I nabór na moderatora

Tutaj trafiają tematy nieaktualne.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-27, 21:11

prosiłem wyraźnie byś wskazała gdzie?:
to na jakim forum "nie prezentuje wyznanie katolickie" ?
Tylko proszę się ogranicz do ostatnich 3 lat
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-27, 21:12

Dobrze wiesz na jakich jesteś forach i ja wiem też , miłego wieczoru .

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-27, 21:18

mała czarna pisze:Dobrze wiesz na jakich jesteś forach i ja wiem też , miłego wieczoru .
Informuję więc wszystkich co nie wiedzą. że :
na wszystkich forach jakich piszę, piszę jako chrześcijanin, katolik i przyznaję się do członkostwa w KRK
każdy kto twierdzi inaczej mija się z prawdą :oops:
albo z moją pamięcią coś nie tak - dlatego proszę wskaż!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-10-27, 21:38

Koniec! nie róbmy offtopu, to nie temat na to. Proszę już nie pisać nic w tym wątku odnośnie wyznania Dezertera itp. Jeśli mała czarna chcesz rozwiązać tą sprawę z Dezerterem, to zapraszam na PRIV, shoutbox - tam możecie porozmawiać.

Kolejne posty odnośnie tego o czym pisaliście wyżej będą wyrzucane do kosza.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-27, 23:05

Jasne że Dezerter może być adminem :-)
Dezerter pisze:... będę moderatorem , czyli członkiem administracji dopóty dopóki zgadzam się z polityką prowadzoną przez adminów.
...
Zawsze możesz coś doradzić jak ma być prowadzone forum, właściwie każdy może. Tym bardziej jeśli zostaniesz moderatorem, będziesz mógł to robić.
Nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc o polityce administracji, cenzura, narzucanie kierunku rozmowy przez adminów, usuwanie niewygodnych tematów?

Nic takiego nie będzie. Każdy może się wypowiedzieć, zadać pytanie, jednak trzeba pamiętać, że rozmowa ma być na argumenty, a nie koniec i kropka.

Czy może o politykę finansowania forum chodzi. Reklam nigdy raczej nie będzie, nie będziemy na Bogu zarabiać (zresztą i tak może ze 50zł rocznie było by z reklam na obecny ruch na forum). Koszty serwera, domeny to ok 100zł rocznie, więc będzie polityka dobrowolnych datków na pokrycie tych kosztów, ale o tym za pół roku pogadamy.
Dodatkowo dlaczego reklam nie będzie, to to że mogą być nieodpowiednie, nie wiadomo jaką reklamę google, itp zapoda, będzie temat o antykoncepcji, a tu ciach reklama gabinetu in-vitro wyskoczy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-28, 20:03

Dominik pisze:Nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc o polityce administracji
To co napisałeś powyżej jak najbardziej mi pasuje
ale
ja Was nie znam więc sprawę chciałem postawić jasno
I mam jeszcze jedno ważne pytanie...
ponieważ przykład idzie z góry (czytaj z administracji)
rozumiem, że Regulamin Was 2 też obowiązuje? (oczywiście macie prawo go zmienić, ale do chwili zmiany...?)?
czy jesteście ponad nim?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Angeli

Post autor: Angeli » 2015-10-29, 14:28

Ja mogę

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-29, 15:06

A co wy się o to moderatorstwo bijecie :-P , to najgorsza fucha jest :-)

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-10-30, 01:23

Dezerter pisze:rozumiem, że Regulamin Was 2 też obowiązuje? (oczywiście macie prawo go zmienić, ale do chwili zmiany...?)?
czy jesteście ponad nim?
Oczywiście, my też jesteśmy użytkownikami forum. Mamy prawo go zmienić, wtedy, kiedy jest to konieczne. Jeśli jest jakiś zapisek w regulaminie, a np. ktoś reklamował spamem na stronie jakieś załóżmy witryny "xxx", to np. częstujemy 2 ostrzeżeniami (zależności od tego, co mówi regulamin), to ta osoba zostanie ukarana tak, mimo, że ten punkt regulaminu np. chwile po tym zdarzeniu, np. jeszcze przed wystawieniem ostrzeżenia zostanie zmieniony, który będzie mówił, że za takie zachowanie BAN!

Angeli, na forum obecnie jeśli potrzeba nam moderatora, to maksymalnie jednej osoby. Dezerter jest dobro osobą na moderatora, cały czas jest aktywny, najaktywniejszy użytkownik forum. Ciebie nie było na forum miesiąc, więc teraz trudno tutaj w tym temacie cokolwiek mówić. Ty także piszesz wartościowe posty, ale jednak Dezerter się wcześniej zgłosił, no i siłą rzeczy, siłą własnej aktywności zostanie moderatorem.

30 października - jak obiecywałem, moderatorem tego dnia staje się Dezerter, gratulację!
Na razie na okres próbny 7 dni, w ciągu których możesz się zrzec tej posady.

Na forum widać, które działy będzie moderował Dezerter jak na razie, pod nazwą działu jest jego nick, w późniejszym czasie uzyska pełne prawa moderatora.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-30, 10:50

mała czarna pisze:A co wy się o to moderatorstwo bijecie :-P , to najgorsza fucha jest :-)
Ja o tym wiem, bo wszystkich nie zadowolisz i zawsze będą ci niezadowoleni z twojego moderowania, ale postaram się by było ich jak najmniej :-D

dla mnie moderowanie jest służbą dla innych i wspieraniem dobra jakie wspólnie z adminami i użytkownikami tego forum tworzymy w wirtualnej rzeczywistości.
To forum ma potencjał wzrostu i przynoszenia dobrych owoców w postaci ludzi wzrastających w wierze i wiedzy o sprawach Bożych i stąd moja skromna chęć pomocy.
Dziękuję za zaufanie
i wszystkim miłego pisania życzę

Ps
Zapraszajcie wartościowe osoby z innych forów
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-30, 11:10

Tak, nas też obowiązuje regulamin, jak już Czernin napisał. Jedak są niepisane prawa. np.
Wczoraj zarejestrował się użytkownik "dupeczka", usunąłem konto, bez żadnych pytań. Kilkanaście dni temu ktoś się zarejestrował i zaczął obrażać Jana Pawła II, przerobione zdjęcia, itp. Bana dałem, także bez pytań.

W przypadku np. reklamy strony z gołymi paniami, gdy to zrobi ktoś świeżo po rejestracji to dam mu bana, mimo że regulamin tego nie przewiduje. W przypadku np. małej czarnej będę podejrzewał że ktoś jej się włamał na konto.

Czyli podsumowując są pewne zasady które wynikają ze zdrowego rozsądku i mogą być ponad regulamin. Ponieważ wiadomo, że jeśli ktoś po 5 min od rejestracji zacznie np. dawać wspomniane linki do gołych pań, to wiadomo na 100% że nie przyszedł on tu pogadać o Bogu i ostrzeżenia nie mają sensu.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-30, 14:13

A kto mi się włamał na konto ? Nic o tym nie wiem .

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-30, 14:32

Nikt, to był taki przykład, że jeśli zaczniesz sypać podejrzanymi linkami to będę myślał że to tak na prawdę nie Ty. Przepraszam jeśli niedokładnie się wyraziłem.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-10-30, 14:33

Tak , bo podałeś mnie jako przykład , nie wiem dlaczego i zrozumiałam ,że ktoś się włamał na moje konto i zmieniłam hasło.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-10-30, 23:38

Dokładnie tak jak Dominik powiedział.

mała czarna, czy oby na pewno wszystko jest ok? bo już któryś raz albo mnie nie możesz zrozumieć, albo innego użytkownika. Co jest nie tak, przykład jest nie tak? Nikt Ci się nie włamał na konto. Jeśli ja powiem, że powiedzmy Dominik np. zbanuje Cię, to będziesz się pytała dlaczego jesteś zbanowana? :->

Dobra, więc już wszystko jest powiedziane, moderatora mamy wybranego. Ktoś ma jakieś pytania? jeśli nie to temat zmykam.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Zablokowany