Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2019-10-31, 10:38

Magnolio, trzymamy kciuki na różańcu i w modlitwie.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-10-31, 12:20

Modlitwa była bardzo skuteczna jeśli chodzi o pomoc mi. A losy tego małżeństwa są w rękach Boga. 😊
Chwała Panu

Konwalia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Konwalia » 2019-11-06, 10:09

Od jakiegoś czasu bezskutecznie leczę zapalenie zatok, a dziś doszły do tego problemy z uchem. Po południu znowu wybieram się do lekarza, a Was proszę o modlitwę, bo przez mój stan zdrowia nie mogę nawet iść do kościoła, a już mi tego brakuje. :(

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-11-07, 19:11

W Twej intencji czastka Rozanca.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-11-07, 19:19

Ja tez mam intencje, zgłosiły się do mnie o pomoc 3 małżeństwa w kryzysie, pierwsza rzecz to one potrzebują wsparcia modlitwą o jedność i miłość, bo chcą ratować/naprawiać swoje związki. Ale też chyba umiecie sobie wyobrazić jakie trudne wyzwania stawia Bóg przede mną, wesprzyjcie i mnie, bym była narzędziem pokoju w Bożych rękach.

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-11-07, 20:01

Ok.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-07, 22:23

Z modlitwą.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-11-09, 23:25

Kochani wielka prośba o otoczenie modlitewnym wsparciem, bliskiej memu sercu Kryśki, z którą ewangelizowałem na Przystanku Jezus, jest młodą dziewczyną, wrażliwą, położną i pojechała na misję na ... Madagaskar.
Wesprzyjmy ją, by owoce jej misji były obfite.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-11-10, 10:30

Pozdrawiam ze wsparciem w modlitwie.

Mivia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Mivia » 2019-11-14, 01:52

Mojej koleżanki córka została zgwałcona ma 16lat i od paru dni jest matką, proszę o wsparcie ich rodziny modlitwą. Zwłaszcza młodej mamy i jej synka.

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-11-14, 07:19

+ + +

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-11-14, 08:18

Modlimy sie codziennie w intencjach użytkowników forum, także tych niewypowiedzianych głośno, noszonych w sercach, Bo Bóg zna i przenika serca.
Z modlitwą dla tej dziewczyny przesyłam dużo ciepła.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-14, 08:46

Codziennie polecam Was Bogu. Niech ma Was wszystkich w opiece,a dziewczynie doda sił i wytrwałości oraz pomnozy jej miłość. Ściskam.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Konwalia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Konwalia » 2019-11-21, 09:59

Mam nietypową prośbę.

Od jakiegoś czasu mam nieśmiałe marzenie, by grać na... altówce. Skontaktowałam się z ogniskiem muzycznym, koszt nauki i wypożyczenia instrumentu trochę mnie zbił z tropu, bo pomyślałam o tym, że może nie podołam ćwiczeniom, a będę musiała płacić. Poza tym udzielam się też muzycznie w inny sposób, chcę mieć też czas dla Pana Boga i boję się, że nie będę mogła tego wszystkiego pogodzić. Proszę, pomódlcie się, żeby Pan Bóg to wszystko rozwiązał – jeśli mam grać na altówce, to żeby Pan Bóg wprowadził pokój w moje serce i to wszystko jakoś poukładał, a jeśli nie, to żeby szybko okazało się, że to nie dla mnie, a pokój w sercu nadal był. Nie chcę się zamartwiać w takiej sprawie, bo niepotrzebna mi niepewność.

Bóg zapłać osobom, które modliły się za mnie, gdy chorowałam. Już jestem zdrowa. :)
Ostatnio zmieniony 2019-11-21, 11:19 przez Konwalia, łącznie zmieniany 1 raz.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-21, 10:33

Kochana Konwalio, to do Ciebie!

Czemu jesteś zgnębiona, moja duszo, i czemu jęczysz we mnie? Ufaj Bogu, bo jeszcze Go będę wysławiać: Zbawienie mego oblicza i mojego Boga.~ Ps. 42, 6-7

Westchnę za Ciebie w tej sprawie!
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

ODPOWIEDZ