Szczęśc Boże

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Claudiax

Szczęśc Boże

Post autor: Claudiax » 2020-06-26, 09:20

Witajcie, fajnie ze powstało takie forum. Mam 37 lat i jestem ze Śląska.

Magnolia

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Magnolia » 2020-06-26, 09:46

Witaj Klaudio, a dlaczego fajnie, że powstało?

Claudiax

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Claudiax » 2020-06-26, 11:16

Bo nieraz człowiek ma jakieś duchowe wątpliwości, nie ma kogo zapytać a nawet ksiądz w konfesjonale nie zna odpowiedzi, na nasze pytanie a tu forum zrzesza grupę osób najprawdopodobniej katolików :) jest większa nadzieja że ktoś będzie znał odpowiedz, na nurtujące nas pytania :)

Konwalia

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Konwalia » 2020-06-26, 13:12

Szczęść Boże! Też jestem ze Śląska. ;)

Claudiax

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Claudiax » 2020-06-26, 18:47

Super :)

Magnolia

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Magnolia » 2020-06-26, 18:55

Założenie że my znamy odpowiedzi, których kapłan nie zna... no no no- ale stawiasz nam poprzeczkę ;-)

Zobaczymy czy damy radę, zapodaj coś w nowym wątku albo odśwież jakiś stary, sprawdź w wyszukiwarce czy juz o tym dyskutowaliśmy.

Dominik

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Dominik » 2020-06-26, 20:33

Witaj

Jestem ciekaw Twoich pytań, na które ksiądz nie zna odpowiedzi. Chyba nie poszłaś do niego z zadaniami z matematyki?

Claudiax

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Claudiax » 2020-06-27, 09:50

Magnolia pisze: 2020-06-26, 18:55 Założenie że my znamy odpowiedzi, których kapłan nie zna... no no no- ale stawiasz nam poprzeczkę ;-)

Zobaczymy czy damy radę, zapodaj coś w nowym wątku albo odśwież jakiś stary, sprawdź w wyszukiwarce czy juz o tym dyskutowaliśmy.
Haha, chodzilo mi oczywiscie o to, że ksiądz jest tylko jeden a was tu na forum o wiele więcej ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Dezerter » 2020-06-28, 00:33

Narobiłeś smaku i nadziei to teraz pytaj
witaj wśród Ludu Bożego (wirtualnego, ale jednak) :ymhug:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Vio1979letta
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Vio1979letta » 2020-07-20, 22:32

:-h
Ostatnio zmieniony 2020-07-20, 22:35 przez Vio1979letta, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Magnolia » 2020-07-20, 22:34

Witaj Wioletto, cieszmy się że teraz mamy to miejsce i możemy rozmawiać o wierze.
Czuj się u nas swobodnie.

Vio1979letta
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Vio1979letta » 2020-07-20, 22:40

Przepraszam, odpisałam tu, ale chciałam się tylko przywitać... I jakoś nie wyszło...

Dodano po 2 minutach 34 sekundach:
Znalazł was, ponieważ szukałam w internecie, jak poznać wartośćowego mężczyzne...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Dezerter » 2020-07-20, 23:14

Vio1979letta pisze: 2020-07-20, 22:40 Przepraszam, odpisałam tu, ale chciałam się tylko przywitać... I jakoś nie wyszło...

Dodano po 2 minutach 34 sekundach:
Znalazł was, ponieważ szukałam w internecie, jak poznać wartośćowego mężczyzne...
Mężczyzn ci u nas dostatek, czy wartościowych, to musisz u nas trochę pobyć by ocenić - rozgość się :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Vio1979letta
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Szczęśc Boże

Post autor: Vio1979letta » 2020-07-20, 23:26

... ja wiem, że w życiu każdego z nas takim instruktorem jest Bóg. Powoli przygotowuje nas do kolejnych etapów w życiu i często to od nas zależy, czy pozytywnie zdamy ten egzamin. Im szybciej uporamy się z jednym wyzwaniem, tym szybciej przejdziemy na kolejny poziom. Często modlimy się o dobrą żonę/ dobrego męża, ale jakże rzadko pamiętamy o tym, aby pomodlić się za siebie… o to "bym ja był dobrym mężem", o to abym "ja była dobrą żoną…". Nie bójmy się prosić Boga o to, aby dał nam mądrość i wskazał odpowiednią drogę.... :-)

TOMVAD 45

Re: Szczęśc Boże

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-21, 21:28

Claudiax pisze: 2020-06-26, 11:16 Bo nieraz człowiek ma jakieś duchowe wątpliwości, nie ma kogo zapytać a nawet ksiądz w konfesjonale nie zna odpowiedzi, na nasze pytanie a tu forum zrzesza grupę osób najprawdopodobniej katolików :) jest większa nadzieja że ktoś będzie znał odpowiedz, na nurtujące nas pytania :)
Witaj Klaudio i zachęcam do pozostania.
Dlaczego piszesz "najprawdopodobniej katolików"? Czy na górze w banerze pod nazwą forum nie jest napisane że to forum katolickie? A skoro katolickie to jest tworzone przez katolików i większość osób na forum to katolicy. Oczywiście są ludzie także z poza Kościoła,ale katolicy stanowią większość na forum.

Co do wiedzy: dzielimy się tym co wiemy, jeśli czegoś nawet nie wiemy to pomagamy w znalezieniu odpowiedzi. Na tyle na ile jesteśmy w stanie pomóc, udzielić odpowiedzi na tyle odpowiadamy. Nie jesteśmy też wszystko wiedzący,jesteśmy tylko ludźmi a nie Bogami.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości,problemy to przedstawiaj je. Nikt nie będzie tutaj z ciebie drwił, lekceważył twoje problemy czy pytania. Na ile będziemy mogli to pomożemy - mam nadzieję że inni się zgodzą z tym?

Życzę owocnego pobytu na forum i niech Ci Bóg błogosławi.

ODPOWIEDZ