User miesiąca - grudzień 2015

Tutaj trafiają tematy nieaktualne.

Kto według Ciebie powinien zostać użytkownikiem miesiąca grudzień?

Czas głosowania minął 2016-01-04, 05:12

Tomaszek
2
40%
mała czarna
0
Brak głosów
Angeli
0
Brak głosów
konik
3
60%
Aron
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

User miesiąca - grudzień 2015

Post autor: Czernin » 2016-01-01, 05:12

Kandydatów dobrałem według kategorii "najaktywniejsi" pominąłem administracje i tych, którzy zostali ukarani w ubiegłym miesiącu ostrzeżeniem, jednak nie patrzyłem na rejestracje.

Warunki głosowania:

- Głosować może każdy
- Na oddanie głosu mamy 72h
- Głosujemy na użytkownika, które według nas pisał merytoryczne posty, związane z tematem.
- Nie namawiamy na głosowanie na kogoś, na siebie, jak również nie głosujemy na siebie. Takie zachowanie będzie karane ostrzeżeniami.

Nie wypowiadamy się w wątku na temat swojego głosu. Wyniki zostaną ujawnione za 72h - 3 dni od powstania tego tematu.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Angeli

Post autor: Angeli » 2016-01-01, 13:06

Dobry pomysł

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2016-01-01, 14:41

Witaj Angeli , a teraz Iwona ;-) . Dawno cię nie widziałam , a raczej nie czytałam , to przez to zapracowanie pewnie . Dlaczego zmieniłaś nick ?. Iwona bardziej ci pasowało . ;-). A właściwie dlaczego przyklaskujesz ''głupim ''pomysłom ( bez obrazy ) , a nie angażujesz się na forum, gdzie tak miałaś się udzielać odnośnie ŚDM. :?:

Angeli

Post autor: Angeli » 2016-01-01, 17:46

mała czarna pisze:Witaj Angeli , a teraz Iwona ;-) . Dawno cię nie widziałam , a raczej nie czytałam , to przez to zapracowanie pewnie . Dlaczego zmieniłaś nick ?. Iwona bardziej ci pasowało . ;-). A właściwie dlaczego przyklaskujesz ''głupim ''pomysłom ( bez obrazy ) , a nie angażujesz się na forum, gdzie tak miałaś się udzielać odnośnie ŚDM. :?:
Z pewnych względów. Po prostu boję się i w głębi czuję, że Exe ciągle zły na mnie jest. I ja też jestem zła na siebie z powodu tego wszystkiego co było. Nie wnikaj w to proszę. To sprawy między nami. Mimo, że on mi wybaczył i niby pisał, że zły na mnie nie jest ale ja chyba sama z pewnymi rzeczami nie umiem się pogodzić i ciągle boję się również i Exe przez to. Tylko grzesznica ze mnie wielka :cry: :cry:
Jak byś chciała to mogę Ci o tym napisać ale na pw w tajemnicy


Zmieniłam nick bo pod tamtym wszyscy mnie rozpoznawali na różnych forach.

A za jakiś czas pewnie wymyślę sobie jeszcze inny

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2016-01-01, 20:28

Proszę o usunięcie mnie z listy User miesiąca - grudzień 2015.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-01-01, 20:38

Nie spełnie Twojego życzenia i nie popsuje tego nad czym pracowałem dłuższy czas. W przypadku jesli zostaniesz wybrana na usera miesiąca, to będziesz mogła się zrzec rangi na rzecz innego użytkownika.

Prosze równiez przenieść Wasze dyskusje poza ten temat, polecam pw, chat.

Ja będę miał nielada problem z glosem, bo będę musial wybierać między najlepszym i najlepszym użytkownikiem. Zaglosowac będę musiał bo to moja powinność.
Ostatnio zmieniony 2016-01-01, 20:42 przez Czernin, łącznie zmieniany 1 raz.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2016-01-01, 20:42

Najpierw pyta się kogoś o zgodę a nie jest ładnie tak czynić , jak to zrobiłeś . Ja w tym nie biorę udziału , to wbrew mojej woli , a to już zbrodnia .

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-01-01, 20:49

Więc uprzejmie przepraszam. Na drugi raz będę się pytał Ciebie czy chcesz wziąć udział w tym co będzie z Tobą związane i może na przyszłość z innymi userami tak będę postępował.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2016-01-01, 20:59

Nie liczysz się z innymi , nie pytasz o zgodę , a powinienneś :idea: robisz po swojemu dla własnej wygody i zysku , , rozczarowałam się , przykro mi ale nie widzę już sensu po tym zostać na tym forum , to był mój ostatni wpis .

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-01-01, 21:41

mała czarna pisze:Nie liczysz się z innymi , nie pytasz o zgodę , a powinienneś :idea: robisz po swojemu dla własnej wygody i zysku , , rozczarowałam się , przykro mi ale nie widzę już sensu po tym zostać na tym forum , to był mój ostatni wpis .
:shock:
ale ty działasz na kobiety ;-) :-P
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-01-02, 13:40

Witam. Mala czarna - nie wiem, po co tak sie oburzasz : czy musi byc po twojemu? Czernin jest adminem , ma prawo ... a o co chodzi Tobie? Czy od tego zalezy zbawienie?
Ps: Na ile osob mozna glosowac, ja mam co najmniej dwoch kandydatow ( a jakby na siebie :lol: to i trzech ;-) )
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-01-02, 16:46

Koniku, możesz zagłosować na jedną osobę w tym na siebie nie :-P

Dokładnie, trzeba docenić to co robię, a nie tylko się oburzać i stwarzać niepotrzebne komlikacje z resztą nie pierwszy raz.
Jestem adminem więc mogę robić po swojemu, nie muszę z każdą sprawą biegać do Was. Chyba pomyliłaś wizje forum.

I jest mi przykro, że tak o mnie myślisz, mała czarna i nie potrafisz tego docenić. Zastanów się nad tym bo już nie pierwszy raz są jakies komplikacje.

Droga wolna, nikt nikogo na sile nie trzyma. Jednak fajnie by było gdybyś została na forum i zrozumiała trochę to co napisałem bo ani ja ani inni jak widzisz Twojego zachowania nie rozumieją.

Jaki ja moge mieć w tym zysk?

Zawsze z korzyścią ja dla Was, nigdy z działaniem na szkodę.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-01-02, 18:01

Melduje, ze glos oddalem.
Takie male konskie sianko w temacie - sadze, ze nie nalezaloby podwyzszac rangi, ale dawac note - cos na wtor odznaczenia.
Tak jak w wojsku - range otrzymuje sie za wyszkolenie, odbyte studia, staz itp.
Za sukcesy na polu walki to medale, rzadkoscia jest jednoczesnie order i awans.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-01-04, 07:18

No to mamy wyniki.

konik - 3
Tomaszek - 2
reszta - 0

Wiec niniejszym ogłaszam, ze zwycięzcą zostaje konik, gratulacje. Jeden głos przesadził, a ja właśnie rozwazalem nad tymi dwoma kandydatami.

Wieczorem stworze nawa grupe i tam Cie umieszcze koniku, będziesz przez miesiąc czerwony.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Tomaszek
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 625
Rejestracja: 13 wrz 2015
Lokalizacja: Polska
Has thanked: 12 times
Been thanked: 103 times
Kontakt:

Post autor: Tomaszek » 2016-01-04, 08:38

Wow, dopiero to przeczytałem. Gratuluję Konikowi i czuję się naprawdę dumny, że zająłem drugie miejsce. To dla mnie ogromne wyróżnienie.
"Aby rozumieć przypowieść i przenośnię, słowa mędrców i ich zagadki."

Zablokowany