Muzyka

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-20, 22:39

Mnie na tobie zależy, na twojej obecności. Uśmiechnij się, ja też dostałem już dwa ostrzeżenia i jestem nadal, piszę bo te dwa ostrzeżenia są niczym w stosunku do tego co można zrobić dla innych.

Nie myśl o nich, pilnuj tylko sby umieszczane materiały nie zawierały treści negatywnych, szkodliwych dla innych i będzie dobrze.

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 22:49

mam chyba dziś fatalna kondycje psychiczna,ide spac,moze jutro będzie radosny dzień,nie wiem co się ze mna dzieje,abraham dziekuje,bo trochę mnie to ostrzeżenie zniechecilo

Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-20, 23:14

Rozumiem, ale się nie przejmuj. Będzie dobrze.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4116 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Dezerter » 2018-01-20, 23:23

Nocny Ludzik pisze: 2018-01-20, 22:31 strasznie mi smutno ;(
Mam coś na rozweselenie - u mnie to zawsze działało:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Muzyka

Post autor: Magnolia » 2018-01-22, 13:31

piękny teledysk i przesłanie


Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 22:35



A to takie tłumaczenie tekstu jakie znalazłem na stronie. Myślę, że zbliżone do właściwego. Można sobie porównać:

wish I had your pair of wings
Had them last night in my dreams
I was chasing butterflies
Till the sunrise broke my eyes

Tonight the sky has glued my eyes
Cause what they see’s an angel hive
I’ve got to touch that magic sky
And greet the angels in their hive

Sometimes I wish I were an angel
Sometimes I wish I were you

all the sweet honey from above
Pour it all over me sweet love
And while you’re flying around my head
Your honey kisses keep me fed

I wish I had your pair of wings
Just like last night in my dreams
I was lost in paradise
Wish i’d never opened my eyes

Sometimes I wish I were an angel
Sometimes I wish I were you

But there’s danger in the air
Tryin’so hard to be unfair
Danger’s in the air
Tryin’ so hard to give us a scare
But we’re not afraid

Sometimes I wish I were an angel
Sometimes I wish I were you
Wish I were you ,
Oh I wish I were you

Tłumaczenie:
Żałuję, że nie mam twojej pary skrzydeł
Takich, które miałem ostatniej nocy w moich snach
Goniłem motyle,
Nim wschód słońca poraził moje oczy

Dzisiejszej nocy wpatrywałem się w niebo,
By ujrzeć anielski wlos
Miałem dotknąć magicznego nieba
I powitać anioły w ich domu

Czasami, chciałbym być aniołem
Czasami, chciałbym być tobą

A cały ten słodki miód z nieba
Przepełnia mnie słodką miłością
A gdy przelatujesz dookoła mojej głowy,
Karmią mnie twoje miodowe pocałunki

Żałuję, że nie mam twojej pary skrzydeł
Takich, które miałem ostatniej nocy w moich snach
Zgubiłem się w raju
Pragnąłbym już nigdy nie otworzyć oczu

Czasami, chciałbym być aniołem
Czasami, chciałbym być tobą

Ale w powietrzu wisi niebezpieczeństwo
Próbujące tak bardzo być nieuczciwe
Niebezpieczeństwo w powietrzu
Próbujące tak bardzo nas przestraszyć
Ale my się nie boimy
Czasami, chciałbym być aniołem
Czasami, chciałbym być tobą
Chcę być tobą

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-24, 16:05

Macie dużo racji w tym co napisaliście do mnie,ale jednak bardzo bym prosila wszystkich adminow,moderatorow i uczestnikow tego forum dla o wiele wieksza tolerancje dla mojej osoby i o wiele wieksza cierpliwość dla moich postow,bylabym bardzo wdzieczna za to,naprawde nie chcialabym z powodu jakiegos własnego nie przemyślanego do końca przeze mnie jakiegoś mojego posta WYLECIEC z tego forum,bo to co napisałam wcześniej było bardziej nieprzemyślane i nieświadome przez mnie,spontaniczne i naprawdę nie chciałam tutaj nikogo gorszyc i oburzać...wiem teraz żeby tak wieecej nie robic...bardzo chciałabym prosić Dezertera Adminow i Moderatorow by nie wywalili mnie na przyszlosc lub blokowali z powodu jakiegoś mojego nieprzemyślanego postu,bo che tu być i pisanie na tym forum jest mi bardzo potrzebne by poglebic swoja wiare,bo wy nie wiedzieliście tego wcześniej ,ale teraz już wszyscy będziecie wiedzieć ,ze ja jestem osoba BARDZO ZAGUBIONA W ZYCIU...mam za sobą bardzo ciezka bolesna i grzeszna przeszlosc,ja tu nie użalam się nad sobą,tylko po prostu musicie wiedzieć ze wcześniej bardzo bladzilam..Moje nawrócenie trwa od 2007 roku,ale przez ten czas zdazalo mi się zchodzic z tej dobrej drogi na zla,a później znowu chciałam do Boga zawracać,wydaje mi się ze mam silna wiare i bardzo SZCZERZE kocham Boga,Jezusa ,Matke Boza i wszystko co jest uzanane za swietosc,modle się codziennie ,ale mimo wszystko bardzo często zdarza mi się gdzies tam zabladzic i zgrzeszyć z powodu mojej bardzo dużej ludzkiej niedoskonalosci i slabosci...
Dlatego te teledyski które tu wcześniej zamiescilam(chodzi mi wyłącznie o te teledyski z rapem hip hopem)sa jakby bardzo dobrym odzwierciedleniem mojej osoby,ale odzwierciedleniem tylko tej mojej drugiej zlej strony ,ale chciałabym zebyscie nie zapominali ze posiadam tez ta dobra strone swojego charakteru i dali mi szanse na przyszlosc
p.s;prosze was wszystkich o więcej cierpliwości do mnie...I NAPRAWDE NIKOGO TU NA FORUM NIE CHCIALAM URAZIC,jesli to zrobiłam TO PRZEPRASZAM za to...
p.s:dobra ide,bo dzieciak rozrabia i się w domu kreci już dym ide nara
a to :O3 ten piesek od mojego rozrabiaki synka,wlasnie synek do mnie przyszedł,musze mu ustapic laptopa bo chce grac w gry cartoon network :)
:ymparty:
Ostatnio zmieniony 2018-01-24, 17:00 przez Nocny Ludzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Muzyka

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 16:59

Milenko jestes między swymi. Każdy z nas chyba błądził i sie nawraca / nawrócił😊
Nie musisz sie obawiać wyrzucania z forum. Nikt z moderatorów tego nie rozważa. Pogłębiaj wiarę i swobodnie uczestnicz w dyskusjach. Pozdrawiam

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-24, 17:01


a to z mojej przeszlosci smutne z deka ale coz..

Magnolia

Re: Muzyka

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 17:38

To sie da słuchać Mileno ;)

Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 17:46

Nocny Ludzik pisze: 2018-01-24, 16:05 Macie dużo racji w tym co napisaliście do mnie,ale jednak bardzo bym prosila wszystkich adminow,moderatorow i uczestnikow tego forum dla o wiele wieksza tolerancje dla mojej osoby i o wiele wieksza cierpliwość dla moich postow,bylabym bardzo wdzieczna za to,naprawde nie chcialabym z powodu jakiegos własnego nie przemyślanego do końca przeze mnie jakiegoś mojego posta WYLECIEC z tego forum,bo to co napisałam wcześniej było bardziej nieprzemyślane i nieświadome przez mnie,spontaniczne i naprawdę nie chciałam tutaj nikogo gorszyc i oburzać...wiem teraz żeby tak wieecej nie robic...bardzo chciałabym prosić Dezertera Adminow i Moderatorow by nie wywalili mnie na przyszlosc lub blokowali z powodu jakiegoś mojego nieprzemyślanego postu,bo che tu być i pisanie na tym forum jest mi bardzo potrzebne by poglebic swoja wiare,bo wy nie wiedzieliście tego wcześniej ,ale teraz już wszyscy będziecie wiedzieć ,ze ja jestem osoba BARDZO ZAGUBIONA W ZYCIU...mam za sobą bardzo ciezka bolesna i grzeszna przeszlosc,ja tu nie użalam się nad sobą,tylko po prostu musicie wiedzieć ze wcześniej bardzo bladzilam..Moje nawrócenie trwa od 2007 roku,ale przez ten czas zdazalo mi się zchodzic z tej dobrej drogi na zla,a później znowu chciałam do Boga zawracać,wydaje mi się ze mam silna wiare i bardzo SZCZERZE kocham Boga,Jezusa ,Matke Boza i wszystko co jest uzanane za swietosc,modle się codziennie ,ale mimo wszystko bardzo często zdarza mi się gdzies tam zabladzic i zgrzeszyć z powodu mojej bardzo dużej ludzkiej niedoskonalosci i slabosci...
Dlatego te teledyski które tu wcześniej zamiescilam(chodzi mi wyłącznie o te teledyski z rapem hip hopem)sa jakby bardzo dobrym odzwierciedleniem mojej osoby,ale odzwierciedleniem tylko tej mojej drugiej zlej strony ,ale chciałabym zebyscie nie zapominali ze posiadam tez ta dobra strone swojego charakteru i dali mi szanse na przyszlosc
p.s;prosze was wszystkich o więcej cierpliwości do mnie...I NAPRAWDE NIKOGO TU NA FORUM NIE CHCIALAM URAZIC,jesli to zrobiłam TO PRZEPRASZAM za to...
p.s:dobra ide,bo dzieciak rozrabia i się w domu kreci już dym ide nara
a to :O3 ten piesek od mojego rozrabiaki synka,wlasnie synek do mnie przyszedł,musze mu ustapic laptopa bo chce grac w gry cartoon network :)
:ymparty:
A niech by spróbowali, jeszcze po takim twoim poście. OBSLUGO: :D L-) [-x ^#(^ :-bd

A tak poważnie to nie masz się co obawiać. Dobrych ludzi się z forum nie wyrzuca. Błędy każdy popełnia. Jak pisałem - dostałem dwa ostrzeżenia, ile upomnień i nadal jestem. Warto tylko przeglądając wideoklipy patrzeć co zawierają, aby nie było tam szkodliwych treści. Ja sam się często waham czy coś umieścić, ale czasami jest coś takiego mocnego ale wartościowego, że nie sposób tego pominąć.

Bądź pewna, że tak szybko nie wylecisz. Pisz to co czujesz, co myślisz i nie bój się o nic.

Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-25, 22:15


Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-25, 23:22


Magnolia

Re: Muzyka

Post autor: Magnolia » 2018-01-28, 13:27

Miłej niedzieli


Magnolia

Re: Muzyka

Post autor: Magnolia » 2018-01-29, 12:02

A to znacie? Najpiękniejsza (moim zdaniem) współczesna kolęda i niezwykłym tekstem...warto się wsłuchać...


ODPOWIEDZ