Ewangelizacja "Przystań z Jezusem"

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Ewangelizacja "Przystań z Jezusem"

Post autor: Dezerter » 2019-07-27, 20:24

Dezerter pisze: 2019-06-30, 19:37 Nadal nie wiem co się stało z odwołanym Przystankiem Jezus, ale dłużej nie czekam i zgłosiłem się właśnie na Przystań z Jezusem
https://przystanzjezusem.pl/
Biskup Dajczak zaprasza, więc opieka duchowa zapewniona
Po co tam będziemy?
Jesteśmy tam, aby mówić ludziom o Jezusie, by dzielić się naszym świadectwem i doświadczeniem Boga.
Kiedy?
Termin Przystani to: 17-21 lipca 2019 r.

Harmonogram:

17 lipca, godz. 16-17
15:00 - 16:30 Rejestracja
17:00 - 22:00 Zawiązanie wspólnoty, modlitwa, kolacja, Eucharystia, blok rekolekcyjny

17-19 lipca (środa - piątek)
Rekolekcje przygotowujące do ewangelizacji

19-21 lipca (piątek - niedziela)
Ewangelizacja przy Festivalu Sunrise na Podczelu oraz w Kołobrzegu
godz. 15:00 Zakończenie
Uznałem, że temat wart swojego wątku, obiecałem to zresztą organizatorowi i opiekunowi ks. Rafałowi Jaroszewiczowi i wspólnocie Paweł z Kołobrzegu, która tworzy trzon diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji i gospodarzy na Przystani. To oni po raz dziewiąty, wraz z uczestnikami z Polski i świata, ewangelizują pięknych, młodych i bogatych, bo tacy są uczestnicy festiwalu muzyki tanecznej, elektronicznej, techno i transowej w jednym.
Target całkiem inny niż na Przystanku Jezus - tam są zwykli ludzie, przekrój społeczeństwa polskiego.

Było kameralnie - najmniej ewangelizatorów w historii Przystań z Jezusem - 31 zakwaterowanych i kilkunastu miejscowych z Koinoni Jan Chrzciciel pod wodzą ks. Pawła Badyny ( jedyny kapłan ewangelizator poza ks. Rafałem) i ludzi Wspólnoty św. Pawła z Kołobrzegu.

Z ks. Pawłem znamy się z mojej wspólnoty, gdyż kiedyś nawróciliśmy i ewangelizowaliśmy jego ojca, co jemu się nie udawało i od tamtej pory jestem mu bratem i tak mnie przywitał.

Były wśród nas 3 siostry zakonne, KAŻDA z nich wielka duchem i prowadzona Duchem - mógłbym w ich towarzystwie iść ewangelizować nawet "piekło"
Któryś raz się przekonuje, że siostry zakonne to filar i skarb Kościoła

Pozostałych świeckich ubogacał swoją osoba i osobowością jedyny kleryk Sebastian z Pelplina - to już drugi kleryk z Pelplina, który wprawił mnie w zdumienie po Krzysiu, który jest księdzem już od roku - czym oni ich tam w Pelplinie karmią ?!?
zobaczcie sami.


Ps
Uwaga upraszam :!: osoby, które znają mnie osobiście - proszę bez zdradzania mojej tożsamości - cenie sobie anonimowość w necie
Ostatnio zmieniony 2019-07-27, 21:44 przez Dezerter, łącznie zmieniany 4 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ