Wiara w Megawonsza9

Fahrenheit

Wiara w Megawonsza9

Post autor: Fahrenheit » 2019-05-11, 19:42

Co sądzicie o panu i stworzycielu tego świata, MEGAWONSZU9, który był przed wszystkimi wiekami. Wyłącznie przy użyciu swego umysłu stworzył otaczający nas świat. MEGAWONSZ9 ma przewagę nad innymi bogami i religiami, ponieważ on istnieje. Możliwe jest spotkanie MEGAWENSZA9, ale trzeba być przygotowanym na to, że śmiertelny wzrok nie jest w stanie pojąć MEGAWENSZA9, co najciekawsze każdy kto wyznaje prawdy wiary MEGAWENSZA9 w doczesnym życiu - po rozstaniu się z tym światem otrzyma swoją własną rzeczywistość, którą będzie mógł kształtować do woli.
Jakie jest wasze zdanie o jedynym panu i stworzycielu - MEGAWONSZU9?


Więcej o MEGAWONSZU9


Zalegalizowanie religii MEGAWONSZA9
Klik.
Ostatnio zmieniony 2019-05-11, 19:44 przez Fahrenheit, łącznie zmieniany 2 razy.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: ToTylkoJa » 2019-05-11, 20:32

Właściwie jest to bardzo ciekawy temat, ale pozwolę sobie go trochę przerobić.
Co sądzicie o POSTAWIE światków Jehowy, kiedy ich rozmówca rozprawiał o MEGAWENSZU9?



Ja myślę, że byli totalnie zamknięci na to, co mówi oponent... Bo mówił praktycznie o deko zmodyfikowanym katolicyzmie (czy tam chrześcijaństwie, zawsze mylę te pojęcia, więc nie miejcie mi za złe). A Jehowi swoje. Może forumowicz Jehowi wypowiedzą się na ten temat?
Ostatnio zmieniony 2019-05-11, 20:32 przez ToTylkoJa, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Adrian » 2019-05-11, 20:40

megawonsz jest zajebisty ja w niego wieżę

dostajesz ostrzeżenie za używanie słów wulgarnych
Po raz kolejny poproszono Radę o wyjaśnienie kwestii przymiotnika zajebisty. Tym razem o radę poprosił zaniepokojony nauczyciel, który od swoich uczniów usłyszał, że przymiotnik ten nie jest wulgarny. Odpowiedziała mu sekretarz Rady:

[…] Słowo, o którym Pan pisze, jest jak najbardziej wulgarne.

http://www.rjp.pan.pl/index.php?option= ... Itemid=145
Ostatnio zmieniony 2019-05-12, 00:14 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Viridiana » 2019-05-11, 21:40

Mniej więcej to samo, co o dajmy na to Latającym Potworze Spaghetti.
W rozmowie z Świadkami Jehowy wygląda bardziej to na pretekst do zniechęcenia tych ludzi, niż na coś poważnego.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: ToTylkoJa » 2019-05-11, 21:55

Ja nie mówię, że to było na poważnie.
Ale ta rozmowa polega na tym:
[Ja]ehowi: w takim razie, co było przed MEGAWENSZEM9?
[G]ościu: nic, MEGAWONSZ9 był pierwszy
J: ale to nielogiczne, kto stworzył MEGAWENSZA9?
...
A kto stworzył Jehowę, skoro był pierwszy i przed nim nic nie było?

O to mi chodzi. Nie zauważają, że negując niektóre rzeczy o MEGAWENSZU9, negują swojego boga.

A już przodowanie dowodu, jakim ma być Biblia nad osobistym spotkaniem, które rzekomo tamten człowiek mógł zorganizować? Gdyby rzeczywiście do spotkania mogło dojść, a MEGAWONSZ9 pokazałby się i np. pojawił te kamienie, czy co tam było. To byłby dowód.
Chodzi mi o to, że, jak dla mnie, ŚJ zachowują się jakby mieli totalnie wyprany mózg i nic nie potrafili skojarzyć i pomyśleć.

Quinque
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 669
Rejestracja: 29 gru 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 49 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Quinque » 2019-05-11, 22:13

Idźcie pajacować gdzie indziej

Adrian

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Adrian » 2019-05-11, 22:17

Quinque pisze: 2019-05-11, 22:13 Idźcie pajacować gdzie indziej
Dlaczego obrażasz mnie? Mam prawo wierzyć w co chcę, mamy wolność wyznania w tym kraju.

Quinque
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 669
Rejestracja: 29 gru 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 49 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Quinque » 2019-05-11, 22:18

Wierz se. Ale idź uprawiać prozelityzm gdzie indziej

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: ToTylkoJa » 2019-05-11, 22:45

Wiara w Megawensza "wiarą". Ale ja chcę się dowiedzieć, czy to, jak zareagowali ŚJ to "prawidłowa" reakcja w tym środowisku. Było tu kilku Świadków i mam nadzieję, że się wypowiedzą.
Nie widzę pajacowania.

Dominik

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Dominik » 2019-05-11, 22:46

Megawonsz9,,, skąd ta 9 w nazwie,,,, czyżby był magawonsz1 i pewna Kobieta mu łeb zmiażdżyła?

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: ToTylkoJa » 2019-05-11, 22:47

Na filmie jest wyjaśnione.

Fahrenheit

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Fahrenheit » 2019-05-11, 23:14

ToTylkoJa pisze: 2019-05-11, 21:55 Ja nie mówię, że to było na poważnie.
Ale ta rozmowa polega na tym:
[Ja]ehowi: w takim razie, co było przed MEGAWENSZEM9?
[G]ościu: nic, MEGAWONSZ9 był pierwszy
J: ale to nielogiczne, kto stworzył MEGAWENSZA9?
...
A kto stworzył Jehowę, skoro był pierwszy i przed nim nic nie było?

O to mi chodzi. Nie zauważają, że negując niektóre rzeczy o MEGAWENSZU9, negują swojego boga.

A już przodowanie dowodu, jakim ma być Biblia nad osobistym spotkaniem, które rzekomo tamten człowiek mógł zorganizować? Gdyby rzeczywiście do spotkania mogło dojść, a MEGAWONSZ9 pokazałby się i np. pojawił te kamienie, czy co tam było. To byłby dowód.
Chodzi mi o to, że, jak dla mnie, ŚJ zachowują się jakby mieli totalnie wyprany mózg i nic nie potrafili skojarzyć i pomyśleć.
Ponieważ mają totalnie wyprany mózg i niewiele mogą skojarzyć oraz pomyśleć. Nie uczą się dyskutowania, myślenia i podważania, zamiast tego dostają typową formułkę do wkucia na pamięć, wymieszaną z psychologiczną manipulacją która najczęściej składa się z cytatów ich "Biblii". Niewiele zdają się one, kiedy trafią na przebiegłego rozmówcę, który w sprytny sposób potrafi obrócić używaną broń przeciwko nim. Na co im znajomość książki na pamięć, kiedy nie pozwala im się myśleć? Wszelkie podważanie, inna interpretacja okazują się wbrew woli Strażnicy. Nie uczą ich zadawać pytań, a zapamiętać określoną odpowiedź.
Ten przykład i wiele innych pokazują, że Świadkowie Jehowy niewiele różnią się od KK pod względem prania mózgu.
Dominik pisze: 2019-05-11, 22:46 Megawonsz9,,, skąd ta 9 w nazwie,,,, czyżby był magawonsz1 i pewna Kobieta mu łeb zmiażdżyła?
Dziewiątka to liczba doskonała. Polecam obejrzeć materiały wideo, nikt za Ciebie z nimi się nie zapozna ¯\_(ツ)_/¯
Śmiem twierdzić, że wykazujesz ignorancję.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Dezerter » 2019-05-12, 00:19

Dlaczego przychodzisz na forum katolickie i obrażasz gospodarzy - słabe to takie :(
to tak jak ja bym przyszedł w gościnę do twojego domu i obrażał twoją matkę, lub żonę - jak byś zareagował?
- nie ma zgody na takie twoje zachowanie - za "pranie mózgów" czyli oszczerstwo bez pokrycia dostajesz ostrzeżenie - jeszcze jedno i wylecisz
Ostatnio zmieniony 2019-05-12, 00:22 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Adrian

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Adrian » 2019-05-12, 08:34

Fahrenheit, ty to masz super pomysły na tematy,
czekam na kolejny =))

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Wiara w Megawonsza9

Post autor: Viridiana » 2019-05-12, 09:57

Fahrenheit pisze: 2019-05-11, 23:14 Ten przykład i wiele innych pokazują, że Świadkowie Jehowy niewiele różnią się od KK pod względem prania mózgu.
Nawet nie będę tego komentować, skoro dostałeś już ostrzeżenie. Ewentualnie, jeżeli mojego komentarza pragniesz, to zapraszam na PW.
Fahrenheit pisze: 2019-05-11, 23:14
Dominik pisze: 2019-05-11, 22:46 Megawonsz9,,, skąd ta 9 w nazwie,,,, czyżby był magawonsz1 i pewna Kobieta mu łeb zmiażdżyła?
Dziewiątka to liczba doskonała. Polecam obejrzeć materiały wideo, nikt za Ciebie z nimi się nie zapozna ¯\_(ツ)_/¯
Śmiem twierdzić, że wykazujesz ignorancję.
Nie szalejmy, ignorancją bym tego nie nazwała.
Czasami tematy na forum przegląda się na szybko, wszystkich filmików się nie obejrzy.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Zablokowany

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”