Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

ODPOWIEDZ
cocon16
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2020

Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: cocon16 » 2020-08-17, 21:14

Wiem, że reklamy na forum Z Chrystusem reklamy nie są mile widziane, jednak nie jest to niestety tematyka książek którą aktywnie poszukuje większość ludzi świeckich, dlatego uznałem, że warto się odezwać do Was, coby książki się nie zmarnowały i znalazły przytulny dom :)

Książki w tematyce religijnej i około religijnej. Historia Religii, wiele książek z tematyki lub autorstwa Jana Pawła II, Józefa Tischnera, kard. Stanisława Dziwisza, Matki Teresy i wielu innych :) Dodatkowo Nowy Testament i Biblia dla dzieci.

Na drugim i trzecim zdjęciu są przezrocza z wizyty Jana Pawła II na ojczyźnie w 1979 r. Myślę, że stosunkowo rzadki widok.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2020-08-17, 21:18 przez cocon16, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: Dezerter » 2020-08-17, 21:38

A co proponujesz, bo nie bardzo rozumiem twoją propozycje? oddasz, sprzedasz za symboliczne 5zł, czy jaki masz plan?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

cocon16
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2020

Re: Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: cocon16 » 2020-08-17, 22:38

Chciałem się przede wszystkim dowiedzieć, czy to jest coś na co ktoś się połasi. Właśnie wystawiłem na olx, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

(...) - linki usunąłem - Dezerter

EDIT: Całkowicie rozumiem usunięcie linków :) Jak pośrednictwo portali ogłoszeniowych odpada (które dają pewną gwarancję) to siłą rzeczy odpada też wysyłka, więc dodam, że odbiór osobisty byłby w Warszawie.
Ostatnio zmieniony 2020-08-17, 23:33 przez cocon16, łącznie zmieniany 2 razy.

cocon16
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2020

Re: Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: cocon16 » 2020-08-19, 23:36

Jeśli do niedzieli nie będzie chętnych to oddaję na makulaturę.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: Andej » 2020-08-20, 09:42

Jeśli mieszkasz w okolicach Wawra, to masz dwa miejsca, w których możesz zostawić je godnie. W urzędzie dzielnicy Wawer - na półeczce wokół filara i w zamian możesz sobie wziąć jakieś inne, jeśli trafisz na interesujące. I wydaje mi się, że też uczynić to możesz w budynku dawnej fabryki Szpotańskiego, na parterze minigalerii handlowej, blisko miejsca, gdzie wnętrze załamuje się pod kątem prostym. Są tam regały na książki.
Nie powiem gdzie, ale na Ursynowie, też były takie miejsca. A w Miedzeszynie, jakiś pan, wystawił książki na chodniku. Aby brał ten, komu się spodobają. Mi sie spodobały, ale nie wziąłem, choć wartościowe. Nie miałem jak, bom na spacerze był z psem. Ale facio dyskretnie obserwować musiał, albowiem podszedł do mnie. Pogadaliśmy. Sympatycznie. Nie wiem, jak poszło rozdawnictwo, bo później już nie było wystawki.

Szkoda, że wyraźnie na napisałeś, że chcesz je oddać za darmo. Ew. za zwrot kosztów przesyłki, np. pod warunkiem, że to odbiorca zleci firmie kurierskiej dostarczenie przesyłki. Tak możesz np. Gumtree, jest rubryka Oddam za darmo.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: Magnolia » 2020-08-20, 09:50

Albo zostaw w kruchcie jakiegokolwiek kościoła. Ludzie sami zabiorą do domu.

Można do jakiegoś zakonu podrzucić. Do domu samotnej matki albo do schroniska dla bezdomnych. Jest mnóstwo ludzi których nie stać na ksiazki. A tym bardziej wartościowe.

Pewnie jeśli chcesz za drobna opłata sprzedać to zapytaj proboszcza czy możesz po mszach w niedziele przed kościołem pokazywać religijne ksiazki.
Naprawdę szkoda na makulaturę. Zrób dobry uczynek.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Książki Jan Paweł II, Józef Tischner, Stanisław Dziwisz, Religie Świata

Post autor: Efezjan » 2020-08-22, 14:46

@cocon16 A z religii świata co masz? Tylko tę książkę "Religie wczoraj i dziś". Jak co - możesz pisać na priv.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

ODPOWIEDZ