Piękne świadectwa z YouTube

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
konik

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: konik » 2018-03-10, 23:01

Czyli na razie zadnych konkretow. Ty kaszpirowski jestes, czy jak ... ze przez ekran cos tam czujesz?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-03-24, 18:52

Świadectwo Scotta Hahna, pastora nawróconego na katolicyzm, autora znakomitych (wydanych także w Polsce) książek (najbardziej znane to "W domu najlepiej. Nasza droga do Kościoła katolickiego" i "Uczta Baranka" - ta druga książka mnie powaliła).

inquisitio
Bywalec
Bywalec
Posty: 163
Rejestracja: 24 wrz 2016
Has thanked: 14 times
Been thanked: 58 times

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: inquisitio » 2018-03-26, 09:01

Polecam też jego książki o spowiedzi, Maryi i o Opus Dei ( mało osób wie ze jest z nimi związany ) .
Serviam

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-02, 21:21

Polecam kanał LizziesAnswers, katoliczki nawróconej z protestantyzmu. Może ktoś z anglojęzycznych forumowiczów zechciałby przetłumaczyć któryś z jej filmów? Np. ten (MY TOP 10 FAVORITE PARTS OF CATHOLIC MASS!)

Magnolia

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Magnolia » 2018-04-06, 13:52



a poniżej życiorys aktora...
https://znanichrzescijanie.wordpress.co ... -wahlberg/

„Dużo się modlę. Zostałem wychowany w atmosferze religijnej, ale trzymałem się z dala od kościoła. Wolałem się trzymać z «chłopakami z sąsiedztwa». Jednak gdy wpadłem w poważne tarapaty zwróciłem się w stronę Boga. W momencie, gdy zacząłem skupiać się na swojej wierze, naprawdę dobre rzeczy zaczęły się dziać w moim życiu. Jednak nawet jak wpadałem w doły to dzięki wierze w Jezusa łatwiej mi było z nich wyjść” – mówił Wahlberg w wywiadzie dla Reutersa po tym, jak odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej „Alei Sław”. Dziś aktor działa w organizacjach promujących abstynencje narkotykową wśród młodzieży z gett. Podczas jednego ze spotkań opowiadał, że dzięki modlitwie znajduje odpowiedź na wszystkie nurtujące go trudne pytania. „Wielu ludzi wpada w problemy, idą do więzienia i odnajdują Boga. W momencie, gdy o Nim zapominają, są zgubieni. Jednak muszę przyznać, że dzięki wierze moje życie mogłoby się skończyć i dziś. Nie miałbym nic przeciwko. Ja odnalazłem już szczęście” – mówił gwiazdor.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Efezjan » 2018-04-06, 15:06

Hahn tam mówi: 'chrzest, bierzmowanie, spowiedź, /przy chrzcie spowiedź jest niepotrzebna, bo gdy katechumen jest chrzczony, to zostają zgładzone wszystkie jego grzechy/.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Magnolia

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Magnolia » 2018-04-16, 16:17

Trafiłam na bardzo ciekawe świadectwo O. Wiesława Nazaruka - gorąco polecam posłuchać!
Pierwsza godzina to opowiadanie o szukaniu i znajdowaniu woli Bożej, szczególnie w kontekście powołania do kapłaństwa. Ciekawe, ale jak kogoś nie interesuje to można opuścić.
Właściwe świadectwo zaczyna sie od : 1:50:00 o doświadczeniach poza ciałem, śmierci klinicznej, odwiedzinach w
o czyśćcu około 2:30:00, najciekawsze rzeczy są po 2:45:00 (tego powinni posłuchać wszyscy, bo od tego wiele zależy, gdy trafi dusza do czyśćca).

"Msza św największa potęgą jest!!!"- piękne. "Mów wszystkim jak bardzo kocham każdą duszę" - wspaniałe wyznanie Jezusa (2:50:00) i wiele innych słów Jezusa, posłuchajcie.

Chwała Panu za takich kapłanów!!!


Magnolia

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Magnolia » 2018-04-24, 11:42


wędrowiec

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: wędrowiec » 2018-05-10, 04:02

Tu widzę czyste, proste świadectwo.
Żadnych fałszów.

Magnolia

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Magnolia » 2018-05-22, 14:38


Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Sebastian » 2018-09-10, 19:08

Polecam "pieśni oazowe" na YouTube.
Totus Tuus

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Viridiana » 2018-09-11, 18:04

To ja polecę kanał "I Am Second", wstawiają tam świadectwa różnych ludzi, którzy się nawrócili. :)
https://www.youtube.com/user/iamsecondHQ/featured
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Sebastian » 2018-09-18, 13:57

POLECAM
Totus Tuus


Magnolia

Re: Piękne świadectwa z YouTube

Post autor: Magnolia » 2019-02-14, 08:35




ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”