KRONIKA

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

KRONIKA

Post autor: Czernin » 2015-10-31, 00:53

KRONIKA

12.04.2015 - Założenie pierwszego forum na darmowym hostingu czo.pl - http://www.dobra-nowina.czo.pl
23.08.2015 - Powstanie tego forum. Zakłada je Dominik. Drugim administratorem zostaje Czernin.
23-24.09.2015 - Napisaliśmy 500 postów na forum.
29.10.2015 - Wprowadzenie na forum przyznawania wirtualnej reputacji wyrażającej się w systemie "pomógł"
30.10.2015 - Pierwszym moderatorem forum zostaje Dezerter.
03.11.2015 - Napisaliśmy 1000 postów na forum.
28.12.2015 - Junior administratorem zostaje Dezerter.
07.01.2016 - Napisaliśmy 2000 postów na forum.
06.03.2016 - Nowym administratorem zostaje Dezerter.
10.04.2016 - Dominik bez uprzedzenia zmienia wygląd Forum, co powoduje duże utrudnienia
05.2016 - Czernin przestaje udzielać się na forum, powraca po długiej nieobecności
05 i 06.2016 - Dezerter: Przejąłem z marszu i bez uprawnień faktyczne kierowanie forum
04.07.2016 - Dezerter: Dominik zaproponował mi całkowitym kierowanie forum, sobie zostawiając część techniczną
Przyjąłem odpowiedzialność kierowania forum pod nieobecność Czernina - mam nadzieję, że to jakieś prowadzenie Ducha Św.
04.10.2016 - 10.11 - Migdałek pełni funkcje tymczasowego moderatora forum.
29.04.2017 - Napisaliśmy 10.000 postów
08.05.2017 - Andej został junior moderatorem.
12.05.2017 - Dodano odnośnik "Pismo Święte", który przekierowuję na stronę gdzie możemy przeczytać Biblię w wersji elektronicznej. Wcześniej dodano odnośnik do strony forum na facebooku.
04.07.2017 - Andej zostanie nominowany na moderatora globalnego.
jesień 2017 Dezerter: forum rozwija się coraz prężniej:
- przybywa nowych aktywnych forumowiczów,

sierpień 2017
  • 30 - mamy 300 użytkownika forum
  • Dezerter: Dominik, ku memu wielkiemu zadowoleniu - powrócił aktywnie na forum i zmienia go ku lepszemu w sposób ciągły :)
  • Dodana opcja automatycznego wgrywania zdjęć przy pisaniu posta, dodana ikonka forum
listopad 2017
  • Długo nieobecny na forum Czernin, po konsultacjach w administracji, zostaje usunięty z rangi Administrator
  • Forum rozszerza się o swój kanał na YouTube, powstają przy forum pierwsze blogi o tematyce religijnej
grudzień 2017
  • Napisaliśmy prawie 16tys postów, liczba użytkowników przekroczyła 350
  • Forum zostało zaktualizowane do PHPBB 3.2.1, dodana obsługa Tapatalk, odświeżony forumowy czat, zainstalowany SSL
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

konik

Re: KRONIKA

Post autor: konik » 2016-08-02, 22:59

tak a propo ... jesli nie jest to nic zlego z konskiej strony ... co dzieje sie z Czerninem?

veros

Re: KRONIKA

Post autor: veros » 2016-08-09, 12:25

Życzę wszystkiego dobrego Czerninowi i Dominikowi - wszystkiego co dla Was najlepsze!
Dezerterowi życzę dystansu do emocjonalnych aspektów forum i prowadzenia go tak jak Duch Święty wskazuje.
Szczęść Boże nam wszystkim!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2016-10-29, 19:41

Forum żyje i ma się dobrze :-)
- Napisaliśmy ponad 6000 postów, 150 użytkowników, prawie codziennie ktoś nowy dochodzi, szkoda, że większość woli czytać a nie pisać.
- Na początku października Moderatorem zgodziła się zostać Migdałek, by doglądać forum podczas mojej pielgrzymki, namawiam ją by została na dłużej :-)
- w tym samym czasie po półrocznej nieobecności usunąłem konto Czernina z Administracji, po rozmowach i uzgodnieniach z Dominikiem i bezskutecznych próbach kontaktu z założycielem naszego forum - jak wróci, to przyjmiemy go z radością.
- Zawiesiliśmy "usera miesiąca" miał być przycisk "pomógł" dla nagradzania dobrych postów, ale technicznie Dominik mówi, że się nie da.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: KRONIKA

Post autor: konik » 2016-11-05, 21:50

Czy to znaczy, ze Czernin w ogole zniknal, tak bez nioczego?
Moze mu cos sie przydarzylo?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2016-11-06, 21:37

konik pisze:Czy to znaczy, ze Czernin w ogole zniknal, tak bez nioczego?
Moze mu cos sie przydarzylo?
Po sporej nieobecności odezwał się w 1 dniu na czacie i coś napisał w administracji, że nie może zajmować się forum i przestał odpowiadać, ale Dominika uprzedził. Kontaktu nie ma żadnego, więc ryzykować nie możemy, że ktoś przejmie jego konto.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2017-01-01, 21:57

Mamy 2017 rok - Błogosławieństwa Bożego i pokoju w sercu i duchu dla wszystkich forumowiczów!
Czas na podsumowania, bo forum się rozwija pomyślnie, przybyło kilka nowych działów
Liczba postów: 7045
Średnia liczba postów dziennie: 14
Liczba tematów: 398
Średnia liczba tematów dziennie: 0.80
Liczba użytkowników: 182
Nadal nie mam częstego wsparcia technicznego od założyciela forum Dominika. W związku z powyższym szukam jakiegoś informatyka znającego się na prowadzeniu technicznym forum, oraz osób chcących współpracować jako moderator z możliwością awansu do administracji - zapraszam kandydatów na pw.
Dziękuję najaktywniejszym forumowiczom za wsparcie, wysoki poziom i kulturę dyskusji
Szczęść Boże wszystkim Wam
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Czernin » 2017-01-06, 22:07

Odnosnie mojej nieobecnosci na forum. Dawno mnie tutaj nie było, miałem przerwe spowodowano braku czesciowemu dostepu do internetu, niekiedy niby byl ten czas ale jednak nie pamietalem hasla wiec napisalem jakis czas temu do Dominika, pomógl mi i teraz jestem z Wami, forum bede odwiedzal czesciej, jednak udzielac sie bede czasami, na razie pisze z telefonu, pozniej sie to zmieni.

Jakby kto pytał - Czernin, pomyslodawca i jeden z pierwszych administratorow wraz z Dominkiem. Byłem załozycielem pierwszego forum http://www.dobra-nowina.czo.pl ;) jeszcze na wiosne w 2015 r.


Teraz ciesze sie, ze tu jestem juz jako zwykly uzytkownik, nie administrator, moderator. Kiedys postawilem na Dezrtera, teraz on gra tutaj pierwsze skrzypce, to jego strona. Ja swoja prace tutaj wykonałem i dziekuje Wam, ze jewt Was tutaj tyle, nie pomyslabym ze tak to wszystko pójdzie w gore, tyle postow, tematow no i Was - uzytkownikow.

Dobrego roku! I Powodzenia Dezerter. Pozdrawiam równiez. ;)
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2017-01-26, 22:10

Postanowiłem, że dobrze będzie dla rozwoju naszego forum, aby Czernin wrócił do grona Administratorów :-)
witaj z powrotem :-)
Mam nadzieję, że rozumiesz, że rządzenie to służba dla innych
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2017-01-29, 23:24

Właśnie aktywowałem 200 usera naszego forum
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: KRONIKA

Post autor: konik » 2017-01-29, 23:41

No, Czernin w sztabie, 200 userow w kompanii ... czas na szampana :-P
Ale, ale ... wstrzymajcie sie towarzysze: a gdzie moje gwiazdki :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:

konik

Re: KRONIKA

Post autor: konik » 2017-01-31, 08:47

Wodzu naczelny, sztabie generalny, szefie plutomu administracyjno-logistycznego.
Skladam raport z serdecznym podziekowaniem za przywrocenie moich kochanych gwiazdek. A czy to sa gwiazdki generalskie ... albo admiralskie?
Po porucznik juz mi sie znudzil ... a trzygwiazdkowy general ... tooooo :-P

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Czernin » 2017-04-30, 21:22

Aktualizacja.

10 tysięcy postów mamy już na stronie. Sukces wspólny!
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Czernin » 2017-07-04, 01:47

MINI REGULAMIN KRONIKI:

1. Wszelkie zmiany w Kronice będą uwzględniane w pierwszym poście niekoniecznie uwzględniając to nowym wpisie tutaj.
2. Propozycje co do proponowanych zmian w kronice proszę składać w temacie. Macie możliwość różnych propozycji, a także komentowania uwzględnionych już tam wydarzeń.
3. Aktualizacja kroniki jest odświeżana, uzupełniana o nowe wydarzenia przez administratorów, w dużej mierze Czernina.
4. Data np. 5/6 czerwiec jest napisana w taki sposób, ponieważ nikt tak na prawdę nie zna konkretnej chwili, kiedy określone wydarzenie się przytrafiło. Inne daty raczej w 100% są bezsprzeczne.

Patrzcie punkt 2, jeśli ma ktoś propozycje, pytania, piszcie. Przemyślimy.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Dominik

Re: KRONIKA

Post autor: Dominik » 2017-08-30, 15:59

sierpień 2017 - nowe opcje na forum, funkcja wgrywania zdjęć i udostępniania tematów w mediach społecznościowych. Dodanie statystyk na forum, które w przyszłości będą rozbudowane. Pierwszy blog użytkownika w domenie naszego forum, andej.zchrystusem.pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”