Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

ODPOWIEDZ
44.

Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: 44. » 2016-08-17, 21:22

Zachęcam do czytania Proroctw Elisabeth Elijah. Wszystko się sprawdza, dużo wyjaśniają. Te Proroctwa zostały już przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, w tym polski. Nadchodzą trudne czasy i należy być gotowym. Te Proroctwa są dla ludzi znających Pismo Święte, reszta raczej się nie pozna na nich. Jeżeli masz wątpliwości, czy są prawdziwe, to módl się do BOGA, a da Ci odpowiedź. DUCH ŚWIĘTY (RUACH HA KODESZ) Cię poprowadzi wtedy.

U mnie dzieją się cuda, prawdziwe cuda o jakich się czyta w Biblii, od czasu uwierzenia w te Proroctwa. Chwała JAHUSZUA (z gr. tłum. JEZUSOWI CHRYSTUSOWI)!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: Dezerter » 2016-08-17, 23:31

44. pisze:Zachęcam do czytania Proroctw Elisabeth Elijah. Wszystko się sprawdza, dużo wyjaśniają. Te Proroctwa zostały już przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, w tym polski. Nadchodzą trudne czasy i należy być gotowym. Te Proroctwa są dla ludzi znających Pismo Święte, reszta raczej się nie pozna na nich. Jeżeli masz wątpliwości, czy są prawdziwe, to módl się do BOGA, a da Ci odpowiedź. DUCH ŚWIĘTY (RUACH HA KODESZ) Cię poprowadzi wtedy.

U mnie dzieją się cuda, prawdziwe cuda o jakich się czyta w Biblii, od czasu uwierzenia w te Proroctwa. Chwała JAHUSZUA (z gr. tłum. JEZUSOWI CHRYSTUSOWI)!
Witaj na forum - poczytałem te prywatne proroctwa i mam kilka pytań
Kto zakazał te proroctwa?
Dlaczego obiecany Eliasz jest .... kobietą ? :shock:
skąd wziąłeś pisownie JEHUSZUA moim zdaniem powinno być Jehoszua
a jeśli Jezus Chrystus to Jehoszua ha Meszjah po hebrajsku
Czego brakuje ci w Biblii, że szukasz jakichś nowych objawień i proroków?
Czy jeśli za rok Tramp nie zostanie prezydentem, to uznasz te "proroctwa" za błędne i fałszywe i wrócisz na łono Kościoła?
szalom
Na razie przeniosłem temat, bo nie wiem czy te proroctwa są katolickie, chrześcijańskie, czy nie ...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: konik » 2017-02-04, 22:52

jest to kolejna falszywa samozwancza akcja antykatolicka, koronujaca sie na prorokow ( i jak zwykle, nie majaca zadnej podstawy w nauczaniu Apostolow ).
Nic nowego pod sloncem.
Szkoda czasu .

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: Dezerter » 2017-11-05, 22:43

Dezerter pisze:
44. pisze:Zachęcam do czytania Proroctw Elisabeth Elijah. Wszystko się sprawdza, dużo wyjaśniają. Te Proroctwa zostały już przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, w tym polski. Nadchodzą trudne czasy i należy być gotowym. Te Proroctwa są dla ludzi znających Pismo Święte, reszta raczej się nie pozna na nich. Jeżeli masz wątpliwości, czy są prawdziwe, to módl się do BOGA, a da Ci odpowiedź. DUCH ŚWIĘTY (RUACH HA KODESZ) Cię poprowadzi wtedy.

U mnie dzieją się cuda, prawdziwe cuda o jakich się czyta w Biblii, od czasu uwierzenia w te Proroctwa. Chwała JAHUSZUA (z gr. tłum. JEZUSOWI CHRYSTUSOWI)!

(...)
Witaj na forum - poczytałem te prywatne proroctwa i mam kilka pytań
Kto zakazał te proroctwa?
Dlaczego obiecany Eliasz jest .... kobietą ? :shock:
skąd wziąłeś pisownie JEHUSZUA moim zdaniem powinno być Jehoszua
a jeśli Jezus Chrystus to: Jehoszua ha Meszjah - po hebrajsku
Czego brakuje ci w Biblii, że szukasz jakichś nowych objawień i proroków? (...)
Temat odświeżyłem, bo temat krąży po necie i zatacza coraz większe kręgi zwodząc ludzi
Doczekam się od jakiegoś zwolennika Eliasza odpowiedzi?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-11-10, 23:24

Nigdy, przenigdy nie przebiją Aniołów Nieba. Może to dyskryminacja, może to prawdziwe uczucie, ale ja tych gości kocham xD Co jakiś czas sprawdzam, co tam u nich i czy znów coś głoszą, bo kto wie, może jaszczury już ich zacipowały =))

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: Dezerter » 2017-11-11, 20:35

ciasteczkowy_potfur pisze:Nigdy, przenigdy nie przebiją Aniołów Nieba. Może to dyskryminacja, może to prawdziwe uczucie, ale ja tych gości kocham xD Co jakiś czas sprawdzam, co tam u nich i czy znów coś głoszą, bo kto wie, może jaszczury już ich zacipowały =))
Ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko - ja pamiętam zainteresowałem się kiedyś jakąś "prorokinią", która wieszczyła, że Sfinks i piramidy to starożytne źródła wiedzy wszelakiej i coś tam jest ukryte pod Sfinksem - szykowali wyprawę archeo, zbierali kase i ... o to w tym wszystkim zazwyczaj chodzi.
Zapamiętajmy generalną zasadę:
- jak prorok zaczyna zbierać kasę - czas pogonić proroka :!: =;

Ps usunąłem linki do strony, bo wygląda na to, że to tylko reklama ich strony - jeśli autorka tematu nie odpowie na moje pytania, lub ktoś ze zwolenników, to zamknę temat i usunę.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: Dominik » 2017-11-11, 20:49

Tak to napisali (link z pierwszego posta, wersja polska), że ja nie wiem o co im chodzi.
Te kolorki, to słownictwo, otumaniają mnie.
Gramatyka tekstów jest straszna
zaczęły przygotowywać pachnące olejki do namaszczania do balsamowania ciała
Prosimy przeczytać poniższe, aby poznać skąd wiemy, że JAHUSZUA został ukrzyżowany i pochowany w środę, 14 Nisan, przed wieczerzą paschalną.
Ja tego nie dam rady czytać.
Chcą siać zamieszanie, niech dopracują teksty i stronę.

Może Wy mnie olśnicie, o co im chodzi?

Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: dromax » 2018-01-16, 16:44

:?: Te rzekome proroctwa Elisabeth Elijah - to jakaś kpina! W necie tego jest multum. Na różnych forach zaczyna się ta zachęta od słów: Zachęcam do czytania Proroctw Elisabeth Elijah. Wszystko się sprawdza, dużo wyjaśniają...
:!: Tak jakby pisała to jedna osoba.
Kpiny w biały dzień...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Post autor: Dezerter » 2018-01-16, 20:09

Wiemy i stąd ten wątek, by się z tym pseudo proroctwem rozprawić, by inni nie zbłądzili.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”