Jak tutaj trafiliście?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2018-01-01, 13:18

Duśka pisze: 2017-12-30, 18:37 Wszystko co ma miejsce w życiu każdego człowieka jest w planie jego życia i wszystko ma swój wpływ na efekt ostateczny, a wiec nic nie jest przypadkiem. Bóg nawet posługuje się diabłem, aby sprawdzać człowieka .
A jednak przypadek. W tym sensie, że nie doprowadził w to miejsce żaden klucz.

W plan życia mogło być wpisane szukanie. Chęć znalezienia odpowiedniego środowiska. A ile potrzeba znalezienia i szukanie mogę przypisać interwencji z góry, to samo znalezienie jest jeno tegoż wynikiem. Raczej nie jest skutkiem pozycjonowania. Ani jakieś zachęty, gdy wyszukiwarka wyrzuci listę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Jakub2

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jakub2 » 2018-01-08, 13:28

Przede wszystkim Szczesliwego Nowego 2018 Roku duzo Blogoslawienstw od Boga dla wiernych Chrzescijan i wszystkich forumowiczow.
Trafilem tu dzieki Markowi Piotrowskiemu, choc nie mam pewnosci czy moje widzenie wiary nie bedzie go draznilo. :-(
W prawie wszystkim sie zgadzam w jego analizach, ale... moze jakims cudem uda sie podyskutowac na temat tych niewielkich roznic tak jak to bywa na obcojezycznych forach o czym sam wspominal i zachecil mnie by zagladac tu na to forum.
Ogolnie to nie jestem zbyt "wygadany" i nie operuje wyszukanym sloownictwem wiec chocby z tego powodu moga powstac niejasnosci w rozumieniu tego co pisze.
Mam nadzieje ze tu nie ma zwyczaju negowac czyichs wypowiedzi zanim sie je dobrze zrozumie i implementowac komus cos co nie jest i nie bylo intencja piszacego.

Magnolia

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Magnolia » 2018-01-08, 13:58

Witaj Jakubie, może napiszesz kilka słów o sobie więcej w dziale "przywitaj się" https://zchrystusem.pl/viewforum.php?f=38 :)

Co do "Mam nadzieje ze tu nie ma zwyczaju negowac czyichs wypowiedzi zanim sie je dobrze zrozumie i implementowac komus cos co nie jest i nie bylo intencja piszącego." - naprawdę chciałabym wierzyć, ze wszyscy się w tej kwestii starają jak mogą najlepiej. ;)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-01-08, 19:53

Dziękujemy Markowi Piotrowskiemu - jest on "zwierzem dyskusji i polemiki" więc nie licz na głaskanie po głowie ;)
Niestety wszystkim nam się przytrafia być źle zrozumianymi, ale to nie specyfika forum, w realu też tak jest.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-08, 20:01

E tam, łagodny-m jak baranek. Tyle że uparty jak osio... jak nie wiem ;)

Jakub2

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jakub2 » 2018-01-09, 00:36

Ja tez.
Ale ze mam dobra ale strasznie krotka pamiec to szybko o tym zapominam. ;)

Jaśmina

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jaśmina » 2018-01-20, 18:33

Dosyć się długo zastanawiałam , trzeba jednak się zapytać, czy nie ma tutaj nadmiernego i szkodliwego przywiązania do tego miejsca i „orędzi", tutaj głoszonych . Myślę , że nie wyda to dobrego owocu . ale poczekajmy jeszcze rok . Zatem do zobaczenia za rok . ;)

Abraham45

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Abraham45 » 2018-01-20, 19:04

Nikt tutaj orędzi nie wygłasza, jeśli już przedstawia się naukę Kościoła, swoje poglądy lub różne doświadczenia, wiedzę oraz różne teksty z sieci. Dobre owoce będą wtedy, gdy ktoś odkryje na tym forum drogę do Boga, miłość Boga do tej osoby lub znajdzie pomoc na swoje problemy. Myślę, że takie owoce już były, więc jakieś dobre owoce już forum ma na koncie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-01-20, 19:34

Duśka - myślę, że nie wytrzymasz bez nas roku ;)
Niech Ci Bóg błogosławi na ten rok
... choć nie ukrywam że jestem zdumiony i zaskoczony tym wpisem, bo było już kilka spektakularnych owoców istnienia tego forum - przynajmniej tak pisali sami zainteresowani, którzy tu weszli.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Marcin_

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Marcin_ » 2018-01-20, 21:28

Dezerter pisze: 2018-01-20, 19:34 choć nie ukrywam że jestem zdumiony i zaskoczony tym wpisem, bo było już kilka spektakularnych owoców istnienia tego forum - przynajmniej tak pisali sami zainteresowani, którzy tu weszli.
A ja nie jestem zaskoczony takimi wpisami osoby która udziela się głównie na innym forum i być może uważa że jedynie tam można doszukać się "dobrych owoców" tak więc nie przejmowałbym się takimi wpisami.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2018-01-20, 21:39

Jeśli myślimy o tym samym forum to nie każdy z nas ma tam konto, tym bardziej trudniej to sprawdzić jak oni ukryli swoje posty przed niezarejestrowanymi.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-01-20, 21:59

Każdy z nas trafił tutaj z innego forum, nie krytykujmy innych - jak oni nas
patrz mój podpis

Jest wiele ścieżek na drodze do Boga - chroń nas Panie przed pychą, że nasze forum jest najlepsze
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2018-01-20, 22:19

Właśnie, nasze forum nigdy nie będzie najlepsze. Mogę wymienić ze sto powodów.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-01-20, 22:44

!!Z takimi Adminami jak my - to nam to na pewno nie grozi :p
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

młodyzagubiony

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: młodyzagubiony » 2018-02-04, 17:51

google.com

ODPOWIEDZ