Czym jest amightywind?

ODPOWIEDZ
Ritadra

Czym jest amightywind?

Post autor: Ritadra » 2017-03-18, 16:54

Czytałam wiele informacji o tym zgromadzeniu. Jednakże nie znalazłam nigdzie jednogłosnej wypowiedzi, czym ono jest.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: Dezerter » 2017-03-18, 19:36

Ritadra pisze:Czytałam wiele informacji o tym zgromadzeniu. Jednakże nie znalazłam nigdzie jednogłosnej wypowiedzi, czym ono jest.
Kolejną samozwańczą, sektą/herezją, szkodliwą i antykatolicką - głosząca swoją "Nową ewangelię" przez samozwańczego 'Eliasza", który żyje teraz:
- nawróćcie się i wstąpcie do nas bo tylko u nas jest ratunek przed nadchodzącym Końcem Świata.
Typowa internetowa ze spiskami typu czipy, szkodliwe szczepionki, chemiczne smugi, spiski polityków( np I i II wojna światowa były zaplanowane i "ustawione", papież JP II antychryst - tyle wyczytałem i nie każ mi czytać więcej - proszę, bo obraża to moją inteligencję
Zresztą jeśli znasz naszego Ojca JAHWE i masz Ducha Św. to oceń proszę sama jakie owoce wydaje ten ruch - na forum katolickim główny propagator pisze (pogrubienie i wytłuszczenie moje):
A ja mam tylko pytanie do tych dwóch osób, jaki był wasz ceł napisania tego?
Jeśli przyszliście tylko wyszydzać, albo spamować to ta dyskusja i ten temat nie jest dla was.



A co do tematu proroctwa są prawdziwe i czuć w nich Ducha Bożego. Bóg zapowiada przez prorok Elisabeth Elijah wkrótce nadchodzące nieszczęścia i kataklizmy, ale jednocześnie zapewnia swoim dzieciom, że ochroni ich. Tym, którzy są posłuszni, którzy zaakceptowali JAHUSZUA jako pana i zbawiciela, a także żyją w posłuszeństwie i starają się wypełniać Boże przykazania.

Ja mam dla was wrogowie ostrzeżenie, wy którzy próbujecie atakować tą Świętą i Namaszczoną Misję, pamiętajcie nie nas ludzi atakujecie, a samego Boga JAHWEH i to przed nim zdacie relacje z każdego bezużytecznego wypowiedzianego słowa. Weźcie to pod uwagę. Zapamiętajcię wrogowie jeszcze to:

proroctwo 80
Zemsta nalezy do MNIE, mowi JAHWEH (BOG OJCIEC). JA odplace wrogom Oblubienicy JAHUSZUA (JEZUSOWEJ) i zmiele ich siedmioma roznymi sposobami!

Oblubienico JAHUSZUA (JEZUSOWA), nie mscijcie sie, gdy ci ludzcy sludzy szatana krzywdza was! Oblubienico JAHUSZUA (JEZUSOWA), przebaczcie waszym ludzkim wrogom, ale oddajcie ich do rak JA, JAHWEH (BOGA OJCA). Jest straszna rzecza wpasc w rece JA, JAHWEH (BOGA OJCA). Wy nie macie sie mscic, ale pozwolcie JA, JAHWEH (BOGU OJCU), bym was pomscil.

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), zmiele wszystkim waszym grzesznym wrogom umysl, cialo, ducha i dusze. Nic z nich nie pozostanie, a tylko odglos lamanych kosci, kiedy JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), skoncze z nimi na Ziemi.

Kazdy wrog Oblubienicy JAHUSZUA (JEZUSOWEJ) jest wrogiem JAHWEH (BOGA OJCA) i JAHUSZUA (JEZUSA) i RUACH HA KODESZ (DUCHA SWIETEGO)!

Niektorzy z tych wrogow glosza imie JEZUSA CHRYSTUSA, chociaz nie ma w nich DUCHA SWIETEGO MESJASZA. Oni sa pracownikami zla i tylko osmieszaja sie.

Niektorzy czytajacy to powiedza: 'Kto nalezy do Oblubienicy JAHUSZUA (JEZUSOWA)?' JA to powiem wam - wasze czyny mowia glosniej niz wasze slowa. Oblubienica JAHUSZUA (JEZUSOWA) czci, miluje i wielbi JA i MEGO SYNA JAHUSZUA, miluje NAS ponad wszystko, pragnac spelnienia NASZEJ woli w ich zyciu i modli sie o to, jak moze NAM sluzyc i zadowalac NAS, jak moze spowodowac usmiech na twarzy JAHWEH (BOGA OJCA) i JAHUSZUA (JEZUSA CHRYSTUSA). Oni odmawiaja kompromisow, odmawiaja pokladania wiary w szatanskie klamstwa.

Jeśli czegoś nie rozumiecie, to nie atakujcie tylko z tego względu a zanieście to w modlitwie przed Bogiem.
Czy to są owoce i słowa pochodzące od Boga?!
Ja nie ma wątpliwości a ty siostro?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: Dezerter » 2017-03-18, 20:13

Albo to - czy tak powiedziałby nasz Ojciec, który wydał na śmierć swojego Syna za nasze grzechy, aby je ODKUPIĆ :
94. JA, JAHWEH, MÓWIĘ, NIE LEKCEWAŻCIE MEGO GNIEWU, GDYŻ NARASTA JAK ROZSZALAŁE PIEKŁO!
albo to fałszywe proroctwo:
Te kłamstwa ? Donald Trump chce zwrócić się do prawdy; chce, aby prawda została powiedziana.

I, są drżące kolana! Bo naprawdę ma fakty, aby umieścić tak wielu polityków za kratkami, i to jest naprawdę pragnieniem jego serca.
Zapewniam cię, że ani Tramp nie jest prawdomówny, bo to polityk, ani, że nie zamknie Obamy ani jego współpracowników - więc jest to fałszywe proroctwo :idea:
amen

Ale jak z każdym tego typu " misją religijną daną od samego Boga swoim prorokom i Apostołom" o zabarwieniu zielonoświątkowym i judeomesjańskim, która odwołuje się do Biblii -
musi być w tym i beczka miodu Słowa Bożego i zdrowych nauk i prawdy ...
ale dodana łyżka dziegciu niestety dyskwalifikuje to jako zdrowy duchowy pokarm - tak mi rozum podpowiada, duch i Duch Święty (Ruah ha Kodesz )
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-03-18, 20:27

Dezerter pisze:Typowa internetowa ze spiskami typu czipy
Ej, ale sektę Aniołów Nieba to Ty szanuj, mało która dostarczylą ludziom takiej dobrej zabawy (herezje herezjami, ale nie wiem, czy bardziej na haju był ten, co to wymyślał, ten co pisał, ten, co tłumaczył, czy ten, kto grafiki robił :D). Nie daj się "zacipować!" :D

EDIT: macie tu na poprawę humoru:

Obrazek

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2017-03-18, 22:13

Kurczaki, Potforze CIasteczkowy, ostrzegaj - przez Ciebie o mało co nie oplułem monitora :) :) :)
Dzięki za trochę humoru na koniec tygodnia!

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-03-18, 22:27

Marek_Piotrowski pisze:Kurczaki, Potforze CIasteczkowy, ostrzegaj - przez Ciebie o mało co nie oplułem monitora :) :) :)
Dzięki za trochę humoru na koniec tygodnia!
Ja nie jestem takim wrednym potforem tak naprawdę. Kłócę się, by znaleźć rozwiązanie. Takie, które każdemu będzie pasowało. Wam, mnie i Bogu.
A co do Boga - mina Jezusa na obrazku mówi wszystko :P

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: Dezerter » 2017-03-18, 23:24

Ale ty ciasteczkowa ich pomyliłaś, ci są piękniejsi - ta twarz/maska prorokini - Barbi się chowaObrazek
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-03-18, 23:45

Mam lepsze:
Obrazek
Obrazek

Mistrzowie photoshopa normalnie :D

Ale to amatorzy, Anioły Nieba mają dłuższy staż, te ich genialne teksty w stylu "nie daj się zacipować" to klasyg jest :D

Obrazek

Nieniechajmy sobie wprowadzać czipy :lol:

I jeszcze te dwa:

Obrazek
(swoją drogą, Gorloj i Elizabet [hmmm, pszypadeg?] nadają się na jakiś horror science fiction :D)

Obrazek

Macie, poczytajcie, jak się z nimi skontaktować! Nie dajcie się zacipować jaszczurkom z piekła :lol:

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-03-18, 23:48

Dobra, porzeczytałam to. "Palący, ograniczcie palenie papierosów, najlepiej w ogóle" i "ograniczcie jedzenie mięsa do minimum, najlepiej w ogóle" - siedzę i się duszę ze śmiechu :D

swoją drogą, Aśtar, Ptaah, Elizabet, Gorloj i Pan Jezus Chrystus czekają na mnie już na statku kosmicznym, bo nie mam negatywnych książek, mam w nosie politykę, nie piję, nie palę - a jedzenie mięsa ograniczylam najlepiej w ogóle x)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: Dezerter » 2017-03-19, 15:03

Jak można poważnie traktować kobietę, która wstydzi się swojego wieku i wyglądu i robi sobie maskę z twarzy - czuje się więc niepełnowartościowa, niekochana, niedoceniana, ma kompleksy co do swojego wyglądu. Czy ktoś taki może być Prorokiem i drugim Noe?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Czym jest amightywind?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-03-19, 15:36

Dezerter pisze:Jak można poważnie traktować kobietę, która wstydzi się swojego wieku i wyglądu i robi sobie maskę z twarzy - czuje się więc niepełnowartościowa, niekochana, niedoceniana, ma kompleksy co do swojego wyglądu. Czy ktoś taki może być Prorokiem i drugim Noe?
A propos pań z dziwnymi twarzami, słyszałeś o pani nazwiskiem Barbara Santana? :D No wiesz, zbocony świat, struktury ego... jesteś kosmitą... :D Co oni biorą? :D
[- czy ty każdym temacie musisz robić offtop - czas widzę na 2 ostrzeżenie - Dezerter]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”