Nauczanie Krzysiekniepiekło

Magnolia

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 09:54

Twoje wątki zostały schowane, nie zostały usunięte.
Na wszystkie Twoje tezy zostały przedstawione argumenty zgodnie z nauczaniem KK. W moim odczuciu, skoro nikt poza Tobą nie uważa to za pochodzące od Boga, to należy chronić innych przed wpływem złego.
„Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” 1Tes 5,22

Nie ma w moim sercu złości, nienawiści a jedynie szczere błogosławieństwo dla Ciebie powrotu do zdrowia, najlepiej poprzez podjęcie leczenia.
Dbanie o zdrowie jest obowiązkiem człowieka, bo dar życia otrzymał od Boga.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 10:02

Magnolia pisze: 2018-01-24, 09:54 Twoje wątki zostały schowane, nie zostały usunięte.
Na wszystkie Twoje tezy zostały przedstawione argumenty zgodnie z nauczaniem KK. W moim odczuciu, skoro nikt poza Tobą nie uważa to za pochodzące od Boga, to należy chronić innych przed wpływem złego.
„Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” 1Tes 5,22

Nie ma w moim sercu złości, nienawiści a jedynie szczere błogosławieństwo dla Ciebie powrotu do zdrowia, najlepiej poprzez podjęcie leczenia.
Dbanie o zdrowie jest obowiązkiem człowieka, bo dar życia otrzymał od Boga.
Skoro nie zostały usunięte, to proszę o zwrot moich postów w tych wątkach i to jak najszybciej.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 10:45

Pozbawianie kogoś dostępu do jego własności intelektualnej, też jest przestępstwem.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 11:00

Krzysiu, to jest forum a my jesteśmy tutaj tylko gośćmi, użytkownikami a nie właścicielami forum i trzeba to zrozumieć. Nie możesz żądać zwrotu postów,mimo, że są to twoje wypowiedzi. Gdybym coś napisał nie takiego jak trzeba to administracja ma prawo usunąć nawet takie posty. Godząc się na pobyt na forum akceptujesz regulamin forum a więc przyjmujesz decyzje administracji. Oni tym forum kierują i mają prawo działać jeśli widzą, że wypowiedzi danego forumowicza są szkodliwe dla wiary innych. To nie jest ich obowiązek forumowy tylko, ale także duchowy. Czas to pojąć. Jeśli tak bardzo się domagasz zwrotu postów to ja bym widział tylko jedno rozwiązanie, które raczej nie byłoby chyba przyjemne dla ciebie. Oczywiście jeśli administracja chciałaby się w to bawić.

Nie chciałbym dążyć do tego abyś opuszczał forum, bo jesteś dzieckiem Boga tak samo jak ty, ale jeśli dalej domagałbyś sie zwrotu to ja bym widział tylko taki sposób odzyskania twoich postów, aby wysłać ci je na e-maila, ale wtedy według mnie powinieneś opuścić forum, bo te teksty nie powinny być na forum publicznym i jak widzisz - większość jest przeciwna twoim interpretacjom i teoriom które przedstawiasz. To jest oczywiście tylko rozwiązanie, którego obsługa nie musi brać pod uwagę. Osobiście jako do człowieka nic do ciebie nie mam i nie zależy mi na tym abyś forum opuszczał, ale bez dostosowania sioę do woli obsługi zwrot postów raczej nie będzie możliwy.

Jeśli się mylę to obsługa może wyrazić swoje zdanie i zaprzeczyć temu, ale raczej sama jak widać stawia konkretne wymagania, więc nie sądzę abyś mógł coś zmienić w tek kwestii.

Tak więc rada jest tylko jedna: odpuść sobie tą chorą walkę, idź do specjalisty i zacznij pisać to co nie szkodzi innym a jest oparte na nauce Kościoła. Wtedy będzie dobrze. Trzymaj się nauki Kościoła a nie swoich wyimaginowanych teorii.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 11:01

Nie wchodząc w dyskusje pseudoteologiczne na temat pseudoteologii Krzysztofa (jak pisałem, podtrzymują tylko Jego chorobę) muszę się wtrącić na temat absurdalnych roszczeń Krzysztofa któremu się wydaje, że jak coś gdzieś napisał na czyimś forum, to właściciel tego forum ma obowiązek utzymywać napisane treści, ponieważ to jest Krzysztofa "własność intelektualna".
Otóż takiego obowiązku, (a nawet takiego zwyczaju) nie ma.

"Ochrona własności intelektualnej" o której mówi prawo, jest ochroną przed kradzieżą tejże własności i nie ma nic wspólnego z zachowywaniem czyichś wynurzeń. Jak ktoś chce mieć pewność, że jego "wielkopomne" dywagacje zostaną zachowane, musi albo skopiować je sam, albo zlecić to firmie tym się zajmującej.

Już nawet nie mówiąc o tym, że jest wątpliwe, czy treści udostepnione na forum pozostają jeszcze "własnością" piszącego (raczej nie - w przeciwnym wypadku mógłby żądać skasowania dowolnego wpisu - nie tylko na forum, ale i podpisu pod artykułami w portalu, czy wpisów w książce pamiątkowej strony).

Tak więc Krzysztofie nie manipuluj, nie strasz, nie szantażuj nikogo "własnością intelektualną" - chcesz zachować swoje wypociny, zapisz je na swój dysk.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Andej » 2018-01-24, 11:04

Krzysiekniepieklo pisze: 2018-01-24, 09:34 ... Zadecydowaliście z góry, kto ma rację i modlicie się o moje nawrócenie. ...
Cytujesz moje słowa, ale ich nie czytałeś. Szkoda. Popełniamy błąd modląc się nawrócenie każdego z nas. O codzienne nawracanie?
Czytasz coś, a rozumiesz coś innego. Nie modlimy się o to, abyś przyznał komuś rację. Modlimy się o to, abyś otrzymał dar zrozumienia woli bożej. I abyś chciał ja zrozumieć. I spełniać. Dokładnie o to samo modlę się dla siebie samego. Dla innych uczestników forum, dla mojej rodziny i krewnych.
Krzysiekniepieklo pisze: 2018-01-24, 09:34 ... Ja prosiłem o zgoła coś innego. Ja prosiłem o modlitwę o to żeby Bóg przegonił spomiędzy nas szatana.
Na nie zadecydowałem w swoim sercu, kto ma rację. To Bóg miał nam wyjaśnić kto ma rację. ...
Odpowiem trawestując Twoje słowa: Skoro z góry zadecydowałeś, że masz rację a my nie, to Bóg nic nie może Ci wyjaśnić. Dlatego zbierasz burzę, bo widocznie potrzebujesz dużo większego wstrząsu żeby zrozumieć to, co mówi Bóg.
Krzysiekniepieklo pisze: 2018-01-24, 09:34 ... Piszesz, że na początku byłem logiczny, konsekwentny i przekonywujący. (nikogo nie przekonałem). To dlaczego to, co było logiczne i przekonywyjące, zostało zlikwidowane? Pewnie dlatego, że było przeciwne Waszym poglądom, a czego nie potrafiliście obalić argumentami. ...
1. Przekonywałeś. I to usilnie. 2. Potem, zamiast tłumaczyś=ć swoje racje, stawiałeś tezę, że masz rację, bo masz.
W internetach nic nie ginie. Gdy zaczęło się bicie piany, to skończyła się dyskusja.
NIE DA SIĘ OBALIĆ ARGUMENTAMI TWIERDZENIA POZBAWIONEGO ARGUMENTÓW - oto dlaczego.
Krzysiekniepieklo pisze: 2018-01-24, 09:34 ... Widzisz, moderacja nie chce odpowiedzieć, co stało się z moją własnością intelektualną i chowa głowę w piasek.
Nawet na pw nie odpowiada.
Moderacja nie musi. Nie jest tym zainteresowana. Masz prawo robić co chcesz ze "swoją własnością intelektualną". I nie bądź dziecinny. Bo posługując się prawem, które wymyśliłeś sobie, oskarżę o używanie sformułowań, których użyłem. O wykorzystywanie słów, które tu opublikowałem. One są :moją własnością intelektualną".
Zwierzę Ci się, że z racji wydawania różnych opracowań stykam się co nieco z prawem autorskim i jakieś tam mętne pojęcie o tym posiadam. Oskarżanie bez podstaw prawnych dziecinadą jest. Czujesz się kreatorem religii, prawa - jaka dziedzina kolejną będzie. Może logika?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 11:11

A mi przyszło do głowy że skoro ja dopuscilam sie przestępstwa to chętnie spotkam sie z tobą w sądzie. I będę wnioskować o przymusowe leczenie. Może to jedyny sposób by ci przyjść z pomocą.
Dodam że sąd także zainteresuje sie pomówieniami jakie tu padają np "sadysta" o biskupach w komisji procesu kanonizacyjnego.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 11:27

Skoro stwierdziliście, że te posty zostały ukryte, to proszę o zwrot ich na mojego maila.
Dostosuję się do reszty Waszych decyzji. Od żądania nie odstąpię. Skoro stwierdziliście, źe tego nie unicestwiono, to jest możliwy zwrot. Nie macie prawa tego zawłaszczyć. Ja te posty zawierzyłem temu forum, dzieląc się Bogiem z innymi. Macie prawo mieć inne zdanie. Żądam zwrotu.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 11:36

Niczego się nie dopuściłaś Magnolio. Nie ma w waszym działaniu żadnego łamania prawa.To są standardowe działania administracji forum. Krzysiek coś kombinuje tylko nie bardzo wiem po co mu ta walka z katolikami i Bogiem potrzebna.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 11:39

Skopiujcie mu je na e-maila i wyślijcie. A potem może opuścić forum bo następne posty trzeba już usuwać całkowicie. Będziecie mieli spokój.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 12:10

Ja nie rozumiem jednego. Skoro podaliście, że te posty są schowane, a nie chcecie ich oddać, to jak na tablicy ogłoszeń podaliście, że działacie w złej wierze. Dalej się upieracie, że to Wy macie rację i nie chcecie negocjować.
Muszę powiedzieć, że cienko widzę wasze argumenty.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 12:15

Krzysiekniepieklo pisze: 2018-01-24, 11:27 Skoro stwierdziliście, że te posty zostały ukryte, to proszę o zwrot ich na mojego maila.
Zwrot "proszę" jest właściwym podejściem.
Dostosuję się do reszty Waszych decyzji. Od żądania nie odstąpię.
...ale jak "żądasz" to bym na miejscu Moderacji nie uczyniłbym Ci grzeczności. Tak pedagogicznie.
Skoro stwierdziliście, źe tego nie unicestwiono, to jest możliwy zwrot.
Jesli będziesz prosił i jeśli moderacja zadecyduje, że poświęci swój prywatny czas, by wyświadczyć Ci tę grzeczność. Bo obowiązku nie ma.
Nie macie prawa tego zawłaszczyć.
Nie uzywaj słów, których nie rozumiesz. A takie gadanie ociera się o oszczerstwo - więc jeśli mowa o sądzie...
Ja te posty zawierzyłem temu forum, dzieląc się Bogiem z innymi.
Skoro "zawierzyłeś forum" to moderacja forum ma prawo zadecydować co z nimi zrobi. A dzieliłeś się swoimi urojeniami, nie Bogiem.
Żądam zwrotu.
Niczego nie dałeś, więc nie ma czego "zwracać". Możesz co najwyżej prosić, by Moderacja zrobiła Ci grzeczność.
Dlatego grzeczniej, proszę.
Ja nie rozumiem jednego. Skoro podaliście, że te posty są schowane, a nie chcecie ich oddać, to jak na tablicy ogłoszeń podaliście, że działacie w złej wierze.
Może po prostu nie lubimy ordynusów, którzy żądają tego, o co mogą co najwyżej prosić - tj. wykonania pracy zebrania tych Twoich wypocin przez jakiegoś moderatora w jego prywatnym czasie.

Jednak myślę (proszę, Magnolio, potwierdź lub zaprzecz), że możliwa jest wymiana grzeczności - moderacja przekaże Ci te Twoje dyrdymały na e-mail, za to Ty obiecasz w ciągu tygodnia poddać się leczeniu psychiatrycznemu.
Stoi?

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 12:30

Krzysiu
Z jednej strony mógłbyś pokazać jakąś grzeczność i poprosić o przesłanie tych twoich postów. Pokaż ze jesteś kulturalnym człowiekiem. Naprawdę łatwiej jest osiągać coś przez grzeczność i kulturę niż po przez walkę. Bóg tego tez oczekuje od każdego człowieka. Czy nie lepiej dla ciebie i dla obsługi usłyszeć słowa:" Czy mógłbym prosić o przesłanie mi moich tekstów na e-maila"? Myślę, że gdybyś sam był w obsłudze to też byś tego oczekiwał a nie żądania.

Droga obsługo
Myślę, że czas zakończyć tą walkę z Krzyśkiem i zebrać się na ten drobny wysiłek i przesłać mu te teksty. Dla dobra forum, dla dobra forumowiczów, ich ducha i dla was - będziecie mieli spokój i mnie pracy oraz nerwów.
Nic z tej walki nie będzie poza masą niewłaściwych postów oraz wzajemnych uszczypliwości.
Lepiej oszczędzić forumowiczom tych wszystkich niepotrzebnych walk dyskusyjnych. Wam ulży, nam forumowiczom ulży i Krzyśkowi także, bo będzie wolny i pójdzie tam gdzie chce.

Jednak nie może być więcej pisania i zakładania nowych tematów przez Krzyśka, gdyż kolejne powinny być już usuwane - tak jak pisałem, bo nie ma sensu od nowa potem ciągnąć tego samego.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 12:34

a nie mówiłem? ;)

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 12:42

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 12:34 a nie mówiłem? ;)
Prorok jakis czy co? :D
Oj uwazaj bo mozesz niec klopoty. ;)
Ostatnio zmieniony 2018-01-24, 12:43 przez Jakub2, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”