Rozmowa o orientacji (+18)

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
bartek_88
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020

Rozmowa o orientacji (+18)

Post autor: bartek_88 » 2020-11-12, 10:32

Hej.
Dopiero się zarejestrowałem, ale przeglądam forum już od bardzo dawna.
Mam pewien problem, może bardziej rodzaj zagwostki, chęć poznania czyjegoś zdania na pewien temat.
Może ktoś ma podobne przeżycia jak ja?
Chciałbym porozmawiać z kimś na temat związany z orientacją seksualną, problemami zwykłego faceta, który nadgryzł jabłko.

Pewnego dnia z czystego przypadku spotkała mnie rzecz, która odmieniła moje życie.
Nie chciałbym, żebyście oceniali mnie na wstępie i nie wiem na ile ten temat zostanie przez was zaakceptowany.
Poznałem pewną formę dawania oraz czerpania przyjemności, która jest mało akceptowalna przez większość społeczeństwa.

Czy zostałem przekreślony przez to przez kościół?
Czy macie jakieś doświadczenia ze spowiednikami w tym zakresie?
Jak wy się do tego odnosicie, bo wybaczcie mi, ale jesteśmy ludźmi - my, księża, duchowni.
Wiem o tym, że wielu z nas - forumowiczów ma podobne doświadczenia, czy też myśli o osobach tej samej płci.

PS. proszę o ewentualne przeniesienie tematu do odpowiedniego działu

--
Jeżeli chcesz napisać post anonimowo, napisz na PW, udostępnię go bez nicka
Ostatnio zmieniony 2020-11-12, 10:52 przez bartek_88, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Tek de Cart
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1598
Rejestracja: 4 wrz 2017
Lokalizacja: szczęśliwy mąż i ojciec, Warszawa
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 200 times
Been thanked: 633 times
Kontakt:

Re: Rozmowa o orientacji (+18)

Post autor: Tek de Cart » 2020-11-12, 13:20

Nie każdy sposób dawania / czerpania przyjemności jest moralny => pokazując ekstremum => chociażby można czerpać przyjemność z zadawania komuś bólu, a ktoś może nawet z tego powodu odczuwać coś jakby przyjemność.

Niektórzy za szybko utożsamiają 'przyjemne' z 'dobre' - a to nie koniecznie jest prawda.
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Rozmowa o orientacji (+18)

Post autor: Dezerter » 2020-11-12, 22:19

Witaj na forum Bartku
bartek_88 pisze: 2020-11-12, 10:32 Hej.
Dopiero się zarejestrowałem, ale przeglądam forum już od bardzo dawna.
Mam pewien problem, może bardziej rodzaj zagwostki, chęć poznania czyjegoś zdania na pewien temat.
Może ktoś ma podobne przeżycia jak ja?
Chciałbym porozmawiać z kimś na temat związany z orientacją seksualną, problemami zwykłego faceta, który nadgryzł jabłko.

Pewnego dnia z czystego przypadku spotkała mnie rzecz, która odmieniła moje życie.
Nie chciałbym, żebyście oceniali mnie na wstępie i nie wiem na ile ten temat zostanie przez was zaakceptowany.
Poznałem pewną formę dawania oraz czerpania przyjemności, która jest mało akceptowalna przez większość społeczeństwa.
No dość niezwykły jednak facet z ciebie skoro forma mało akceptowalna - nadal nie wiemy jaka
Czy zostałem przekreślony przez to przez kościół?
Czy macie jakieś doświadczenia ze spowiednikami w tym zakresie?
Jak wy się do tego odnosicie, bo wybaczcie mi, ale jesteśmy ludźmi - my, księża, duchowni. Wiem o tym, że wielu z nas - forumowiczów ma podobne doświadczenia, czy też myśli o osobach tej samej płci.
Uwaga na początek : kościół to budynek a Kościół to zwołanie Ludu Bożego, tak by pisać po polsku i by się rozumieć
Kościół nikogo nie przekreśla - każdy ma szansę na nawrócenie a Kościół daje wiele szans i okazji do tego
Spowiednikowi jest obojętnie czy ja zgrzeszyłem z kobieta czy z mężczyzną - grzech też chyba równo-cenny
tylko dla mnie nie to samo, bo nie wyobrażam sobie nawet bym mógł przespać się z mężczyzną. Myślę, że się mylisz, że "wielu" forumowiczów myśli, czy marzy o seksie homoseksualnym.
PS. proszę o ewentualne przeniesienie tematu do odpowiedniego działu

--
Jeżeli chcesz napisać post anonimowo, napisz na PW, udostępnię go bez nicka
Pisz więcej, bo nie jestem pewny o czym jest ten watek
każdy tu jest anonimowy (prawie), więc każdy pisze o sobie i od siebie również ty
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Asialecka
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2020

Re: Rozmowa o orientacji (+18)

Post autor: Asialecka » 2020-11-14, 13:26

Cześć. Myślę, że powinieneś zajrzeć tutaj
(...) [Wcale nie powinien zajrzeć "tutaj", bo głównym celem forum jest wzrost w wierze katolickiej. Link, który zamieściłaś przeczy temu celowi, dlatego go usuwam.]
miłośniczka Faustyny
Ostatnio zmieniony 2020-11-14, 14:23 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 3 razy.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Rozmowa o orientacji (+18)

Post autor: Albertus » 2020-11-14, 14:21

Asialecka pisze: 2020-11-14, 13:26 Cześć. Myślę, że powinieneś zajrzeć tutaj
Niestety to co proponujesz jest sprzeczne z wiarą katolicką i zachęca ludzi do praktykowania i trwania w grzechu i jest promowaniem zboczeń.
Ostatnio zmieniony 2020-11-14, 14:24 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”