Regulamin

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Magnolia

Re: Regulamin

Post autor: Magnolia » 2019-03-27, 10:54

Napisałam, że obserwuję (coś przeciwnego), a nie że doświadczam.
To, że jeszcze mnie nie uraziłeś nie oznacza, że nie zrobiłeś tego innym.
Komentowałam Twoje zachowanie wobec Admina Dominika. Marek ujął to dosadnie, trudno się z Nim nie zgodzić.
A Ty nadal zamiast zachowania poprawnego (przeprosin dla Dominika) obracasz kota ogonem...

Twój styl rozmowy zniechęca mnie....

Fedorowicz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 10 lut 2019
Has thanked: 132 times
Been thanked: 28 times

Re: Regulamin

Post autor: Fedorowicz » 2019-03-27, 11:53

Magnolia pisze: 2019-03-27, 10:54 Napisałam, że obserwuję (coś przeciwnego), a nie że doświadczam.
To, że jeszcze mnie nie uraziłeś nie oznacza, że nie zrobiłeś tego innym.
Komentowałam Twoje zachowanie wobec Admina Dominika. Marek ujął to dosadnie, trudno się z Nim nie zgodzić.
A Ty nadal zamiast zachowania poprawnego (przeprosin dla Dominika) obracasz kota ogonem...
Twój styl rozmowy zniechęca mnie....
To przypomnij prosze moja zlosliwa i niekulturalna napasc "ad personam" na Dominika, Marka, czy jakiegokolwiek dyskutanta na forum. Czy kiedykolwiek mialo to miejsce ? Bo jezeli nie, to kto powinien w takiej sytuacji przeprosic :-* za pomawianie ?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2558 times
Been thanked: 4563 times
Kontakt:

Re: Regulamin

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-03-27, 12:30

Owszem miało, ale nie będziemy się tu przekomarzać (nie mam ochoty zamiast gadać na temat gadać o Tobie)" - jaki jest koń (nie mylić z Konikiem) każdy widzi.
Po prostu nie rób tego więcej.

Fedorowicz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 10 lut 2019
Has thanked: 132 times
Been thanked: 28 times

Re: Regulamin

Post autor: Fedorowicz » 2019-03-27, 13:15

Marek_Piotrowski pisze: 2019-03-27, 12:30 Owszem miało, ale nie będziemy się tu przekomarzać (nie mam ochoty zamiast gadać na temat gadać o Tobie)" - jaki jest koń (nie mylić z Konikiem) każdy widzi.
Po prostu nie rób tego więcej.
Wybacz drogi Marku. Jezeli oskarzasz kogos personalnie, trzeba podac dowod.Tego wymaga zwykla przyzwoitosc.
A jezeli kazdy ma na to dowod, to prosze kazdego aby go przedstawil. :)
Ostatnio zmieniony 2019-03-27, 13:17 przez Fedorowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2558 times
Been thanked: 4563 times
Kontakt:

Re: Regulamin

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-03-27, 13:54

Wiem, że każdy internetowy pieniacz uwielbia takie przebiegi, w których udowadnia się że Ziemie jest płaska - dzięki temu jest w centrum uwagi.
Nie ze mną te gierki - tam gdzie zachowałeś się źle, otrzymałeś reprymendę od razu, więc możesz sobie poczytać.
Zachowuj się porządnie, to nikt Cię nie będzie, jak to lubisz nazywać, "oskarżał".
Ostatnio zmieniony 2019-03-27, 13:56 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Fedorowicz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 10 lut 2019
Has thanked: 132 times
Been thanked: 28 times

Re: Regulamin

Post autor: Fedorowicz » 2019-03-27, 15:30

Marek_Piotrowski pisze: 2019-03-27, 13:54 Wiem, że każdy internetowy pieniacz uwielbia takie przebiegi, w których udowadnia się że Ziemie jest płaska - dzięki temu jest w centrum uwagi.
Nie ze mną te gierki - tam gdzie zachowałeś się źle, otrzymałeś reprymendę od razu, więc możesz sobie poczytać.
Zachowuj się porządnie, to nikt Cię nie będzie, jak to lubisz nazywać, "oskarżał".
Dobrze, niech i tak będzie ! Nie będę dalej drążył tematu Twojego i Magnolii oskarżania i braku dowodów na nie, bo jak słusznie zauważyłeś ktoś może doszukiwać się w takim "drążeniu" znamion pieniactwa. A ja nie zmuszam nikogo do dyskusji. Co do reprymendy, czyli ostrego upominania za nieudowodnione złe zachowanie to również spuśćmy na to "zasłonę milczenia".

Pozwól jednak, że nie zgodzę się z Twoim końcowym twierdzeniem, że ktoś kto się "zachowuje porządnie" nie będzie cierpiał z powodu opresji i przemocy. Istnieją tysiące przykładów, gdy osoby absolutnie niewinne, wrażliwe i pokojowo usposobione, ale bezbronne były okrutnie prześladowane i dręczone przez pozbawionych skrupułów moralnych drani, psychopatów i sadystów.

Niewinność i porządne zachowanie nie daje najmniejszych gwarancji na brak agresji, przemocy, krzywdzenia i niesprawiedliwych oskarżeń. Gwarancję taką daje jedynie realna siła, która wzbudza strach w napastniku, "odważnego" jedynie wobec słabszych. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 2019-03-27, 15:32 przez Fedorowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2558 times
Been thanked: 4563 times
Kontakt:

Re: Regulamin

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-03-27, 15:33

Pisałem o forum. Nie prowokuj wiatru, a jesli prowokujesz, nie dziw się burzy.
W każdym realnym problemie - jesli będziemy umieli - pomożemy chętnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”