Kryzys wieku 30 lat

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Ona Samotna Dusza

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Ona Samotna Dusza » 2019-11-02, 16:17

Bambam… mam wrażenie że chyba Nas prowokujesz?


Bambam, jeszcze nie zroumiałes prostego faktu życia...że są różne gusta, ludzie mają różne gusta/preferencje,
pisałam Ci już o tym...

Dla jednej kobiety możesz być atrakcyjny, a dla innej nie.
Kiedyś bedąc na plaży z koleżanką szedł pewein mężczyzna i był bardzo w moim guście,
a moja koleżanka stwierdziła że dla niej nie jest atrakcyjny...


Tak wiem są ludzie którzy chcą partnera na pokaz przede wszystkim...
Ale są mężczyzni/kobiety którzy mają absolutnie nieidealnych z wyglądu partnerów, i się tego nie wstydzą,
NIE BOJĄ jak co niektórzy...

Nie boją się mieć Nieidealnego dalekiego od promowanego kanonu piękna partnera/partnerki.
Mają gdzieś opinie innych, nie boją się opinii innych ludzi.
Ostatnio zmieniony 2019-11-02, 16:19 przez Ona Samotna Dusza, łącznie zmieniany 1 raz.

Wolfi

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Wolfi » 2019-11-02, 17:03

bambam pisze: 2019-11-02, 15:43 A jakie masz wymagania?
Pytam, bo w dzisiejszych czasach niżu demograficznego oraz w czasach rewolucji seksualnej to żeby nielewacka kobieta była sama to zjawisko abstrakcyjne.
A ja tak reaguje na to jakie glupoty piszesz ;D
comment_8U8gEoOqD3TyQQqk396cBTgZO8UYBPJX,w400.jpg
comment_8U8gEoOqD3TyQQqk396cBTgZO8UYBPJX,w400.jpg (15.9 KiB) Przejrzano 696 razy
Probowalem do tego podchodzic powaznie, ale to jest takie... ze az smieszne. nawet ty nie podchodzisz do tego powaznie, cos krecisz wariacie ;d
Ps. Poswiecilem jakies 20 min czy wiecej na napisanie Ci cos madrego specjalnie dla cb, a ty i tak wylapiesz jedna glupote i to ci w glowie aby, czuje sie wy... ;p
Ostatnio zmieniony 2019-11-02, 17:07 przez Wolfi, łącznie zmieniany 1 raz.

bambam

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: bambam » 2019-11-02, 17:11

Ty jesteś z innego pokolenia, więc nie dotknął Cię niż demograficzny ani tak powszechne efekty rewolucji seksualnej, dlatego od razu odrzucasz prawdę, którą mówię, bez zastanowienia.

Wytłumaczę w jaki sposób niż demograficzny skazuje wielu mężczyzn na samotność.
To jest wykres liczby urodzeń w PL na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, od końca II wojny światowej:
Obrazek

Aksjomat: mężczyźni żenią się z reguły z młodszymi kobietami.

Weźmy chłopów urodzonych w 1970 r.
Będą oni żenić się z kobietami urodzonymi po 1970. W 1970 urodziło się ok. 520 tys. ludzi, a w 1976 680 tys..
Na 1 męża przypada wtedy 1,3 żony.
100 mężczyzn wybiera żonę sposród 130 kobiet. Abstrahując od rozwiązłości seksualnej to 30 kobiet na 100 zostanie samych.

Teraz weźmy chłopów urodzonych w 1990 r.
W 1990 urodziło się ok. 500 tys. ludzi, a w 1996 ok. 390 tys. ludzi.
Na 1 męża przypada 0,78 żony.
100 mężczyzn bije się ze sobą o 78 kobiet. Abstrahując od rozwiązłości można przyjąć, że na 100 mężczyzn 22 zostanie samemu.

---

Dalej, wpływ rozwiązłości seksualnej na samotność mniej atrakcyjnych mężczyzn.

Aksjomat:
Obrazek

Efekt:
Obrazek


Czy ktoś jest w stanie podważyć logikę tego rozumowania?
Ostatnio zmieniony 2019-11-02, 17:29 przez bambam, łącznie zmieniany 2 razy.

Wolfi

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Wolfi » 2019-11-02, 17:36

bambam pisze: 2019-11-02, 17:11 100 mężczyzn bije się ze sobą o 78 kobiet. Abstrahując od rozwiązłości można przyjąć, że na 100 mężczyzn 22 zostanie samemu.
Przedstawiasz to jak swiat zwierzat ;D statystyki ile samcow i samic. Jakies bicie sie, walka, cel - kopulacja.
Stawiam, ze duzo siedzisz na wykopie bo piszesz z podejsciem dokladnie takim samym jak jaskiniowcy stamtad. ;p

bambam

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: bambam » 2019-11-02, 17:39

Wolfi pisze: 2019-11-02, 17:36
bambam pisze: 2019-11-02, 17:11 100 mężczyzn bije się ze sobą o 78 kobiet. Abstrahując od rozwiązłości można przyjąć, że na 100 mężczyzn 22 zostanie samemu.
Przedstawiasz to jak swiat zwierzat ;D statystyki ile samcow i samic. Jakies bicie sie, walka, cel - kopulacja.
Stawiam, ze duzo siedzisz na wykopie bo piszesz z podejsciem dokladnie takim samym jak jaskiniowcy stamtad. ;p
A nie jest tak? Czy mężczyźni nie rywalizują ze sobą o kobiety? A kobiety nie rywalizują o atrakcyjnych mężczyzn?
Tak siedze na wykopie, to jest filozofia redpill.
Czy jest ktoś w stanie wykazać błędy logiczne w przedstawionym rozumowaniu?

Wolfi

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Wolfi » 2019-11-02, 17:51

bambam pisze: 2019-11-02, 17:39 A nie jest tak? Czy mężczyźni nie rywalizują ze sobą o kobiety? A kobiety nie rywalizują o atrakcyjnych mężczyzn?
Tak siedze na wykopie, to jest filozofia redpill.
Kto Ci niby rywalizuje? ;D Za duzo filmow sie naogladales. Wiem jaki ja jestem i jacy sa inni chlopcy, komus sie podoba jakas dziewczyna z wzajemnoscia, kreca ze soba, no to ze soba chodza itd. i nikt im nie wchodzi w parade, bo niby po co, zostaje mu jedynie kibicowac zeby im sie razem udalo, kto Ci tu by rywalizowal. Kazdy ma swoje zycie.
Tak myslalem, ze jestes amatorem wykopu, ale co to jest ten redpill? ;p

Magnolia

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Magnolia » 2019-11-02, 17:56

bambam póki co cały czas udowadniamy Ci luki w Twoim myśleniu i prostujemy je na takie "zdrowsze" (tak bym to określiła.)
Jakie luki sa w tym myśleniu?
Ano takie, że ludzie nie żenią się w obrębie jednego rocznika, a po drugie część kobiet czy mężczyzn wybiera powołanie kapłańskie/zakonne i wypadają z rynku matrymonialnego.
Zamiast zajmować się takimi wyliczeniami, które ani na chwilę nie przybliżają Cię do wymarzonego celu.
Powiedz mi co zrozumiałeś z tego co piszemy do Ciebie po 3 miesiącach na forum?

bambam

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: bambam » 2019-11-02, 18:12

rywalizacją jest chociażby nauka, staranie się o lepszą pracę. Wielu mężczyzn nie robiłoby karier, gdyby nie kobiety. Nie dbali by o wygląd, nie rozwijali by się. Pragnienie kobiet popycha mężczyzn do działania, a to popycha cały świat do przodu. Kobiety są głównym motywatorem do działania mężczyzn.

Wolfi pisze: 2019-11-02, 17:51
Tak myslalem, ze jestes amatorem wykopu, ale co to jest ten redpill? ;p
Tutaj masz cały podręcznik redpill: https://redpillhandbook.com/The%20Red%2 ... d%20Ed.pdf

Nawiązuje to do matrixa, gdzie Morfeusz dał do wybory Noemu czerwoną lub niebieską tabletkę. Niebieska to matrix, romantyczne bajki o miłości, którymi okłamuje się ludzi od najmłodszych lat. Czerwona to podejście rozumowe, bolesna próba odkrycia prawdy w jaki sposób działa ludzka inżynieria dobierania się w pary.

Dodano po 5 minutach 56 sekundach:
Magnolia pisze: 2019-11-02, 17:56 Ano takie, że ludzie nie żenią się w obrębie jednego rocznika,
Wziąłem przykładowo 6 lat, możesz wziąć 5,4,3... Wyjdzie taki sam wniosek.
Magnolia pisze: 2019-11-02, 17:56 a po drugie część kobiet czy mężczyzn wybiera powołanie kapłańskie/zakonne i wypadają z rynku matrymonialnego.
Ile to jest % ludzi? I jak wygląda rozkład płci w tych powołaniach.
Jeden ksiądz przypada na 1300 wiernych. To nawet nie jest 0,1% populacji.
Nieistotna ilość.
Magnolia pisze: 2019-11-02, 17:56 Powiedz mi co zrozumiałeś z tego co piszemy do Ciebie po 3 miesiącach na forum?
Póki co czuję się całkowicie niezrozumiany, gdyż nie odnosicie się do moich argumentów lub nie odpowiadacie na poziomie logicznym.
Najbardziej logicznie w temacie to mówi św. Paweł w liście do Koryntian i powoli skłaniam się ku jego podejściu.
Ostatnio zmieniony 2019-11-02, 18:15 przez bambam, łącznie zmieniany 3 razy.

Magnolia

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Magnolia » 2019-11-02, 18:22

bambam pisze: 2019-11-02, 18:12
Póki co czuję się całkowicie niezrozumiany, gdyż nie odnosicie się do moich argumentów lub nie odpowiadacie na poziomie logicznym.
Najbardziej logicznie w temacie to mówi św. Paweł w liście do Koryntian i powoli skłaniam się ku jego podejściu.
Jasne, kilkanaście osób, które do Ciebie piszą jest nielogicznych i wypowiadają się na niezrozumiałym poziomie... :-o
To musze cię pochwalić, ze dajesz sobie rade wsród nas, pomimo całkowitego niezrozumienia, twardy jesteś!

No opowiedz co tam u Pawła przeczytałeś i jak sie do tego skłaniasz...bardzo interesująco to zabrzmiało...

Wolfi

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Wolfi » 2019-11-02, 18:36

bambam pisze: 2019-11-02, 18:12 rywalizacją jest chociażby nauka, staranie się o lepszą pracę. Wielu mężczyzn nie robiłoby karier, gdyby nie kobiety. Nie dbali by o wygląd, nie rozwijali by się. Pragnienie kobiet popycha mężczyzn do działania, a to popycha cały świat do przodu. Kobiety są głównym motywatorem do działania mężczyzn.
O czym ty gadasz? ;p Zdaje sie, ze z tym twoim redpill to nie przenosnia tylko naprawde zyjesz w matrixie.
bambam pisze: 2019-11-02, 18:12 Póki co czuję się całkowicie niezrozumiany, gdyż nie odnosicie się do moich argumentów lub nie odpowiadacie na poziomie logicznym.
Dobrze odniose sie logicznie do twoich argumentow i tego wszystkiego co piszesz.
Zbierajac to wszystko do jednego worka, czyli twoje poglady, checi zmian, predyspozycje, twoja znajomosc kobiet i wgl ludzi, naukowe statystyki itd itp.
Wychodzi jeden wniosek - nie masz i nigdy nie bedziesz mial dziewczyny/zony, pogodz sie z tym i daj sobie spokoj, koniec, finito, nara, pozdrow krewnych.

bambam

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: bambam » 2019-11-02, 19:19

papa
Ostatnio zmieniony 2019-11-02, 19:34 przez bambam, łącznie zmieniany 2 razy.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: ToTylkoJa » 2019-11-02, 19:21

Bo wcale nie szukasz pomocy, tylko potwierdzenia swojej tezy, że nikt Cię nie chce.

Wracaj na wykop i narzekaj na różowe paski, tak Cię na pewno zrozumieją.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-02, 19:27

Ja nie mam wymagań, nikomu ich nie stawiam bo sama bym nie chciała aby mi je stawiano ;) za to bardzo ważne dla mnie jest podejście do drugiej osoby, zreszta gdzieś już pisałam jakie cechy cenie u drugiej połówki.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Biserica Dumnezeu

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-11-02, 19:54

mój (chyba) logiczny wniosek - bambam jawi mi się jako totalny egocentryk, sfiksowany na swojej narcystycznej osobowości.
Ale ... nie jestem psychologiem, dlatego uznaje, że moja bardzo prywatna opinia może być bardzo błędna.
Ostatnio zmieniony 2019-11-02, 19:56 przez Biserica Dumnezeu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłam literówki, Magnolia

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Kryzys wieku 30 lat

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-02, 19:56

bambam pisze: 2019-11-02, 19:19papa
To przykre, ze tyle ludzi chciało Ci pomoc, angażowało siebie i swój czas, poniekąd się otwierało przed Tobą a Ty nie dość, ze kompletnie tego nie doceniłeś to jeszcze uznałeś ze nikt Cię nie zrozumiał i sugerujesz, ze nikt Ci nie pomógł? Bo co? Bo nikt nie poparł Twojego zdania i Twojego podejścia a wręcz przeciwnie chciało zmienić myślenie i dać jakieś rady? Wyprowadzić z błędnego koła, doradzić żebyś zmienił podejście bo daleko tak nie zajdziesz? No ja bym tak nie potraktowała drugiego, bo jak pytam i proszę o rady i pomoc które są szczere, nie maja na celu nikogo obrazić tylko przemówić mi do rozsądku, bo nie pytam o coś żeby mnie głaskano po głowie i chyba Ty tez nie po to pytałeś ale żeby dostać przysłowiowego kopniaka, to chociażby spróbowała podziękować za ten wkład. No ale cóż, chcieliśmy dobrze bambam. Zmień podejście, proszę. Bo aż mi jest przykro jak sobie pomyśle w jakim dołku się znajdujesz i jak głębiej w niego wpadasz.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

ODPOWIEDZ