Witam

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
romanjaro
Przybysz
Przybysz
Posty: 20
Rejestracja: 7 lut 2019
Been thanked: 7 times

Witam

Post autor: romanjaro » 2019-02-07, 15:59

Szczęść Boże, widzę, że można tu podyskutować na ciekawe tematy w wielu interesujących wątkach.
Pozdrawiam
Jarek Romanowski

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Dezerter » 2019-02-07, 16:05

Zapraszamy do dyskusji i czytana - rzuć tylko okiem na Regulamin. Czemu Jarek woli nik roman?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Witam

Post autor: Magnolia » 2019-02-07, 17:46

Witaj serdecznie Jarku,

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Witam

Post autor: Andej » 2019-02-07, 18:24

I ja witam z przyjemnością. Zapraszam do aktywnego udziału w dyskusjach.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Witam

Post autor: Viridiana » 2019-02-07, 19:26

Witaj! :)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

konik

Re: Witam

Post autor: konik » 2019-02-07, 20:08

Tez witam.

Fedorowicz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 10 lut 2019
Has thanked: 132 times
Been thanked: 28 times

Re: Witam

Post autor: Fedorowicz » 2019-02-10, 16:34

Niech będzie pochwalony Pan nasz Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica !

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Witam

Post autor: Andej » 2019-02-10, 16:57

Witamy i zachęcamy do aktywnego udziału w toczących się dyskusjach. Jak też do zakładania wątków, które Ciebie nurtują.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Dezerter » 2019-02-10, 21:56

Fedorowicz pisze: 2019-02-10, 16:34 Niech będzie pochwalony Pan nasz Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica !
Cieszy mnie to przywitanie, ale mam wrażenie, że znamy się z forum FŻP i antybiblijnego i .... cieszę się, że zacząłeś od Regulaminu, ale urazy ani uprzedzenia żadnego nie mam i zaczynamy nowy rozdział
więc witaj na "forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko."
To hasło traktujemy poważnie.
Wzrastania w wierze i wiedzy życzę i
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Fedorowicz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 10 lut 2019
Has thanked: 132 times
Been thanked: 28 times

Re: Witam

Post autor: Fedorowicz » 2019-02-12, 00:50

Dezerter pisze: 2019-02-10, 21:56 Cieszy mnie to przywitanie, ale mam wrażenie, że znamy się z forum FŻP i antybiblijnego i .... cieszę się, że zacząłeś od Regulaminu, ale urazy ani uprzedzenia żadnego nie mam i zaczynamy nowy rozdział
więc witaj na "forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko."
To hasło traktujemy poważnie.
Wzrastania w wierze i wiedzy życzę i
szalom
Witam ! Pamiętam oczywiście forum przy FZP i pana wypowiedzi. Od regulaminu zacząłem nie bez przyczyny, warto bowiem ustalić już na samym początku jakie poglądy nie będą przez moderację tolerowane. Administratorzy i moderatorzy na forach dyskusyjnych często nie informują jasno i zrozumiale, że użytkownik powinien posiadać poglądy i wierzenia takie same, jakie posiadają oni.W regulaminach nie piszą wprost, że za inne poglądy user zostanie wyrzucony z forum.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Dezerter » 2019-02-12, 07:20

Nie do końca to jest w naszym Regulaminie, ale ok. Przejdźmy proszę na ty - taki u nas zwyczaj, ale nie przymus :).
Czy masz wiedzę, jak można uzyskać dostęp do zasobów zlikwidowanego FŻP - było tam kilka bardzo cennych wątków, które chętnie bym skopiował.
Można pisać na forum swobodnie, szanując jednocześnie gospodarzy o innych poglądach - nauczyłem się tego właśnie na FŻP i podobnie jest u nas - rozgość się - a parafrazując Augustyna
Kochaj i pisz co chcesz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Fedorowicz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 10 lut 2019
Has thanked: 132 times
Been thanked: 28 times

Re: Witam

Post autor: Fedorowicz » 2019-02-15, 05:12

Dezerter pisze: 2019-02-12, 07:20 Nie do końca to jest w naszym Regulaminie, ale ok. Przejdźmy proszę na ty - taki u nas zwyczaj, ale nie przymus :).
Czy masz wiedzę, jak można uzyskać dostęp do zasobów zlikwidowanego FŻP - było tam kilka bardzo cennych wątków, które chętnie bym skopiował.
Można pisać na forum swobodnie, szanując jednocześnie gospodarzy o innych poglądach - nauczyłem się tego właśnie na FŻP i podobnie jest u nas - rozgość się - a parafrazując Augustyna
Kochaj i pisz co chcesz.
Dziękuję za tak gościnne przyjęcie na forum ! Z tego co mi wiadomo, istnieją dwa fora dyskusyjne, FŻP i forum przy FŻP. Ja pisałem na tym drugim które istnieje nadal w starej wersji i kopiować chyba można ? Odnośnie cenzury prowadzonej przez pana Starca i nudnika na forum przy FŻP to szanowano tam poglądy, ale tylko takie jakie ci panowie mieli. Ja przykładowo nie miałem wtedy poglądów antysemickich, a mimo to zostałem kilkakrotnie wykluczony bo nie chodziło tym panom o antysemityzm tylko o coś zupełnie innego. Ciekawą kwestą jest też, że nie banowano tam nikogo za wulgarne napaści na innych userów oraz podawanie poważnych oskarżeń bez dowodów. Pomimo tego zamordyzmu moderacji poznałem tam sympatycznych ludzi z bardzo ciekawymi poglądami jak pan Dwekut, Kiara, Krzysiek, Sceptnick, Robert , Bogun, fotex, i wielu innych. Pamiętam też udane Twoje wpisy w tematach religijnych.

Magnea

Re: Witam

Post autor: Magnea » 2019-02-15, 11:07

Witajcie Wszyscy...

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-02-15, 11:47

Witaj, Magnea!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Dezerter » 2019-02-15, 16:45

Magnea pisze: 2019-02-15, 11:07 Witajcie Wszyscy...
Witaj i Ty wśród wszystkich :)

@Fdorowicz - dawne FŻP zniknęło w wraz z nim cały dorobek, dlatego pytam - przenieśli się na Facebooka - ja najbardziej ceniłem i szanowałem Starca
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ