Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie?

Rozmowa na poszczególne wersety Pisma Świętego.
ODPOWIEDZ
Wojciecha

Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie?

Post autor: Wojciecha » 2019-02-03, 18:02

W Księdze Objawienia możemy przeczytać: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Objawienie Jana 3:20).
Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie?

Magnolia

Re: Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie?

Post autor: Magnolia » 2019-02-03, 18:20

Nie, Objawienie zostało już przekazane ludziom w całości.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie?

Post autor: Dezerter » 2019-02-03, 18:35

Wojciecha pisze: 2019-02-03, 18:02 W Księdze Objawienia możemy przeczytać: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Objawienie Jana 3:20).
Czy kiedy Pan powróci, przekaże człowiekowi objawienie?
W każdym wieku i przed każdym człowiekiem od 2000 lat, przed jego sercem, umysłem i duchem staje Jezus ze swym Objawieniem - jedynym i niepowtarzalnym, z dobra nowina o zbawieniu z miłości i czeka aż zechcesz mu otworzyć, aż zechcesz się otworzyć na jego Objawienie, na jego głos oznajmiający dobra nowinę
jeśli otworzymy drzwi swego serca/ducha i dokonamy metanoi
to stanie się rzecz wspaniała - ON będzie z nami, będzie w nas i będzie z nami biesiadował w uczcie miłości, będzie agapa, jak z przyjacielem - my to nazywamy komunią osób, lub indywidualną relacją z Jezusem.
U mnie to już się stało dokładnie 5 lat temu, Wojciecho nie czekaj na Paruzję - to jest już dostępne teraz - wystarczy otworzyć się na Ducha Świętego, Parakleta.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ