User miesiąca MARZEC

Tutaj trafiają tematy nieaktualne.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

User miesiąca MARZEC

Post autor: Dezerter » 2016-04-01, 22:08

I tak mamy kwiecień więc - i to nie jest prima aprilis -
Nominowani za napisanie ponad 30 postów do rangi forumowicza miesiąca zostają:
Pinchas
Konik
Maksymilian
Beniamin
Migdałek


Gratuluję również
Albertusowi, który w pierwszym miesiącu przebywania na naszym forum napisał 28 postów, wartościowych i merytorycznych - dostajesz moje specjalne wyróżnienie i cieszę się, że jesteś z nami :-D

Warunki głosowania

- Głosować może każdy
- Na oddanie głosu mamy 72h (sobota niedziela i poniedziałek)
- Głosujemy na użytkownika, które według nas pisał merytoryczne posty, związane z tematem.
- Nie namawiamy na głosowanie na kogoś, na siebie, jak również nie głosujemy na siebie. Takie zachowanie będzie karane ostrzeżeniami.

Nie wypowiadamy się w wątku na temat swojego głosu, chyba że dopiero po głosowaniu. Wyniki zostaną ujawnione za 72h - 3 dni od powstania tego tematu.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-04-03, 21:28

Głosujemy! Bo jak na razie coś skromnie.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Migdałek
Bywalec
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 23 sie 2015
Been thanked: 14 times

Post autor: Migdałek » 2016-04-03, 21:39

Uważam, że powinniście wciągnąć Albertusa na listę. Licznie jakością nie ilością.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-04-03, 23:17

Migdałek pisze:Uważam, że powinniście wciągnąć Albertusa na listę. Licznie jakością nie ilością.
ale kryterium mamy jasne i trzymać się czegoś trzeba - uważasz, że moje wyróżnienie to za mało 8-) ?
Też się zastanawiałem czy go nie dołączyć, ale bądźmy transparentni a nie subiektywni
tym bardziej, że jest rekordowa ilość kandydatów - 5
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-04-04, 19:58

Dobra, zaraz sprawdzę czy ktoś na siebie nie głosował :-)

//edit, Czernin, z wynikami poczekaj na mnie, jutro usunę z wyników te głosy co na siebie ktoś głosował.

Benjamin

Post autor: Benjamin » 2016-04-04, 20:26

Oto moje zdanie - ta ankieta zrobila sie kpina z samej siebie ... Pinchasa wpisy to w wiekszosci smieci, ktorych glownym paliwem jest antykatolicka fobia, Maksymilian jak pisze to nie wiadomo czyjest za, czy nawet przeciw ... i wciaz jest obrazony.
Proponuje tylko merytorycznosc, a nie ilosc.
Oto jak wedlug mnie powinna wygladac lista i to bez patrzenia, kto jaka ma funkcje:
Dezerter
Konik
Albertus
Tomaszek
Angeli
Migdalek
dominikbartlomi
No i ewentualnie wstawie siebie :oops: Benjamin

Na dotychczasowa formule nie dam swego glosu ... jest ona zaprzeczeniem sensu.

Ps: oddam jednak glos podyktowany troska o niedopuszczenioe absurdu na podium ( ale jako koniecznosc w stanie wyjatkowym ).

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-04-04, 21:03

Benjamin pisze:Oto moje zdanie - ta ankieta zrobila sie kpina z samej siebie ... Pinchasa wpisy to w wiekszosci smieci, ktorych glownym paliwem jest antykatolicka fobia, Maksymilian jak pisze to nie wiadomo czyjest za, czy nawet przeciw ... i wciaz jest obrazony.
Proponuje tylko merytorycznosc, a nie ilosc.
A rozróżniasz nominację od wygranej?
Nominacja jest z automatu - minimum 30 postów - co ci się w tym nie podoba?
A wygrywa nie ten kto najwięcej napisał, tylko ten kogo forumowicze wybiorą :idea: za :
Głosujemy na użytkownika, które według nas pisał merytoryczne posty, związane z tematem.
Dotarła idea?
gdzie tu widzisz jakąś kpinę - ogarnij się i głosuj nie lamentujesz :roll:


Chciałby przy okazji zauważyć, że złamałeś jedną z zasad :
- Nie namawiamy na głosowanie na kogoś, na siebie, jak również nie głosujemy na siebie. Takie zachowanie będzie karane ostrzeżeniami.

nie wiem czy nie dostaniesz za to ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony 2016-04-04, 22:18 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-04-04, 21:40

Moglbym tutaj cos napisac, ale niestety nie mam możliwości zbytnio. Ale krótko. Mysle, ze lepiej byloby gdyby wyniki te nieoficjalnie jeszcze były dopiero jawne po zakończeniu głosowania, tak jak ja robilem to poprzednio.

Co do Ciebie Benjamin, to potraktuj to jako surowe ostrzeżenie slowne! Zobaczymy jak sie sprawa potoczy. Co do Pinchasa to wypowiem się w SB.

Dobrze, że jest tu Dezerter i to ogarnia w najlepszy sposób.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-04-05, 14:38

Konik wygrał, na to wygląda :-)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-04-05, 21:13

Dominik pisze:Konik wygrał, na to wygląda :-)
Dokładnie
- Konik dostał 2 głosy - gratulujemy ponownego wyboru Koniku :-)
Gratulujemy również wspólnego 2 miejsca:
Migdałkowi, Pinchasowi (po odjęciu własnego głosu) i Maksymilianowi (po dodaniu głosu Pinchasa )

A na marginesie tego głosowania
Warna powinni dostać i Pinchas i Beniamin za złamanie
Warunki głosowania

- Głosować może każdy
- Na oddanie głosu mamy 72h (sobota niedziela i poniedziałek)
- Głosujemy na użytkownika, które według nas pisał merytoryczne posty, związane z tematem.
- Nie namawiamy na głosowanie na kogoś, na siebie, jak również nie głosujemy na siebie. Takie zachowanie będzie karane ostrzeżeniami.

Nie wypowiadamy się w wątku na temat swojego głosu, chyba że dopiero po głosowaniu.

Ponieważ może nie do wszystkich dotarły warunki głosowania, więc tym razem potraktujemy was ulgowo - ostrzeżeniem słownym i karą dla Pinchasa 3 miesięcy bez nominacji do forumowicza miesiąca.
Pierwszy raz spotkałem się by ktoś głosował na siebie :roll: - Pinchas wymiatasz :-P

Ps
Zachęcam wszystkich do głosowania - dla mnie jest to forma podziękowania tej osobie, której posty były najwartościowsze, najciekawsze, najbardziej mnie poruszyły, umocniły, lub pogłębiły moją wiarę
naprawdę nikomu nie chcieliście podziękować?
Przyznam, że nie rozumiem tej niechęci do głosowania - możecie się wypowiedzieć - ci nie głosujący?
Ostatnio zmieniony 2016-04-05, 22:33 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-04-05, 21:36

Brak zdecydowania, lenistwo?

Mam w planach poszukać dodatku do forum żeby dało się oceniać każdy post. Na innych forach czasem jest opcja nagradzania postów klikać w "piwo". U nas nazywało by się to jakoś inaczej. Będzie to jakaś alternatywa usera miesiąca, zresztą zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
Migdałek
Bywalec
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 23 sie 2015
Been thanked: 14 times

Post autor: Migdałek » 2016-04-05, 21:41

Dezerter pisze:Zachęcam wszystkich do głosowania - dla mnie jest to forma podziękowania tej osobie, której posty były najwartościowsze, najciekawsze, najbardziej mnie poruszyły, umocniły, lub pogłębiły moją wiarę
naprawdę nikomu nie chcieliście podziękować?
Przyznam, że nie rozumiem tej niechęci do głosowania - możecie się wypowiedzieć - ci nie głosujący?
jakby Ci to powiedzieć dezerterze..... :-? Dobór kandydatów nie zachęcał do głosowania w tym miesiącu. Konik ma już ustaloną renomę, ale niedawno był userem miesiąca a reszta ekipy (ze mną włącznie :oops: :oops: :oops: ) merytorycznością nie zawsze zachwycała. Dlatego postulowałam o włączenie Albertusa.
Dominik pisze:Mam w planach poszukać dodatku do forum żeby dało się oceniać każdy post. Na innych forach czasem jest opcja nagradzania postów klikać w "piwo". U nas nazywało by się to jakoś inaczej.
Dlaczego nie piwo? :mrgreen: Toż to chrześcijański napój, wiele zakonów produkowało od wieków piwa :mrgreen: A tak poważnie niezły pomysł

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-04-05, 21:56

Nie zgodzę się z Migdałkiem, było sporo merytorycznych i ciekawych dyskusji i postów.
Poczekajmy jeszcze na inne wypowiedzi, zobaczymy jeszcze w kwietniu i jak nadal będzie taka słaba frekwencja w głosowaniu, to będzie znaczyło, że formuła "usera miesiąca" się nie sprawdza. :-(
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-04-05, 22:22

Migdałek pisze:Dlaczego nie piwo? Toż to chrześcijański napój, wiele zakonów produkowało od wieków piwa A tak poważnie niezły pomysł
OK :-) no to będzie PIWO, niech będzie trochę weselej :-)
Znalazłem dwie modyfikacje forum które dodają taką funkcję, więc będę miał co robić jutro :-). Głównie chodzi mi żeby dało się oceniać konkretne posty, a nie tylko tematy.

Pinchas

Post autor: Pinchas » 2016-04-06, 00:27

Ponieważ może nie do wszystkich dotarły warunki głosowania, więc tym razem potraktujemy was ulgowo - ostrzeżeniem słownym i karą dla Pinchasa 3 miesięcy bez nominacji do forumowicza miesiąca.
Pierwszy raz spotkałem się by ktoś głosował na siebie :roll: - Pinchas wymiatasz :-P
Wiem 8-) Jakos przezyje te trzy miechy :-(
Nie mam juz warna hi hi :mrgreen:
kto zaglosowal na mnie ?

Zablokowany