Imię

Rozmowa na poszczególne wersety Pisma Świętego.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Imię

Post autor: Andej » 2021-05-23, 22:15

Świadoma decyzja o szkodzeniu zdrowiu jest łamaniem przykazania, czyli odrzuceniem Boga.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Imię

Post autor: Albertus » 2021-05-23, 22:15

Ras. pisze: 2021-05-23, 22:08 Doskonale to rozumiem, ale po tym sie nie umiera :D
Różnie mozna na to spojrzec, dla jednych trutką, a dla innych karmą... Nie robię tego dla oduzenia i jak najmocniej itd... Ja czuję jedność ze wszystkim, taka jak teraz wsrod drzew gdy sie wyciszam :)
Niestety nie widzisz jaki mętlik jest w twoich wypowiedziach.Może ty tego w ogóle nie dostrzegasz ale dla innych jest to aż nadto widoczne i prawdopodobnie jest to efekt tego co robisz...

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Imię

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-05-23, 22:18

Ras. pisze: 2021-05-23, 21:48 Palę i będę palił, nie jest to tak destrukcyjne jak alkohol, karmie tym swego ducha... Ponadto Jest to ziele wszelkie ktore dostaliśmy by było dla nas pokarmem, ponadto z niego wychodzi owoc który rodzi nasienie swego rodzaju. Pokój i Dobro
To znaczy, że trujące rośliny też zajadasz? ;)
Pamiętaj, że dzisiejsze rośliny są owocem świata zepsutego przez Grzech Pierworodny. Nie wszystkie więc "są dobre" jak wówczas, gdy zostały stworzone przez Boga.

Awatar użytkownika
Ras.
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2021
Lokalizacja: Kwidzyn
Has thanked: 28 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Imię

Post autor: Ras. » 2021-05-23, 22:39

Nie, tylko tą i nie rozumiem dlaczego zepsutą... Najlepiej to samemu taka mieć i pielęgnować ale to w Polsce nigdy nie przejdzie..
My God is Jah

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Imię

Post autor: Dezerter » 2021-05-24, 00:30

Albertus pisze: 2021-05-23, 22:15
Ras. pisze: 2021-05-23, 22:08 Doskonale to rozumiem, ale po tym sie nie umiera :D
Różnie mozna na to spojrzec, dla jednych trutką, a dla innych karmą... Nie robię tego dla oduzenia i jak najmocniej itd... Ja czuję jedność ze wszystkim, taka jak teraz wsrod drzew gdy sie wyciszam :)
Niestety nie widzisz jaki mętlik jest w twoich wypowiedziach.Może ty tego w ogóle nie dostrzegasz ale dla innych jest to aż nadto widoczne i prawdopodobnie jest to efekt tego co robisz...
prawda Albertusie, że widać, dlatego spytałem wprost
Ras - jak byłem rasta, a byłem, to palenie zioła było dla mnie świętem, bo skoro uważałem, że to święte ziele i służy do uzdrawiania narodów, to paliłem tylko jak byłem na koncercie reggae, słuchałem płyt, lub siedzieliśmy przy ognisku, a raz nawet po Eucharystii pod gołym niebem, którą odprawiał ksiądz z gitarą - za każdym razem było to święto i działo się raz na tydzień, miesiąc, albo rzadziej
a ty piszesz jak byś był ciągle ujarany :( - dla mnie to profanacja
Proszę, byś powstrzymał się od pisania na forum jak jesteś ujarany *-:)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Ras.
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2021
Lokalizacja: Kwidzyn
Has thanked: 28 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Imię

Post autor: Ras. » 2021-05-29, 03:24

Wybaczcie, w żadnym wypadku nie chce tego promować ani mówić jak jest cudowne... Sam muszę jeszcze dojrzeć do tego aby zobaczyć co zakryte
Bo jestem zdania że pierw trzeba poznać wroga aby na pewno nie kroczyć jego drogą do Pana
Ostatnio zmieniony 2021-05-29, 03:34 przez Ras., łącznie zmieniany 1 raz.
My God is Jah

ODPOWIEDZ