Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2020-06-03, 22:09

Jezu Ufam Tobie, miej go w swej opiece i obdarz zdrowiem i siłą.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

DobraDusza

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: DobraDusza » 2020-06-03, 22:30

Jestem tu nowa i nie wiem jak zaczac. Dziwnie sie czuje proszac innych o to.. Ale dzieki osobie ktora ostatnio poznalam wiem ze to nie wstyd... To on otworzył mi oczy na kwestie wiary. Niestety, zwatpil w nasza relacje i odwrocil sie ode mnie. Bardzo mi zalezy na tej znajomosci. Prosze o modlitwe, zeby tak latwo sie nie poddawal i zobaczyl we mnie dobro...:(

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2020-06-04, 00:53

DobraDusza pisze: 2020-06-03, 22:30 Jestem tu nowa i nie wiem jak zaczac. Dziwnie sie czuje proszac innych o to.. Ale dzieki osobie ktora ostatnio poznalam wiem ze to nie wstyd... To on otworzył mi oczy na kwestie wiary. Niestety, zwatpil w nasza relacje i odwrocil sie ode mnie. Bardzo mi zalezy na tej znajomosci. Prosze o modlitwe, zeby tak latwo sie nie poddawal i zobaczyl we mnie dobro...:(
Moze mial tylko nakierowac cie na wlasciwa droge? Do Boga, a nie do siebie.
Jak byl od Boga, to wiesz gdzie go znajdziesz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-06-04, 08:13

DobraDusza pisze: 2020-06-03, 22:30 Jestem tu nowa i nie wiem jak zaczac. Dziwnie sie czuje proszac innych o to.. Ale dzieki osobie ktora ostatnio poznalam wiem ze to nie wstyd... To on otworzył mi oczy na kwestie wiary. Niestety, zwatpil w nasza relacje i odwrocil sie ode mnie. Bardzo mi zalezy na tej znajomosci. Prosze o modlitwe, zeby tak latwo sie nie poddawal i zobaczyl we mnie dobro...:(
Witaj, Dobra Duszo, czasem ludzie sa dla nas błogosławieństwem i pojawiają sie w naszym życiu na krótko, ale nawet to krótkie spotkanie ma na nas duży wpływ. Może także to że znalazłaś to forum tez nie jest przypadkowe, bo też otwieramy oczy na różne kwestie wiary. Zapraszam Cię pozostań z nami, pomodlimy się z Tobą o dobry związek, ale też pomożemy wzrastać w wierze. :ymhug:

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-06-04, 10:41

Pieknie napisane Magnolio.
Dolaczam sie w modlitwie.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Efezjan » 2020-06-30, 00:21

Nie wiem, czy wiecie, ale diecezja kaliska ma administratora apostolskiego 'sede plena' w osobie apb. Rysia. Biskup kaliski formalnie nadal nim jest, ale nie kieruje diecezją do czasu wyjaśnienia tych skandali seksualnych i tego, że nie reagował na doniesienia związane z pedofilią.

Módlmy się: Panie Jezu, otaczaj opieką nowego administratora apostolskiego diecezji kaliskiej apb. Rysia, a biskupowi tej diecezji okaż miłosierdzie swoje.

Amen.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4384
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-06-30, 21:00

Proszę o modlitwę za osoby Bogu wiadome i za mojego kota,bo jest chory.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Konwalia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Konwalia » 2020-06-30, 21:16

Nie istnieje modlitwa za zwierzęta.

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-06-30, 21:36

Kochamy zwierzaki ,nie da sie ukryć, ja proszę w kłopotach z nimi o wsparcie św.Franciszka.On to zna.
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-07-01, 09:55

Jeśli św Antoni pomaga nam w znajdowaniu zgubionych rzeczy, to z pewnością św Franciszek pomoże ulżyć cierpieniu zwierzęciu, przecież to także stworzenie boże, ważniejsze niż zgubione rzeczy. Amen.

TOMVAD 45

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-01, 10:09

Konwalia pisze: 2020-06-30, 21:16 Nie istnieje modlitwa za zwierzęta.
Każda modlitwa którą zanosimy do Boga, do Jezusa może być modlitwą skuteczną i może pomagać także zwierzętom.

Oto przykład:

https://deon.pl/wiara/swiadectwa/ta-mod ... two,452279

To że nie ma jakieś formalnej modlitwy to nie znaczy że tej modlitwy nie ma,gdyż sami ją możemy tworzyć i wiele pomóc zwierzętom.

Jest Jezus, są też święci. Oni także kochają zwierzęta,kochali je za życia, kochają je jako święci.

I teraz pytanko: KTO TE WSZYSTKIE MODLITWY UKŁADA? Tylko hierarchia Kościoła czy także wierni?

Możemy sami ułożyć jakąś modlitwę i puścić ją w obieg,wtedy inni będą mogli korzystać. Można układać każdy po swojemu i się modlić a możemy też korzystać z prostych modlitw za ludzi tak jak tutaj w tym świadectwie wykorzystano modlitwę o Dolindo i Faustyny Kowalskiej.

Jeśli chodzi o modlitwę to jest wszystko bo jest Jezus,jest Maryja i są święci, są aniołowie. To od nas zależy czy i jak wykorzystamy tą wielką pomoc jaką jest MODLITWA.

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-07-01, 13:20

Stworzenia Boże to też zwierzaki .
Myślę ze one chwalą Pana na swój sposób :)
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2020-07-01, 13:27

proszę o modlitwę w intencji mojej siostry oraz całej naszej rodziny - jesteśmy na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa. proszę o modlitwę czekamy na testy
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-07-13, 21:08

Kochani
16 lipca mam operację.
Proszę o modlitwę do Pana
o zdrowie,spokój i powrót do domu bez komplikacji poszpitalnych.
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Konwalia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Konwalia » 2020-07-13, 21:41

Betko, to jest wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel. Oddaj to Maryi. Pomodlę się za Ciebie.

ODPOWIEDZ