Bóg nas kocha na maxa

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ODPOWIEDZ
Gosia

Bóg nas kocha na maxa

Post autor: Gosia » 2020-11-26, 12:42

Czytam właśnie Dzienniczek siostry Faustyny i tak się chciałam podzielić z Wami tym co w nim najważniejsze, tym że Bóg nas zawsze kocha, zawsze nam wybacza, nigdy nas nie skreśla nieważne co zrobimy, bardzo wiele razy Jezus mówi do siostry Faustyny o Miłosierdziu, o tym żeby żaden grzesznik nie bał się do niego zbliżyć i że jest ,,Miłością i Miłosierdziem samym". Jest naszym Ojcem, przyjacielem i zawsze możemy na niego liczyć, niby wszyscy to wiedzą a jednak po przeczytaniu słów Jezusa których wcześniej nie znałam zrozumiałam to bardziej i wręcz poczułam (teraz już wiem, że można tak fizycznie doświadczyć obecności Boga obok siebie). Ufajmy Mu, bo z Nim nic nie jest straszne, niczego nie musimy się bać i kocha nas bardziej niż w ogóle jesteśmy w stanie to sobie wyobrazić <3

afilatelista_michal

Re: Bóg nas kocha na maxa

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-26, 16:07

Cześć Gosia. Czy czytałaś też wizję piekła? Co o niej sądzisz?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Bóg nas kocha na maxa

Post autor: Andej » 2020-11-26, 22:31

Gosia pisze: 2020-11-26, 12:42 niczego nie musimy się bać i kocha nas bardziej niż w ogóle jesteśmy w stanie to sobie yobrazić
Jeśli ufamy. Jeśli przyjdziemy do Niego. Czeka. Ale nie zmusza. Daje miłość i oczekuje wzajemności. A Faustyna kochała.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5977
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 452 times
Been thanked: 910 times

Re: Bóg nas kocha na maxa

Post autor: Albertus » 2020-11-29, 22:48

Szat.anJezus pisze: 2020-11-29, 22:44 spalić na stosie tak jak wiedźmy w średniowieczu,
I ciągle te same bzdury...

Polowania na czarownice odbywały się w pogańskim państwie rzymskim, potem pod wpływem chrześcijaństwa ustały na okres średniowiecza a potem pojawiły się dopiero w okresie tak zwanego renesansu.

ODPOWIEDZ