Czy warto przeczytać tą książkę?

ODPOWIEDZ
barbaramaria

Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: barbaramaria » 2020-05-23, 13:32

Dzien dobry! 😊😇😊😇
Musze sie podzielic bo sama jestem zachwycona i nie lubie trzymac informacji tylko dla siebie.
Niewazne czy jesteście wierzącymi czy nie, każdy w obecnych czasach potrzebuje wsparcia jednak nie wszyscy go maja, smutne, ale prawdziwe. Ta ksiazka dodaje otuchy i sily💪
Jest pocieszeniem w tych trudnych czasach, oraz inspiracja tym bardziej polecam bo nie jest droga.

Jeśli macie pytania lub chcialibyscie wiecej religijnej lektury polecam sie na przyszłość.

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Link do książki: (link wróci jeśli ty popiszesz z nami np z 20 postów i udowodnisz, że nie weszłaś tylko po to by reklamować - Dezerter)
Ostatnio zmieniony 2020-05-23, 16:40 przez barbaramaria, łącznie zmieniany 2 razy.

Magnolia

Re: POLECANA LEKTURA NA TRUDNE CZASY

Post autor: Magnolia » 2020-05-23, 13:44

Witaj.
Może opowiedz nam jak Tobie pomogła?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14813
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: POLECANA LEKTURA NA TRUDNE CZASY

Post autor: Dezerter » 2020-05-23, 15:33

No nie wiem - poczytałem o autorce i książce i ... oceńcie sami
O Autorce
Sarah wróciła do Europy i pojechała do Szwajcarii, gdzie podjęła nauki w ewangelickim ośrodku konferencyjno-rekreacyjnym „L’Abri”, założonym przez samego Francisa A. Schaeffera w 1955 roku miejscowości Huámoz. Tam też przeszła na chrześcijaństwo.
Po powrocie do Stanów Zjednoczonych podjęła studia na Covenant Theological Seminary w St. Louis, gdzie poznała swojego przyszłego męża. Razem są członkami Kościoła Prezbiteriańskiego USA, są również misjonarzami należącej do kościoła sekcji misjonarskiej „Mission to the World”.
Sarah przez wiele lat studiowała Biblię oraz prowadziła dziennik modlitewny – robiła to codziennie. Pewnego dnia w jej ręce wpadła książka z lat trzydziestych pod tytułem „God Calling”, w której dwie anonimowe kobiety opisały, jak podczas swoich codziennych sesji modlitewnych otrzymywały wiadomości od samego Boga. Po kilku miesiącach Sara postanowiła spróbować, czy wyciszając swój umysł i skupiając się na modlitwie i Słowie Bożym, również jest w stanie usłyszeć głos Boga z przeznaczoną dla niej wiadomością. Na początku było trudno, lecz każdego dnia wiadomości były coraz bardziej wyraźne, a Sara czuła, że coraz bardziej zacieśnia się jej więź ze Stwórcą.
Pierwsza książka Sary ukazała się w 2004 roku.
teraz zapisuje te "słowa Jezusa" i umieszcza w książkach :-?
ktoś czytał ? coś tej prorokini, bo tak ją (chyba?) trzeba nazwać
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: POLECANA LEKTURA NA TRUDNE CZASY

Post autor: Magnolia » 2020-05-23, 15:44

Jak wyciąłeś link, to nawet nie wiadomo o jaką książkę chodzi, bo w tekście nie ma Autorki i tytułu.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14813
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: POLECANA LEKTURA NA TRUDNE CZASY

Post autor: Dezerter » 2020-05-23, 16:08

Jezus mówi do ciebie - Sarah Young
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: POLECANA LEKTURA NA TRUDNE CZASY

Post autor: Dominik » 2020-05-23, 16:24

Czyli wątek nie może być w kategorii "książki", nie będziemy polecać tej pozycji.
Przenoszę do kawiarenki. Jeśli uznany ze jest coś warta to wątek wróci na swoje miejsce.

Dodano po 51 sekundach:
Chyba że tytuł wątku zmienić.

Magnolia

Re: POLECANA LEKTURA NA TRUDNE CZASY

Post autor: Magnolia » 2020-05-23, 16:38

Zmień tytuł .

Dominik

Re: Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: Dominik » 2020-05-23, 16:41

Przepraszam barbaramaria, ale tak musi być.

Magnolia

Re: Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: Magnolia » 2020-05-23, 17:35

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam dwie inne książki tej Autorki, zrobiłam fotki losowo wybranych rozważań, aby kazdy mógł ocenić czy tego szuka. Rozważania sa oparte na Biblii.
Nie przeczytałam ich jeszcze, ale czuję się zachęcona, więc trafią na nocny stoliczek obok łóżka.

Magnolia

Re: Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: Magnolia » 2020-05-25, 09:37

Dodam jeszcze że ksiazki posiadają Imprimatur Kurii w Krakowie.

Biserica Dumnezeu

Re: Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-05-25, 12:25

Dla mnie te strony z ksiezki posiadaja bardzo budujace tresci. Choc brak mi spokojnego czasu obecnie na zglebianie, to czuje czytajac to co Magnolia tu wrzucila jakis spokoj i pewnosc drogi Bozej.
Dzieki Magnolio.

Awatar użytkownika
exe
Bywalec
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: 3 maja 2020
Lokalizacja: Ziemski padół....
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 25 times
Been thanked: 65 times

Re: Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: exe » 2020-06-02, 15:12

Bardzo budująca lektura.
Mdr 7, 15:
"Oby mi Bóg dał słowo odpowiednie do myśli i myślenie godne tego, co mi dano! On jest bowiem i przewodnikiem Mądrości, i tym, który mędrcom nadaje kierunek."

Awatar użytkownika
marcin07
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 254
Rejestracja: 26 kwie 2020
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Czy warto przeczytać tą książkę?

Post autor: marcin07 » 2020-06-03, 19:02

Jak zauważyłem ten autor jest bardzo zaangażowany w pisaniu na temat Jezusa , myślę ze nigdy za duzo informacji i książek w tym temacie .

https://www.izajasz.pl/ksiazka/jezus-jest-blisko

https://www.izajasz.pl/ksiegarnia/objawienia


Zastanawiam sie czy nie zamówić kilka pozycji z tej księgarni , chyba to zrobię.
Ostatnio zmieniony 2020-06-03, 19:07 przez marcin07, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Mt. 7,21

ODPOWIEDZ