I nabór na moderatora

Tutaj trafiają tematy nieaktualne.
Dominik

I nabór na moderatora

Post autor: Dominik » 2015-10-22, 09:21

Administracja ogłasza nabór na stanowisko moderator.

Jeśli uważasz że nadajesz się na moderatora to napisz o tym w poście poniżej.

Wymagania:
- nie wymagamy pilnowania porządku na forum kilka razy dziennie, wchodzisz na forum kiedy Ci pasuje i sprawdzasz czy nie ma np. jakiegoś spamu. Jednak dobrze by było gdybyś z dwa razy w tygodniu zalogował się na forum.
- Starasz się pisać na forum, lepsze pięć dobrych postów tygodniowo, niż 100 gorszych.

Czyli podsumowując, jeśli zostaniesz moderatorem to będziesz robił to co do tej pory, a przy okazji przeglądając forum jeśli natrafisz na coś niewłaściwego to odpowiednio zareagujesz. Forum ma jakieś trzy miesiące, do tej pory moderator miał by nie więcej jak 15 minut dodatkowej roboty, w sumie + oczywiście czytanie i pisanie postów.

Przydał by się też ktoś do reklamy naszego forum, zamieszczanie linków do naszego forum na innych forach, blogach itp, ale w taki sposób, żeby tym stronom się nie narazić, być z nimi w porządku, więc będzie to wymagać więcej pracy. Szczegóły na PW podam zainteresowanym

Decyzje kto zostanie moderatorem podejmuje administracja, ale Wy wszyscy możecie nam w tym pomóc, pisząc dobre strony wybranych użytkowników.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-24, 14:29

Widziałabym na tym stanowisku tylko Maksymiliana

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-25, 11:01

Maksymiliana znam tylko z tego forum. Nie logował się ponad miesiąc, napisał tylko cztery posty, które nie wymagały za bardzo zaangażowania.

Jeśli znasz Maksymiliana z innego forum, to poproszę o namiary na jego tamtejszy profil, zobaczę jak działa na innym forum.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-25, 12:28

To jest moja propozycja , tylko napisałam kogo widzę i nie będe podawać namiarów .

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-25, 16:41

Trudno, Maksymilian nie będzie miał dodatkowych "punktów" przy ocenianiu go.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-25, 21:15

pytasz to odpowiadam więc nie rozumiem o co chodzi :)

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-10-26, 01:47

A może napisz dlaczego mielibyśmy wziąć Maksymiliana na moderatora?

Dla mnie najlepszym kandydatem byłby Tomaszek, mysle ze takze Dezerter czy Migdalek mógłby sie spisac nienajgorzej w roli moderatora.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-26, 08:24

Właśnie, o to mi chodziło, dlaczego mamy Maksymiliana wziąć na moderatora. Po jego działalności na tym forum nie ma podstaw żeby został moderatorem, więc mała czarna pewnie ma jakieś ku temu podstawy. Chciałem wydobyć taką informacje, ponieważ mała czarna jest aktywnym użytkownikiem, fajnym :-D, więc pewnie zna ciekawych ludzi. Jednak trzeba uszanować jej decyzję, nie chce uzasadnić swojej propozycji, jej sprawa.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-26, 15:10

Dziękuję za wyrozumiałość. Jako stary weteran for znam ludzi , których jestem pewna , jednak uzasadniać nie będę . Rzuciłam tylko jako propozycję kandydata , natomiast decyzja nie należy do mnie ;-)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-26, 20:59

Czernin pisze:A może napisz dlaczego mielibyśmy wziąć Maksymiliana na moderatora?

Dla mnie najlepszym kandydatem byłby Tomaszek, mysle ze takze Dezerter czy Migdalek mógłby sie spisac nienajgorzej w roli moderatora.
Byłem moderatorem na forum religijnym i nie wspominam tego fajnie ...
ale czymś mnie przekonałeś:
Chodzę do I klasy liceum, 21 października skończyłem 16 lat.
byłbym egoistom, gdybym komuś takiemu jak ty nie pomógł poprowadzić tak fajnie rozwijającego się forum
zgłaszam swój akces warunkowy ,
choć i pozostałe dwie kandydatury popieram i chętnie im ustąpię miejsca moderatora :-D
Ale stawiam sprawę jasno i publicznie - będę moderatorem , czyli członkiem administracji dopóty dopóki zgadzam się z polityką prowadzoną przez adminów.
a druga spraw,
zostanę moderatorem tylko wówczas, gdy nie będzie głosów sprzeciwu w ciągu 5 dni - nie chciał bym aby moja funkcja komuś przeszkadzała w pisaniu na forum.
Jeszce raz zachęcam Migdałka i Tomaszka do wyręczenia mnie i pomocy w funkcjonowaniu forum :-D
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-10-27, 16:48

Dezerter pisze:byłbym egoistom
egoistą ;-)

Myślę, że głosów sprzeciwu nie będzie. Podejrzewam jaka będzie opinia Dominika na Twój temat, ale poczekajmy, aż się wypowie. Jestem pewien, że powinieneś przejść.
Dezerter pisze:Ale stawiam sprawę jasno i publicznie - będę moderatorem , czyli członkiem administracji dopóty dopóki zgadzam się z polityką prowadzoną przez adminów.
Ja w niektórych sprawach dogaduję się na etapie pewnych ustępstw, także raczej problemu nie będzie. Chodzi o to, by moderator reprezentował poglądy Kościoła i w miarę ich bronił, już inna sprawa, jeśli chce się czegoś dowiedzieć, czego w pełni nie może zrozumieć.

No dobra, jeśli nie będzie żadnego sprzeciwu ze strony drugiego admina i użytkowników, którzy napisali na forum minimum 15 postów to zostaniesz moderatorem za 5 dni licząc ten dzień czyli 30 października. Dostaniesz prawa moderatora w kilku działach przez mnie wybranych i na shoutboxie, a pełne prawa uzyskasz gdzieś za 2-4 tygodnie, zależy jak to wszystko będzie wyglądało.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-27, 17:51

Dezerter , a czy ty naprawdę jesteś katolikiem ? Na innych forach wydaje mi się ,że nie prezentujesz wyznanie katolickie ?

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-10-27, 18:57

Może chce szukać prawdy? W to co mówi Kościół nie należy tylko uwierzyć, ale i zrozumieć, ja np. dopiero po kilku latach zrozumiałem kilka rzeczy których wcześniej nie mogłem zrozumieć.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-27, 20:57

mała czarna pisze:Dezerter , a czy ty naprawdę jesteś katolikiem ? Na innych forach wydaje mi się ,że nie prezentujesz wyznanie katolickie ?

to na jakim forum "nie prezentuje wyznanie katolickie" ?
Tylko proszę się ogranicz do ostatnich 3 lat, bo ty zdaję się, że katoliczką też od dawna nie jesteś?
ja kiedyś byłem :
rastafarianinem
krisznitą
prawie adwentystą dnia siódmego
anarchistom ekologicznym
teozofem
radiestetą/psychotronikiem
poszukiwaczem "wiedzy tajemnej" w różnych nurtach - długo by wymieniać :-?
...już więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję...
ale
od kilkunastu lat wróciłem na łono KRK, jestem praktykującym katolikiem, członkiem rady Duszpasterskiej w mojej parafii, lektorem, mam misję od Biskupa na prowadzenie nauczania ..., przyjmuję regularnie komunię świętą, jestem członkiem wspólnoty Odnowy w Duchu Św.

nie mam nic do ukrycia w sprawie swoich poglądów - mój proboszcz i wikary je znają:
- nie jestem "Maryjny" - jestem "Jezusowy"
Gdy modlę się sam - modlę się tylko do Boga Trójjedynego,
ale nie mam problemów by razem z innymi modlić się "zdrowaś Mario", czy "Św Michale archaniele, broń nas", do anioła stróża też czasem się zwracam :-D
Jestem (jak widać z życiorysy zawsze byłem) człowiekiem poszukującym najlepszej drogi do domu Ojca, zdaje sobie sprawę, że mam "odchylenie protestanckie", ale dzięki Bogu KRK idzie w ostatnich latach też w tym kierunku, w dobrym kierunku wraca do korzeni , biblijnych żydowskich i do Tradycji ale tej starożytnej najbliższej apostołom

Jeśli jeszcze coś wyjaśnić to - pytajcie
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-27, 21:08

Dezerter pisze: bo ty zdaję się, że katoliczką też od dawna nie jesteś?
Jestem katoliczką od urodzenia , tylko był czas ,że odstapiłam , jednak wróciłam . Dlaczego zatem nie przyznajesz się na innych forach do tego ,że jesteś katolikiem ? wstydzisz się ?. Przepraszam za szczerośc .

Zablokowany