mnie dziewczyna, która chce mieć dużo dzieci i wychowywać je po katolicku. Jeżeli chcesz się poznać, to napisz do mnie na Messengera Łukasz Urbański. Wszystkiego dobrego, z Bogiem. :)
uważaj, o czym marzysz, bo jeszcze się spełni... x) nie pomogę, bo nie znam panien z Twoich okolic, ale pomodlę się za Ciebie.
Za siebie się modliłam i inni też za mnie się modlili, aż wymodlili, teraz mam narzeczonego. Ale to długa historia zbrodni i kary xD

Dominik

Re: Szukam żony :)

Post autor: Dominik » 2020-09-08, 17:14

Dobra, zaryzykuje. Szukam żony,,, anonse pisać na PW.
Wymagania
- umiejętność robienia naleśników
co do reszty, dogadamy się.
Ostatnio zmieniony 2020-09-08, 17:14 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Szukam żony :)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2020-09-08, 18:13

Mam propozycję: zróbmy taki ogólniejszy wątek matrymonialny. Wiele osób szuka swojej katolickiej drugiej połówki, więc może coś pyknie, hm?
(Od razu mówię, że jako pomysłodawca wątku wpraszam się na każde wesele, które dojdzie do skutku :D)

Dominik

Re: Szukam żony :)

Post autor: Dominik » 2020-09-08, 20:02

Istnieją dedykowane takie strony dla katolików. Pytanie czy chcemy coś takiego zaczynać? Co jeśli pomysł chwyci i będziemy mieć na forum znaczną ilość matrymonialnych anonsów?

Magnolia

Re: Szukam żony :)

Post autor: Magnolia » 2020-09-08, 20:53

Może chociaż linki do takich stron tu wlej Dominiku, bo je nie wiedziałam o ich istnieniu... (pewnie dlatego że nie szukam męża, bo mam juz swojego)

Dominik

Re: Szukam żony :)

Post autor: Dominik » 2020-09-08, 21:06

Wpiszcie w Google "katolickie randki".
Za dużo tego by wklejać linki.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
Po za tym nie znam żadnego serwisu, z którego warto skorzystać,,, więc nie będę reklamował.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Szukam żony :)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2020-09-08, 21:07

Różnica jest zasadnicza. Tu jest forum, jest czat, poznajemy swoje poglądy. A na portalach ludzie są nastawieni tylko na partnerów.
Korzystałam z takich portali dla katolików i wiecie co? Gucio, tam też trafiali się dziwacy, albo tacy, co szukali żony katoliczki, bo szukali uległej ofiary.

Dominik

Re: Szukam żony :)

Post autor: Dominik » 2020-09-08, 21:45

Zgadza się, tutaj można się poznać,,, tylko jest jeden warunek, trzeba by pisać na forum, a nie tylko anonse przeglądać,,, a obecność forum mogła by skłonić do pisania.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Szukam żony :)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2020-09-08, 21:51

Dominiku, od tego zacznijmy, że na tym forum nikt nie spodziewa się anonsów :) przyjdą podyskutować - i od słowa do słowa coś z tego może być :)

Magnolia

Re: Szukam żony :)

Post autor: Magnolia » 2020-09-08, 22:11

a Ty jak poznałaś narzeczonego?
zdążyłaś odpowiedzieć w innym wątku:
viewtopic.php?f=48&t=400&start=2205#p221078
Ostatnio zmieniony 2020-09-08, 22:32 przez Magnolia, łącznie zmieniany 2 razy.

Dominik

Re: Szukam żony :)

Post autor: Dominik » 2020-09-08, 22:26

@ToTylkoJa @Efezjan @Praktyk @Dezerter co o tym myślicie?
Robić jakiś specjalny dział na forum? Ja mam mieszane odczucia, z jednej strony pomysł ciekawy, można by inną grupę ludzi przyciągnąć na forum, ale z drugiej strony obawiam się, że może z tego wyniknąć coś, czego nie zamierzaliśmy.

ODPOWIEDZ