Nauczanie Krzysiekniepiekło

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 14:29

Miał być koniec dyskusji

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 14:42

Czekamy Krzysiu na mowę końcową i pożegnanie a nie na kolejne teorie.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 15:01

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 14:29 Miał być koniec dyskusji
Jak to koniec? A co z Twoim proroctwem? "a nie mówiłem?" :D ;)

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 15:11

To dotyczyło Krzyśka a nie Marka.

Po wysłaniu tekstów Krzyśkowi nie ma już dalszego pisania teorii. Pozostaje ostatnia wypowiedź na forum i pożegnanie z nami. To wszystko.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 15:27

Krzysiekniepieklo pisze: 2018-01-24, 13:47 Dziękuję moderacji za odesłanie mi wszystkich moich postów ( szczególnie tych usuniętych z forum)
Marku: siedemnaście miesięcy już się " znamy", a zupełnie mnie nie znasz. Ja nie chcę dalej prowadzić sporu dla sporu, bo spór został zażegnany. Byłem przekonany, że to zostało zniszczone, ale tutaj pomyliłem się w mojej ocenie.
Dla mnie te rzeczy były bardzo cenne, a nie podejrzewałek takich kroków i nie kopiowałem tego. Szczególnie, że na moim archaicznym sprzęcie jest to dość kłopotliwe. Jeszcze raz dziękuję i proszę moderację o ustalenia, co dalej. Ja sam nie rezygnuję, bo już raz na katoliku rezygnowałem i to okazało się, że to był błąd. Brałem pod uwagę to, że wylecę i nie będę zdziwiony. Postawcie warunki. Jeśli będę w stanie je przyjąć, to zostanę. Jeśli nie, to mnie wyrzucicie, bo nie mogę nic zrobić przeciwko własnemu sumieniu.
Ja czekam na deklarację moderacji. Co dalej. Dopuki moderacja się nie wypowie i nie ustali nowych warunków, to obowiązują stare warunki. Mam swój temat i będę go kontynuował. Jeśli moderacja zdecyduje o pożegnaniu, to będę się wtedy z wami żegnał.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 16:56

Zanim dostał, co chciał, mowa była inna:
Krzysztofniepiekło pisze:Apeluję do moderacji aby po przesłaniu mi tego wszystkiego, dała mi się wypowiedzieć. Wszyscy mają prawo zorientować się z relacji dwóch stron sporu, jak spór się zakończył.
Dla mnie te posty mają większą wartość od możliwości uczestnictwa w tym forum.
..i tak się kończy układanie z osobą nierzetelną.
Czemu się nie dziwię?

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 17:06

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 16:56 Zanim dostał, co chciał, mowa była inna:
Krzysztofniepiekło pisze:Apeluję do moderacji aby po przesłaniu mi tego wszystkiego, dała mi się wypowiedzieć. Wszyscy mają prawo zorientować się z relacji dwóch stron sporu, jak spór się zakończył.
Dla mnie te posty mają większą wartość od możliwości uczestnictwa w tym forum.
..i tak się kończy układanie z osobą nierzetelną.
Czemu się nie dziwię?
Wygląda Marku na to, że tak jak to bywało do tej pory często, nie rozumiesz sensu wypowiedzi i konfabulujesz. Ja tutaj odnoszę się do swoich przewidywać odnośnie reakcii moderacji. Nie piszę nic na temat rezygnacji.

Poczytaj sobie nasze układy zanim znalazłem się na dole. Ile z tego zrealizowano?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 17:15

Niestety, gołosłowne zaprzeczenia nie zmienią tego, jak się pokazałeś: zażądałeś czegoś (o co powinieneś prosić) plus możliwości ostatniej wypowiedzi.
Jak dostałeś co chciałeś, już gadasz inaczej.

Nie gniewam się na Ciebie - nie możesz inaczej w tym stanie. Ale powtarzam to, o co dla Twojego własnego dobra proszą Cię forumowicze (nie tylko tego forum) i to, co sugerowali Ci Twoi przełożenie w wierze - poddaj się leczeniu.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 17:27

Mam nadzieję, że moderacja wkrótce odpowie tobie co dalej będzie, ale z pewnych wniosków wynika, że nie chcą abyś dalej pisał takie treści. Poczekamy jednak na oficjalną decyzję obsługi. Obsługa wywiązała się z twojego nawet nie życzenia, proszenia ale żądania więc teraz trzeba liczyć na twoje wywiązanie się z umowy.

Magnolia

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 18:12

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-24, 12:15
Jednak myślę (proszę, Magnolio, potwierdź lub zaprzecz), że możliwa jest wymiana grzeczności - moderacja przekaże Ci te Twoje dyrdymały na e-mail, za to Ty obiecasz w ciągu tygodnia poddać się leczeniu psychiatrycznemu.
Stoi?
Marku to byłoby super. niestety nie mogłam odpisać w porę.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 18:58

Marku: z takimi blotkami jakie Ci zostały, za wysoko licytujesz. Gracie znaczonymi kartami, sami rozdajecie, wyciągacie asy z rękawa, a i tak przegrywacie. Naprawdę myślicie, że jestem tak mocny w tej grze? Asa z rękawa wyciągnęliście ale i tak nie wziął, bo znalazł się w impasie. Chciałem Was nauczyć w tą grę grać ale jak nie chcecie się uczyć, to trudno. Widocznie nie jesteście w stanie pojąć reguł tej gry. Wasze reguły, jak widać, prowadzą do klęski.

konik

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: konik » 2018-01-24, 19:58

Na co w koncu mamy zwrocic uwage - na to, ze grasz w karty, ale nie wiesz w jaka gre, na to ... czy akurat cierpisz na biegunke ... a moze masz zatwardzenie ... a moze jeszcze cos innego? Ostatni Twoj wpis sprawia wrazenie, jakby ktos wyrywal Tobie zeby, a ty jeszcze nie skonczyles tematu.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-24, 20:03

Czas na odpowiedź obsługi forum - DECYDUJĄCĄ.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Dezerter » 2018-01-24, 20:43

Krzysikniepiekło - ale namieszałeś! - masz bezsprzecznie dar siania niezgody i kłótni, jak miał bym rozeznawać, to masz ewidentnie ducha niezgody i potrafisz nim zarażać innych forumowiczów - włącznie z administracją. Tak ciężkich dni to forum nie przeżywało nigdy od swojego powstania. Pisze z tobą całkowicie szczerze i otwarcie - jak widzisz, w nic nie gram, nic nie udaje.
Osobiście jest mi bardzo przykro i smutno, za to co się wydarzyło podczas twojej bytności na forum, bo tak szczerze, to ja cię lubię, jesteś miłym, kulturalnym i sympatycznym człowiekiem, ale siejesz ferment i niezgodę iście demonicznego pochodzenia! Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i bardzo poważnie się o ciebie obawiam, a trochę w życiu doświadczyłem i przebyłem.
Staraliśmy się ci pomóc - bezskutecznie ... wybacz.
Twoja dalsza obecność na forum szkodzi i forum i wszystkim jego uczestnikom - tobie być może też.
Długo broniłem się przed tą decyzją - usunięcia cię z forum i muszę stwierdzić z perspektywy czasu, że to był błąd!
Jeśli poczułeś się czymś urażony, obrażony, skrzywdzony - wybacz i nie noś urazy, bo to nie buduje a niszczy.
Ja ci życzę Błogosławieństwa Bożego i prowadzenia Ducha Świętego w dalszym życiu.

Ps Możesz w tym wątku napisać pożegnalnego posta, po którym zostaniesz usunięty z forum.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Krzysiekniepieklo

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Krzysiekniepieklo » 2018-01-24, 21:03

Ja mam inną propozycję. Może nie banujcie i rozstańmy się w przyjaźni. Ja ze swej strony obiecuję więcej nie pisać.
Nie będę wylewał swoich żali, bo żalu do Was nie mam. Ja wierzę całym swoim sercem w to, co pisałem. Po prostu pisałem dokładnie to, co myślę. Wierzę, że właśnie taka jest droga do Boga. Przyszedł czas na przemyślenia. To, co usunęliście, będę sukcesywnie umieszczał na swoim blogu. Na dziś, to jest kaszanka ale jakoś to poskładam i zaprezentuję. Nie chciałem tego tracić. To będzie dla mnie dalej inspiracją. Ja też mam się nad czym zastanawiać. Wiem, że to słowo będzie drążyło Wasze serca. To słowo dzieli ale tych, co uwierzyli, zawsze jednoczy. Bóg chce nas jednoczyć. Może to zrobić tylko przez codzienną Komunię. To Komunia jednoczy ludzi. Jednoczmy się już dziś.
Dzięki za wszystko. Z Bogiem. Czasem zajrzę ale pisać nie będę - chyba że zmienią się decyzje.

Zablokowany

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”