Nauczanie Krzysiekniepiekło

Dominik

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Dominik » 2018-01-24, 12:43

Chcesz swoje posty, zaraz je dostaniesz na maila. Będą to wszystkie Twoje posty i tylko Twoje, łącznie z tego tematu. napisane do tej chwili.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 12:54

Jakub2 pisze: 2018-01-24, 12:42
Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 12:34 a nie mówiłem? ;)
Prorok jakis czy co? :D
Oj uwazaj bo mozesz niec klopoty. ;)

Nie martw się, klątwy na Marka nie rzuci, nie ma takich możliwości.
Ale to może być już koniec pobytu Krzyśka na forum. Obsługa zwraca ale też oczekuje.

Ja mogę życzyć Krzyśkowi powodzenia i nawrócenia.

Niech Bóg ci błogosławi Krzyśku i otworzy oczy i serce na Jego wolę, abyś ją zaczął w końcu widzieć.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 13:06

Przede wszystkim leczenia. Krzysztof jest osobą inteligentną, ale choroba uniemożliwia Mu właściwą ocenę sytuacji (a zwłaszcza - własnych imaginacji).
Jeśli leczenie przyniesie remisję, Krzysztof ma pełną szansę własciwie ocenić swoje tezy i postępowanie, odwrócić się od świętokradzkiego przyjmowania Komunii Swiętej i zrobić coś naprawdę dobrego ze swoją inteligencją (gdyby nie mania, Jego spostrzegawczość byłaby bardzo cenna).
Dlatego Krzysztofie, proszę, podejmij leczenie. To w tej chwili dla Twojego dobra najważniejsze.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 13:11

Abraham45 pisze: 2018-01-24, 12:54
Jakub2 pisze: 2018-01-24, 12:42
Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 12:34 a nie mówiłem? ;)
Prorok jakis czy co? :D
Oj uwazaj bo mozesz niec klopoty. ;)

Nie martw się, klątwy na Marka nie rzuci, nie ma takich możliwości.
Ale to może być już koniec pobytu Krzyśka na forum. Obsługa zwraca ale też oczekuje.

Ja mogę życzyć Krzyśkowi powodzenia i nawrócenia.




Niech Bóg ci błogosławi Krzyśku i otworzy oczy i serce na Jego wolę, abyś ją zaczął w końcu widzieć.
Apeluję do moderacji aby po przesłaniu mi tego wszystkiego, dała mi się wypowiedzieć. Wszyscy mają prawo zorientować się z relacji dwóch stron sporu, jak spór się zakończył.
Dla mnie te posty mają większą wartość od możliwości uczestnictwa w tym forum.
Ja walczę z takimi metodami działania. W piśmie świętym takiego postępowania nikt nie pochwalał.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 13:19

Chcesz się wypowiedzieć w ramach ostatniego słowa? Myślę, że do tego powinna się przychylić, ale jak ci prześle te twoje teksty to nie powinieneś już pisać innych postów na temat swoich teorii. Powinieneś sie ograniczyć tylko do tejże umowy, którą chyba przyjąłeś. Ty dostajesz materiały i już nie piszesz więcej postów z twoimi teoriami.

Wyboru raczej nie masz, bo w najgorszym przypadku walną ci stałego bana.

Ale do podsumowującej odpowiedzi powinieneś mieć prawo. Na pożegnanie także.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 13:30

Cieszę się przeogromnie że tak polubownie uda się sprawę rozwiązać. Tak będzie najlepiej dla nas wszystkich.
Lepiej zakończyć to w zgodzie niż po przez jakieś walki. Te zachowajmy na właściwy czas, gdy tak jak to Krzysiek wcześniej pisał - szatan nas atakuje. Wtedy walka jest konieczna a modlitwa jest nasza bronią.
Walki między ludźmi zawsze prowadzą do złego i wygrywa właśnie szatan.

BRAWO OBSŁUGA. DZIĘKUJE KRZYSIU ZA ZROZUMIENIE. MODLITWA ZA CIEBIE BĘDZIE DALEJ TRWAŁA.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 13:33

Nie przesadzajmy z tymi formalizmami. Napisz Krzysztofie co tam masz na wątrobie (myślę że i tak nie będzie to bardziej szkodliwe od tego co już napisałeś), nie bój się, moderacja już powiedziała że odeśle to co napisałeś i raczej nie zmieni zdania dlatego, ze teraz coś napiszesz.

Natomiast jestem przeciwny układom z Krzysztofem typu "będziesz mógł potem napisać co chcesz" - bo potem Krzysztof zinterpretuje taką umowę w ten sposób, że jesgo ostatni post jest "nieusuwalny" - a niby dlaczego Moderacja miałaby Mu taki przywilej z góry przyznawać?
Może się wypowiedzieć na takich zasadach, jak każdy wpis na forum. I tyle.

Zwłaszcza że żądanie, by to było "po przesłaniu maila z wypowiedziami" sugeruje, że Krzysztof ma ochotę na odchodne zrobić przysłowiową "k... na dywan", mylę się, Krzysiu? ;)

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 13:47

Dziękuję moderacji za odesłanie mi wszystkich moich postów ( szczególnie tych usuniętych z forum)
Marku: siedemnaście miesięcy już się " znamy", a zupełnie mnie nie znasz. Ja nie chcę dalej prowadzić sporu dla sporu, bo spór został zażegnany. Byłem przekonany, że to zostało zniszczone, ale tutaj pomyliłem się w mojej ocenie.
Dla mnie te rzeczy były bardzo cenne, a nie podejrzewałek takich kroków i nie kopiowałem tego. Szczególnie, że na moim archaicznym sprzęcie jest to dość kłopotliwe. Jeszcze raz dziękuję i proszę moderację o ustalenia, co dalej. Ja sam nie rezygnuję, bo już raz na katoliku rezygnowałem i to okazało się, że to był błąd. Brałem pod uwagę to, że wylecę i nie będę zdziwiony. Postawcie warunki. Jeśli będę w stanie je przyjąć, to zostanę. Jeśli nie, to mnie wyrzucicie, bo nie mogę nic zrobić przeciwko własnemu sumieniu.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 13:50

Abraham45 pisze: 2018-01-24, 12:54
Jakub2 pisze: 2018-01-24, 12:42
Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 12:34 a nie mówiłem? ;)
Prorok jakis czy co? :D
Oj uwazaj bo mozesz niec klopoty. ;)

Nie martw się, klątwy na Marka nie rzuci, nie ma takich możliwości.
Nie zalapales. x_x
Chdzilo o ewentualne klopoty Marka jako proroka na forum O:-)

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 14:02

Marek prorokiem? Tego proroka lepiej zachować na forum. Nie odbiega od nauki Kościoła, więc nic mu nie grozi. :)
Ja się nie porywam na takie określenia, bo nie nadaję się na takowego. Uczę się i szukam odpowiedzi na różne wątpliwości, niektóre kwestie nauki Kościoła są dla mnie albo nie jasne albo po prostu się z nimi nie zgadzam.
Ale i szanuję naukę Kościoła, bo to jedyne źródło zrozumienia np Biblii.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 14:03

Abraham45 pisze: 2018-01-24, 14:02 Marek prorokiem?
Niestety, nie.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 14:06

Abraham45 pisze: 2018-01-24, 14:02 Marek prorokiem? Tego proroka lepiej zachować na forum. Nie odbiega od nauki Kościoła, więc nic mu nie grozi. :)
Ja się nie porywam na takie określenia, bo nie nadaję się na takowego. Uczę się i szukam odpowiedzi na różne wątpliwości, niektóre kwestie nauki Kościoła są dla mnie albo nie jasne albo po prostu się z nimi nie zgadzam.
Ale i szanuję naukę Kościoła, bo to jedyne źródło zrozumienia np Biblii.
Dalej nie lapiesz. x_x x_x
Przeczytaj calosc cytatow.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 14:09

Jakub2 pisze: 2018-01-24, 13:50
Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 12:34 a nie mówiłem? ;)
Prorok jakis czy co? :D
Oj uwazaj bo mozesz niec klopoty. ;)

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 14:16

Dobra już. Nie róbmy Krzyśkowi bajzlu w temacie. To jego temat i teraz trzeba czekać na jego pożegnanie i końcową wypowiedź - o to prosił, więc ostatnią wolę się spełnia. :)

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 14:18

Abraham45 pisze: 2018-01-24, 14:02 Marek prorokiem? Tego proroka lepiej zachować na forum. Nie odbiega od nauki Kościoła, więc nic mu nie grozi. :)
Ja się nie porywam na takie określenia, bo nie nadaję się na takowego. Uczę się i szukam odpowiedzi na różne wątpliwości, niektóre kwestie nauki Kościoła są dla mnie albo nie jasne albo po prostu się z nimi nie zgadzam.
Ale i szanuję naukę Kościoła, bo to jedyne źródło zrozumienia np Biblii.
Tyle, że źródłem jest Bóg, a nie nauka Kościoła. Ewangelie, to jest czyste źródło. U źródła tylko Bóg tłumaczy. Ludzkie tłumaczenie, to jest już zmącona woda. Czasem bardziej, czasem mniej. To, co ja mówię, to też nie jest źródło. To jest zmącone przez moją interpretację. Im człowiek jest blizżej Boga, tym mniej mąci. Każdego zachęcam, żeby sięgał do źródła.
Niezbędne do tego jest życie w stanie łaski.

Zablokowany

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”