Witam wszystkich

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Outsider

Re: Witam wszystkich

Post autor: Outsider » 2020-02-09, 20:55

Nie chcę być złośliwa i źle odebrana,ale czy na forum mamy używać tytułów magister,doktor,profesor?Wykonywanych zawodów?Podawanej płci?Uważam jak ktoś chce coś o sobie,swoim życiu,swoich problemach że szczegółami opowiedzieć,niech opowiada.Tylko powinien sobie zdawać sprawę,że to jest świat wirtualny,choć ludzie piszący tu są realni i ich problemy czy dylematy.I w tym świecie ludzie piszący że szczegółami o sobie coś dokładnie powinni sobie zdawać sprawę,że ludzie,którzy to czytają nie zawsze mogą mieć dobre intencje i życzliwość w stosunku do piszącego.Choć nie mówię,że wszyscy ludzie mają złe intencje, ale czasami może ktoś się zdarzyć,że czyjeś szczere pisanie może wykorzystać nieszczerze,.I o tym każdy powinien wiedzieć.A nie ,,cierpieć"z tego powodu ,że ktoś do niego zwróci się Pani zamiast Pan ,czy Pan zamiast Pani.To żadne cierpienie i żadna obraza,że ktoś się do nas zwróci w formie męskiej zamiast żeńskiej,czy na odwrót.

Dodano po 10 minutach 46 sekundach:
Wynikłe z obranego nicku.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Witam wszystkich

Post autor: ToTylkoJa » 2020-02-09, 21:15

Jeśli naprawdę by mi to przeszkadzało, poprosiłbym adminów o zmianę nicku na jednoznaczny.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14815
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4120 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Witam wszystkich

Post autor: Dezerter » 2020-02-09, 21:48

ToTylkoJa pisze: 2020-02-09, 21:15 Jeśli naprawdę by mi to przeszkadzało, poprosiłbym adminów o zmianę nicku na jednoznaczny.
Chyba poprosiłabym :-o :-\
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Witam wszystkich

Post autor: ToTylkoJa » 2020-02-09, 22:06

Widzisz, ten nick jest tak mylący, że nawet mi się wali 🙆

Outsider

Re: Witam wszystkich

Post autor: Outsider » 2020-02-10, 00:39

Po to jest nick:D :D

ODPOWIEDZ