Mem.

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Mem.

Post autor: abigail » 2020-11-14, 09:42

ja tam uznaje jedynie kotełki i nie cierpie żadnych psów
(ale psu brata kupuje prowiant jak siedzą na kwarantannie)

Obrazek
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

afilatelista_michal

Re: Mem.

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-14, 13:41

Ja tak kocham wszystkie zwierzęta.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Mem.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-14, 14:37

Oprócz ciem.

afilatelista_michal

Re: Mem.

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-14, 17:28

Haha. No tak, owadów części nie lubię: komary, mole, czy, brzęczące muchy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-14, 18:40

Dlaczego kociarze najczęściej nie lubią psów? Dlaczego psiarze najczęściej lubią wszystkie zwierzęta? W tym także koty?
Obrazek
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Mem.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-14, 19:12

Koty mają swój osobisty charakter. Ale tak naprawdę szczególnie niektóre rasy, ale też kastraci potrafią być niezwykle przywiązane do właściciela.
Mój pierwszy kot np. jak wróciłam do domu, to odpowiadał mi na dzień dobry. Miała nosa do uczuć, nawet raz poszła do jednej osoby której w ogóle nie lubiła, jak była bardzo smutna. Poza tym piekielnie inteligenta bestia, nauczyłam ją "siad" i "poproś" i "poszła", ale jak zaczęłam ją uczyć "daj łapę", to domownicy mnie zrugali kompletnie, że to kot, nie pies :D
Drugi kot to totalna przylepia, szczególnie po kastracji. Musiałam wstawać 5 min wcześniej, bo rano musiał mieć swoje tulaski. Jak wchodzisz do domu, przychodzi pod drzwi i wywala się na grzbiet, proszę miziać.
Problem jest w tym, że ludzie myślą, że koty w ogóle nie potrzebują uwagi, przez co dziczeją.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Mem.

Post autor: Dezerter » 2020-11-14, 19:36

Potwierdzam w 100% - widać, że wiesz o czym mówisz - mój rudy jak się za długo nim nie interesuję bo siedzę na forum to wskakuje na fotel za moje plecy, trąca mnie głowa w głowę i mruczy znacząco ...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Mem.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-14, 19:54

Myślę, że to całe "nielubienie kotów bo one są wredne" wynika właśnie z nierozumienia kotów. Każdy myśli, że wystarczy, że miska pełna i to wszytko. A z kotem, który nie dostaje dziennej porcji uwagi i AKTYWNOŚCI dzieje się dokładnie to samo, co z psem- wariuje.
Ale z kotem się raczej na spacery nie chodzi (mniejsza część kotów to lubi), to się wszystkim wydaje, że sprawa załatwiona. Mało ludzi wpada na to, że nawet z dorosłym kotem trzeba się bawić wędką, różdżką, dawać mu różne maty, albo coś takiego.
Nawet spotkałam się z ludźmi, którzy nie mieli drapaka (!) Bo "był brzydki i zajmował dużo miejsca". Drapak jest tak samo ważny, jak kuweta!
Koty nie są wredne... Koty potrafią pokazać, że coś im nieodpowiada.
Żeby zobaczyć, że psu coś nie odpowiada, trzeba swojego psa znać. Ile razy zmieniałam karmę, sprawdzałam powierzchnię psa za kleszczami bo "jakaś taka dziwna jest", a się okazywało, że ulubiona zabawka wpadła pod budę i nie mogła jej wydostać :)
A kot?
Brudna kuweta- miałczeć, jeśli nie zadziała, należy wleźć do kosza na pranie i tam się załatwić.
Piłka pod łóżkiem- należy stać przy łóżku i drzeć ryja, aż się ktoś domyśli
Nie będę tego jadł- pacnąć łapą miskę, odejść z obrzydzeniem
Drapak się już nie nadaje- należy dobrać się do mebli.
Koty są proste w obyciu, ale nie można traktować ich jak psy.

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Mem.

Post autor: Adam » 2020-11-15, 13:35

Obrazek
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-15, 13:50

Czy udowodnisz to oskarżenie?
Uważam, że uczciwy człowiek nie wydaje wyroków przed zbadaniem sprawy. A zarzuty są badane. Zamiast opluwać, poczekaj na wyniki dochodzeń.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

afilatelista_michal

Re: Mem.

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-15, 13:58

Andej, to tylko mem.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-15, 14:01

AFILATELISTA_MICHALe to tylko stronniczy i zniesławiający mem. Nic więcej. Przecież jak oplują, to można zetrzeć chusteczką. Nic się nie stało.

Ja wypowiadałem się nie tyl o memie, ale o postawie wklejającego.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Mem.

Post autor: Adam » 2020-11-15, 16:04

Andej na jakim Ty świecie żyjesz? Ja ze swojego podwórka mogę wymienić kilka aktów zboczeń wśród księży, umawiania się z dziećmi, itp. Kilku wikarych z mojego podwórka już odeszło przez to, jednego aresztowali, drugi do tej pory siedzi w ośrodku dla emerytowanych księży i czeka co z nim dalej. Więc naprawdę nie uwierzę, że nikt nigdy nie kontaktował się z kardynałem Dziwiszem w sprawie pedofili, że nikt nigdy mu o niej nie wspominał, że nikt nigdy nie wysłał mu listu w tej sprawie z prośbą o interwencję.
Andej pomyśl o tym, siedzisz w instytucji całe swoje życie i nigdy na to nie trafiasz? To chyba kardynał Dziwisz żyje w innej czasoprzestrzeni. To raz. Dwa, że tutaj mówi o tym ks. Isakowicz-Zaleski, nie jakiś Zenek Kupatasa, do którego przyszła kamera TVNu.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... pedofilow/


Powiedźmy sobie szczerze, kiedyś kościół był instytucją na żelaznych nogach. Nikt od czasów SB go nie ruszał, bo nikt by nie uwierzył, że ksiądz może kogoś skrzywdzić. Stąd przez lata narosło tych przypadków skrupulatnie ukrywanych, a kiedy wiernych ubyło, fundamenty kościoła też zrobiły się bardziej kruche, stąd to co przez lata było ukrywane teraz wychodzi na jaw i maski niestety opadają. Przypomina mi się tu kazus Wałęsy, kiedyś bohater, postać nie do ruszenia, a teraz człowiek który, sami wiecie.... Chociaż dalej dla fanatyków pozostaje pomnikiem wolności.
Ostatnio zmieniony 2020-11-15, 16:14 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-15, 18:27

Adam pisze: 2020-11-15, 16:04 Andej na jakim Ty świecie żyjesz? Ja ze swojego podwórka mogę wymienić kilka aktów zboczeń wśród księży, umawiania się z dziećmi, itp.
Zamiast robić propagandę oszczerczą, zgłoś do prokuratury i kurii. Niech oni przeprowadzą dochodzenie. O wynikach może poinformować.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

afilatelista_michal

Re: Mem.

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-15, 19:27

Przenieście się do tematu o pedofilii

ODPOWIEDZ