krótkie pytanie

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: krótkie pytanie

Post autor: Andej » 2018-06-25, 14:01

Karamaz pisze: 2018-06-25, 13:55 Bo o konkretach można mówić z konkretnymi osobami, którzy potrafią odpowiedzieć przed samymi sobą : Czy należało by coś zrobić, czy wygodniej będzie tylko obserwować? Jeśli nie ma między nami porozumienia w kwestii najważniejszej to ciężko mówić o szczegółach...
I tu masz rację. Skoro nic nie robisz, to o czym rozmawiać? Obserwujesz, krytykujesz ... Siedzisz wygodnie na fotelu. I bijesz pianę. Wolę pianę na piwie. I działanie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Karamaz

Re: krótkie pytanie

Post autor: Karamaz » 2018-06-25, 14:17

Andej jestem tu od paru dni ale widzę, że masz tu poważanie. Po tekstach widać, że wiedza i intelekt ponadprzeciętny. Dlaczego zniechęcasz ludzi młodych do tego aby się organizowali i zmieniali razem swoje otoczenie na lepsze? Dlaczego atakujesz mnie, który szuka takich osób tutaj?? Nie widzisz potrzeby zmiany czegokolwiek to odpuść. Może inni mają odmienne zdanie a to forum pomoże im się spotkać.

wędrowiec

Re: krótkie pytanie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-25, 14:26

Karamaz pisze: 2018-06-24, 23:33
Jak żyć? Żyć walcząc o to w co się wierzy, to jest recepta na życie.
Czy jesteście tu Wy, gotowi pójść na bój o prawdę, o sprawiedliwość i chwałę dla Boga?
Oczywiście.
Jestem tu po to, by Bóg był uwielbiony.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: krótkie pytanie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-25, 14:28

Karamaz pisze: 2018-06-25, 13:55 Bo o konkretach można mówić z konkretnymi osobami, którzy potrafią odpowiedzieć przed samymi sobą : Czy należało by coś zrobić, czy wygodniej będzie tylko obserwować?
Wybacz, nie wiem co już zrobiłeś, ale i Ty nie wiesz co zrobili (i robią) członkowie forum. Więc chyba nie warto "gadać po próżnicy". Jesli masz coś do zaproponowania - zaproponuj - chętnie się zapoznam (nie tylko ja).
Czy jesteście tu Wy, gotowi pójść na bój o prawdę, o sprawiedliwość i chwałę dla Boga?
Wiesz co? Nie lubie wielkich słów, szumnych deklaracji, zapewniania jak to się jest "gotowym" itp.
Lubię natomiast konkrety.
Ostatnio zmieniony 2018-06-25, 14:30 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Karamaz

Re: krótkie pytanie

Post autor: Karamaz » 2018-06-25, 14:33

No właśnie tu jestem żeby poznać takie osoby, które coś robią już w realu ale jeszcze się o takich z tego forum nie dowiedziałem, może jeszcze mi się uda. Może połączymy siły, ale czy są tu takie osoby, nie wiem.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: krótkie pytanie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-25, 14:35

Trudno "łączyć siły" jak się nie wie w czym...

Karamaz

Re: krótkie pytanie

Post autor: Karamaz » 2018-06-25, 14:38

Tematy kooperacji nie są najlepsze do omawiania ich tak bardzo publicznie, więc nie dziw się Marku, że nie mówię o szczegółach. Poza tym, na tym etapie ciężko mówić o szczegółach. Ja chciałbym kooperacji opierającej się na dwóch filarach: na zjednoczenie moralnym i politycznym.

wędrowiec

Re: krótkie pytanie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-25, 14:40

Karamaz pisze: 2018-06-25, 14:33 No właśnie tu jestem żeby poznać takie osoby, które coś robią już w realu ale jeszcze się o takich z tego forum nie dowiedziałem, może jeszcze mi się uda. Może połączymy siły, ale czy są tu takie osoby, nie wiem.
Po prostu poczytaj trochę forum, wtedy zorientujesz się jakie dokonania kto tu ma i będziesz wiedział z kim masz ochotę połączyć siły.
Publicznie absolutnie nie rozprawiaj i uważaj z upublicznianiem prywatnych treści. Bo naprawdę w internecie nigdy nie wiadomo kto to czyta.
I po co.

Karamaz

Re: krótkie pytanie

Post autor: Karamaz » 2018-06-25, 14:42

Co racja to racja. Dzięki ;) Ja tą saletrę to na nawóz kupiłem... ;)

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: krótkie pytanie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-25, 14:48

Karamaz pisze: 2018-06-25, 14:38 Tematy kooperacji nie są najlepsze do omawiania ich tak bardzo publicznie, więc nie dziw się Marku, że nie mówię o szczegółach. Poza tym, na tym etapie ciężko mówić o szczegółach. Ja chciałbym kooperacji opierającej się na dwóch filarach: na zjednoczenie moralnym i politycznym.
No cóż, nie przyrzeknę Ci współpracy, póki nie będę wiedział na czym polega. Hasła są pojemne.

wędrowiec

Re: krótkie pytanie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-25, 14:51

Karamaz pisze: 2018-06-25, 14:42 Co racja to racja. Dzięki ;) Ja tą saletrę to na nawóz kupiłem... ;)
Nie martw się, możemy ja użyć też do peklowania mięsa, jeśli nam przyjdzie kiedyś takie zadanie podjąć ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”