Czy Everyday Hero ma rację?

Ciekawa

Re: Czy Everyday Hero ma rację?

Post autor: Ciekawa » 2021-10-18, 08:07

Oczywiście ze to zrobiłeś: a ty taka i owaka:
jestem przekonany, że nic nie robisz, bo nie masz do zarzucenia żadnych konkretów. Poza tym, chciałabyś wyciągać kasztany czyimiś rękoma. I stać z boku patrząc na igrzyska. Jestem przekonany, że nie kiwnęłaś palcem, aby usunąć znienawidzonego biskupa. I sądzę też, że tylko biskupi są Ci solą w oku. Ewidentne świństwa osób do których masz jakąś sympatię, zapewne zupełnie Ci nie przeszkadzają. A jeśli nawet, to uważasz, że twarz na kłódkę, bo to swoi. A biskup obcy. A nawet wróg.

Dla mnie osobiście: zachowanie niedopuszczalne. Tyle przypuszczeń na czyiś temat , a nawet nie znasz. Serio jestem w szoku jak można komuś takie głupoty gadać. Bez odbioru, bo już dawno nie spotkałam takich fantazji nt osoby której się nie zna, znaczy spotkałam, u radykalnych katolików, którzy z imieniem Jezus na ustach, potrafią nagadać dziwnych rzeczy, robić jakaś analizę czyichś zachowań na podstawie pytania. Obrzydlistwo. Po prostu obrzydlistwo.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Czy Everyday Hero ma rację?

Post autor: sądzony » 2021-10-18, 08:38

@Ciekawa wyluzuj :ymhug:
Nabierz troszkę dystansu, do nas i do siebie.
Na spokojnie :)
Pozdrawiam w miłości.
DT
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Czy Everyday Hero ma rację?

Post autor: Andej » 2021-10-18, 08:49

Ciekawa pisze: 2021-10-18, 08:07 Oczywiście ze to zrobiłeś: a ty taka i owaka:
...
Hadko czytać, skoro nie odróżniasz oceny osoby, od oceny jego zachowania wzgl. wypowiedzi. Ale nie będę tu dokonywać rozbioru logicznego zacytowanej wypowiedzi.

Tym niemniej, przepraszam za sprawienie przykrości. Bo nie było to moją intencją. Wykazałem jeno selektywnie negatywny wydźwięk Twoich opinii i żądań.

Życzę wiary. W Boga i w Kościół święty, do którego należymy. Który sami tworzymy. Którego obraz zależy od nas samych i od naszego postepowania.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy Everyday Hero ma rację?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-10-18, 10:25

Zauważyłem, że osoby skore do stawiania bardzo ostrych zarzutów są bardzo czułe na swoim własnym punkcie.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Czy Everyday Hero ma rację?

Post autor: sądzony » 2021-10-18, 10:51

Marek_Piotrowski pisze: 2021-10-18, 10:25 Zauważyłem, że osoby skore do stawiania bardzo ostrych zarzutów są bardzo czułe na swoim własnym punkcie.
Winniśmy więc im szczególnej delikatności.
Mocnych ostrość nie zrani tak jak czułych brak delikatności.
:)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Czy Everyday Hero ma rację?

Post autor: Andej » 2021-10-18, 12:27

Przyznałbym rację, gdyby nie chodziło o jednostronność. Brak symetrii.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ