S.Krajski "Masoneria Polska 2018"

ODPOWIEDZ
takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

S.Krajski "Masoneria Polska 2018"

Post autor: takisobie » 2019-09-13, 21:22

"Masoneria Polska 2018 Wojna demonów"

Tytuł moim zdaniem trochę mylący bo można odnieść wrażenie że książka jest tylko o masonerii , a tak naprawdę jest wielowątkowa. Napisana w sposób prosty i zrozumiały bez jakiejś zawiłej terminologii.

Dla mnie najciekawsze tematy to historia powstania ruchu zielonoświątkowego (wydarzenia w Pittsburghu w1967 r) - pewnie można o tym bez problemu poczytać w internecie ale ja zetknąłem się z tym w książce
Przytoczone i przeanalizowane wypowiedzi bp. Rysia który chyba momentami odlatuje od rzeczywistości i nauczania Kościoła, kilka stron o Marcinie Zieliński i jego powalaniu demonów.
O Chabad Lubawicz (chasydzka sekta) jej poczynaniach w Polsce i nie tylko. Niepojęte ile miejsca w przestrzeni publicznej w Polsce ma ta żydowska grupa.
Nieco o aferze Amber Gold i tropach prowadzących na Ukrainę.
Ścieżka kariery obecnego premiera Morawieckiego jako "bankowca" (Goldman Sachs, JP Morgan - powiązania z masonerią)


Pełny spis treści dla zainteresowanych :
http://multibook.pl/pl/p/Stanislaw-Kraj ... onow-/9244

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14814
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: S.Krajski "Masoneria Polska 2018"

Post autor: Dezerter » 2019-09-15, 21:23

Szczerze to powiem tak
w masonerię to ludzie bogaci i znudzeni życiem (brak rozrywek) bawili się w wiekach XVIII, XIX, mniej w XX , a w XIX to już tylko zblazowani staruszkowie - margines życia społecznego i politycznego nie wart naszego zainteresowania.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: S.Krajski "Masoneria Polska 2018"

Post autor: takisobie » 2019-09-15, 23:39

Trochę odniesień do historii i współczesnego świata jeśli chodzi o masonerie. Nie wypada być totalnym ignorantem i uważać że nie istnieje coś co również nastawione jest na niszczenie Kościoła

https://prawy.pl/32439-masoneria-w-wspo ... m-swiecie/

Magnolia

Re: S.Krajski "Masoneria Polska 2018"

Post autor: Magnolia » 2019-09-16, 09:05

Pan Krajski tematem masonerii zajmuje się od bardzo wielu lat, wspominałam że uczył mnie na studiach. Czyli ponad 25 lat temu. Zapewne ma już spora wiedzę w tym temacie. O działaniach UNICEF-u, które z jednoczesną pomocą w Afryce narzucają kontrolę urodzeń, aborcję i antykoncepcję, słyszałam właśnie od Krajskiego. Metody te "sprzedaje się" w Afryce jako rozwiązanie na przeludnienie i głód.
Brzydkie sprawki sa ubierane w ładne słówka o pomocy i w ten sposób wyciąga się od nieświadomych ludzi pieniądze na niemoralne działania przeciw życiu.
Problemem tego Autora jest takie skupienie na temacie masonerii że nie widzi juz nic poza nią. Taka wada specjalisty w jednej dziedzinie.

A jeśli budzi się w człowieku pytanie : w takim razie jak pomagać, by nie finansować czegoś złego? To trzeba sobie poszukać kogoś w pobliżu i pomóc tej jednej osobie, albo danemu schronisku dla bezdomnych, domie pomocy czy samotnej matki w okolicy. Zapytać czego tam potrzebują i konkretnie pomóc, wtedy nasze pieniądze nie przepadną, a pomoc zostanie dostosowana.
Pieniądze rzucone na dużą organizację uśmierzają nasze sumienie (przecież pomagam) ale naprawdę nie wiemy czy nabijamy komuś kieszeń, czy przyczyniamy się do czegoś złego.

https://wprawo.pl/2017/10/22/unicef-org ... bmy-glowa/

ODPOWIEDZ