Test na zaburzenia osobowości.

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
szary brat
Bywalec
Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: 2 wrz 2019
Has thanked: 184 times
Been thanked: 37 times

Re: Test na zaburzenia osobowości.

Post autor: szary brat » 2020-02-22, 10:20

Jeszcze nie zajrzałem do testu, a na podstawie przebiegu dyskusji mam szereg wniosków co do osobowości dyskutantów :)

Dodano po 41 minutach 29 sekundach:
A to wynik :-o
Twój styl osobowości to:
Dramatyczny(a)

Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości wiąże się z: Silną potrzebą uwagi i uczucia, ale wbrew temu, czego można by było oczekiwać, nie jesteś osobą bierną i otwartą, która czeka aż inni z własnej woli ją zauważą. Wręcz przeciwnie, czynnie manipulujesz innymi, by Cię zauważyli, co podsyca Twój talent do dramatyzowania i rodzącą się chęć do skupiania na sobie uwagi. Aby zwrócić na siebie uwagę, udramatyczniasz dotyczące siebie kwestie, począwszy od ubioru, do wyglądu, sposobu mówienia i seksualności. Z nowo poznanymi ludźmi wypróbowujesz różne taktyki, aby zorientować się, co sprawia, że ​​dana osoba dobrze Cię odbierze i zmieniasz się, próbując zyskać popularność i podziw. Zachowujesz się uwodzicielsko, jesteś dowcipny(a), czarujący(a) i towarzyski(a), a jednocześnie wydajesz się być osobą dziecinną i niedojrzałą. Dopóki jesteś z ludźmi, którzy bardzo cieszą się Twoją obecnością, odczuwasz zadowolenie i jesteś duszą towarzystwa, jednak kiedy jesteś sam(a), nękają Cię czasem ponure myśli, że jesteś tak naprawdę niegodny(a) miłości.

Obrazek

Dodano po 7 minutach 3 sekundach:
To nie tylko dramatyzm, za plecami granego dramatu czają się kompulsywność wespół z paranoją. To już jest całkiem groźne.
Mam do przerobienia skłonność do myślenia obsesyjnego. Więcej kontaktów z ludźmi, szary bracie, więcej prostej, nie dramatyzowanej radości, a będzie mniej nieuzasadnionej obsesji i agresji w Twoim życiu.

Jak to dobrze umieć sobie samemu nie tylko zrobić diagnozę, ale zaplanować kierunki terapii :)

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Test na zaburzenia osobowości.

Post autor: Jozek » 2020-02-22, 11:05

Sama potrzeba sprawdzenia sie w takim tescie swiadczy o tym ze cos z nami nie tak.
Podobnie z testami na inteligencje.
A same takie testy w sieci to nic innego jak zbieranie informacji ogolnych i statystycznych o spoleczenstwie, by moc dostosowac markieting do takiego a nie innego spoleczenstwa. Po prostu by moc nim skuteczniej manipulowac.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Test na zaburzenia osobowości.

Post autor: Dezerter » 2020-02-28, 23:50

Ja zawsze robię takie testy z przymrożeniem oka dla zabawy, ale wiedzy, tez trochę w nich jest.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Test na zaburzenia osobowości.

Post autor: Jozek » 2020-02-28, 23:53

Wiedzy to raczej w nich nie widac, raczej sugestie, ktore niektorzy biora na powaznie.
Dla mnie osobiscie to jak czytanie horoskopow, z chmurka naukowosci.
Ostatnio zmieniony 2020-02-28, 23:54 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.

Tom Tom
Przybysz
Przybysz
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 7 times

Re: Test na zaburzenia osobowości.

Post autor: Tom Tom » 2021-01-22, 01:43


ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”