II nabór na moderatora

Tutaj trafiają tematy nieaktualne.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nabór na Moderatora

Post autor: Dezerter » 2016-08-17, 20:13

konik pisze:Hej dezerterze :-D zycze wszystkiego najlepszego Tobie, rodzinie i mamie.
Zdaje sobie sprawe, ze ponosi konia , a dyrekcja wciaz musi strojenie instrumentow przeprowadzac :->

trzymaj sie i ... nie upadaj na duchu.
Ja ze swej stony pragne prosic o przebaczenie za wszystko co niemile i pozdrawiam wszystkich na forum ... bo jest ono jakas wartoscia.
Cenie bardzo forumowiczow, i pragne w miare mozliwosci dzielic sie swoim przemysleniem ...
Tesknie za wszystkimi, nawet jesli wiory leca ... :-D
Hej koniku ja również życzę ci jak najlepiej i twoim najbliższym i nawet nie wiesz jak mnie boli to, że muszę Tobie pisać na czerwono, ale taka moja tu rola, której nie planowałem, ale wierzę, że to forum to Boże dzieło i Duch mnie tu przywiał w jakimś celu.
Chciałbym żeby również inni uczestnicy tego forum traktowali je jak swoje i dbali o nie jak swoje, a nie ....po trupach do udowodnienia swojej racji najmojszej!
Pozdrawiam wszystkich i zdaje sobie sprawę, że moje reakcje były w jakimś stopniu krzywdzące i przykre dla was, ale jaka to konik powiedział
gdzie dra rąbią tam wióry lecą :-?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nabór na Moderatora

Post autor: Dezerter » 2016-10-04, 19:37

Kochani forumowicze - pragnę ogłosić, że Migdałek została moderatorem :!:
Pragnę jej oficjalnie podziękować za chęć pomocy w prowadzeniu forum.
Zgodziła się na razie na okres mojej nieobecności na forum, ale wierzę, że narodzi się z tego trwalsza współpraca. Znamy się z innych forów od lat i zawsze dobrze mi się z nią pisało - nie miałem również (chyba) żadnych zastrzeżeń do jej wyważonego moderowania.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nabór na Moderatora

Post autor: Dezerter » 2016-11-10, 21:49

Dziękuję Migdałkowi, za pomoc w Moderowaniu, a przynajmniej za ją gotowość - doceniam i niech Ci Bóg Błogosławi
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany