Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
kacperek29
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 289
Rejestracja: 12 lut 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 110 times
Been thanked: 87 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: kacperek29 » 2021-02-17, 00:12

Proszę o modlitwę za mojego chorego ojca i za mnie o siły i akceptację woli Boga.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2021-02-17, 00:19

Jesli modlitwa forumowego "heretyka" ci nie przeszkadza, to dolacze do intencji.
Ostatnio zmieniony 2021-02-17, 00:26 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2021-02-17, 17:03

Ja poproszę o modlitewne wsparcie, bym wytrwał w wielkopostnym postanowieniu abstynencji.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Efezjan » 2021-02-20, 17:17

Dezerter pisze: 2021-02-17, 17:03 Ja poproszę o modlitewne wsparcie, bym wytrwał w wielkopostnym postanowieniu abstynencji.
Abstynencja to piękna sprawa. Ja już alkoholu chyba rok nie piję. A moje postanowienie, to żadnych słodyczy, czipsów, piwa bezalkoholowego, czekolady i tego typu rzeczy. Włączam do mojej modlitwy, Dezerterze.
Ostatnio zmieniony 2021-02-20, 18:02 przez Efezjan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-02-20, 17:47

Dołączam się do wszytskich intencji.

I proszę o wsparcie jednej wspólnej intencji: Módlcie się wraz ze mną o to, aby każdy z nas miał jakieś przyrzeczenie wielkopostne i aby w nim wytrwał.
A po świętach, pozostał dalej w chwalebnym postanowieniu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

kacperek29
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 289
Rejestracja: 12 lut 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 110 times
Been thanked: 87 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: kacperek29 » 2021-02-20, 18:56

kacperek29 pisze: 2021-02-17, 00:12 Proszę o modlitwę za mojego chorego ojca i za mnie o siły i akceptację woli Boga.
Modlitwa już nie aktualna.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-02-20, 19:06

Modlitwa jest zawsze aktualna. Tym bardziej, że prosiłeś o akceptację.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-02-20, 19:47

Zawierzam Was wszystkich w swojej modlitwie !!

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Logan » 2021-02-20, 20:19

Dziękuję, również zawierzam dzisiejszego dnia wszystkich forumowiczów. Intencją jest, aby wszyscy umocnili się na drodze Bożej, mocni jeszcze się umocnili, chwiejni aby nie upadli i dostrzegli światło Opatrzności, które zawsze jest obecne w naszym życiu, mimo burz, mimo nawałnicy zła jakie przelewa się niekiedy w naszym życiu.

Abyśmy w tym okresie Wielkiego Postu odnaleźli na nowo Mistrza, odnaleźli Go na nowo w swoich domach, miejscu pracy, wszędzie tam gdzie z postanowienia Bożego dane nam żyć.
Niech nas umocni Eucharystia, niech nas karmi podczas tego wyjścia na pustynię.
Adorujmy Jezusa w tabernakulum naszych serc.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-02-20, 21:39

Właśnie skończyłam swoją wieczorną modlitwę i poleciłam naszemu Niebieskiemu Tatusiowi Was wszystkich. :)

Apropo Wielkiego Postu - ja obiecałam sobie walkę o czystość ale taką na prawdę. Dziś miałam bardzo głupi i irracjonalny sen i niestety organizm zareagował w "taki" sposób. Potem przyszła pokusa ale zwyciężyłam. Słuchałam Ś.P. Księdza Pawlukiewicza oraz Dominika Chmielewskiego i jestem strasznie umocniona.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2021-02-20, 21:49

Dezerter pisze: 2021-02-17, 17:03 Ja poproszę o modlitewne wsparcie, bym wytrwał w wielkopostnym postanowieniu abstynencji.
Dez, do modlitw, dolacz ta herbatke, dziala uspokajajaco i bedzie troszke latwiej.

Dodano po 5 minutach 8 sekundach:
Młoda959595 pisze: 2021-02-20, 21:39 Właśnie skończyłam swoją wieczorną modlitwę i poleciłam naszemu Niebieskiemu Tatusiowi Was wszystkich. :)

Apropo Wielkiego Postu - ja obiecałam sobie walkę o czystość ale taką na prawdę. Dziś miałam bardzo głupi i irracjonalny sen i niestety organizm zareagował w "taki" sposób. Potem przyszła pokusa ale zwyciężyłam. Słuchałam Ś.P. Księdza Pawlukiewicza oraz Dominika Chmielewskiego i jestem strasznie umocniona.
To teraz nie odpuszczaj ani na jeden dzien Eucharystii i posprawdzaj kiedy i gdzie mozesz skozystac z sakramentu pojednania w konfesjonale, bys w kazdej chwili wiedziala gdzie sie udac.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-02-21, 18:19

I właśnie czeka mnie kolejna spowiedź... Upadłam bardzo boleśnie, bo aż podwójnie.

Proszę o modlitwę..

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-02-21, 18:48

Młoda959595 pisze: 2021-02-21, 18:19 Upadłam bardzo boleśnie, bo aż podwójnie.
Podwójnie, bo na oba kolana? Ból minie. Zawsze jest tak po oczyszczeniu.

Im częściej i im regularniej przystępuje się do sakramentu pojednania, tym łatwiej jest żyć. Wtedy upadek tak nie boli, bo szybko można się podnieść. Ale najważniejsze, aby chronić się przed kolejnymi bolesnościami.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4435
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-02-21, 19:19

@Młoda959595 nie załamuj się, Jezus Miłosierny jest przy Tobie. Pragnie Cię obsypać łaskami. Nigdy Cię nie odrzuci,nie bój się. Poproś Go o pokój serca i miłosierdzie, a jutro na spokojnie się wyspowiadaj. Pamiętamy w modlitwie.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-02-21, 19:54

Andeju, chodziło mi raczej o to, że popełniłam grzech nieczystości sama ze sobą, a kiedy skończyłam, to po chwili znów to zrobiłam. Już przeprosiłam Boga, ale oczywiście zrobię to raz jeszcze w wieczornej modlitwie.


Miłośniczko Faustyny - Dziękuję serdecznie Kochana. Będę chciała na pewno się wyspowiadać i na nowo powstać. Dotarło do mnie jaka jestem słabiutka i że sama nie jestem w stanie nic zrobić z grzechami. Moje serce nurtuje jedna rzecz, której niedawno wysłuchałam. Otóż bardzo lubię słuchać ks. Piotra Glasa i natrafiłam na nagranie, w którym mówi, byśmy nie nawiązywali relacji z ludźmi, którzy są daleko od Boga. Znów mam rozsterki. Mam przyjaciółkę od prawie 10 lat. Różnie między nami bywało ale ja również nie byłam święta. Ona jest ateistką, kiedyś wierzyła ale niestety przestała. Nigdy między nami nie doszło do kłótni na tematy religijne. Zawsze się szanowałyśmy i nigdy nie doszło do spięć między nami jeśli chodzi o tematy związane z wiarą. Ba! Ja, kiedy widzę się z nią przed Świętami Bożego Narodzenia, zawsze biorę opłatek ze sobą i się z nią łamię i dodaję, że się za nią modlę. Może ks. Glasowi chodziło o relacje, które oddalają od Boga? Co prawda przyjaciółka słucha metalu ale to jeszcze nie znaczy nic złego w mojej ocenie. Ma koszulkę z pentagramem (zrobiłyśmy sobie lata temu zdjęcie i ona była w tej koszulce ale na zdjęciu tego nie widać i oczywiście nie popieram takich symboli) ale dawno jej w niej nie widziałam. Ona nie wierzy ani w Boga ani w szatana. Jest po prostu ateistką ale ta relacja w żaden sposób źle na mnie nie wpływa i nie odciąga od mojej wiary. Przyjaciółka też nigdy nie odciągała mnie od Boga. Rozum mówi, że grzechu nie mam.
Ostatnio zmieniony 2021-02-21, 19:55 przez Młoda959595, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ