Bóg działa nawet w najmniejszych zagrożeniach

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
(Nie)zwykła
Przybysz
Przybysz
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Bóg działa nawet w najmniejszych zagrożeniach

Post autor: (Nie)zwykła » 2021-04-06, 09:21

Wczoraj w nocy miałam ogromnie dużo złych myśli, przez które zasnąć nie mogłam. Zaczęłam zwracać się do Boga modlitwami Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i aktami strzelistymi.
Im więcej powtarzałam słowa modlitwy, tym więcej wzbierało się myśli, zdaje się, że chciały jakby to zakłócić... Czułam, że szatanowi nie podoba się moja modlitwa...
Po dłuższym czasie zmagania się z myślami i modlitwy, wszystkie lęki, a przedtem bałam się bardzo silnie, prysnęły wraz ze złymi myślami. To było takie dziwne, jeszcze przedtem czułam wielki lęk, a wtedy, po modlitwach, już byłam całkowicie spokojna i mogłam zasnąć. W tym doświadczeniu poznałam, że Bóg naprawdę działa w moim życiu...

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bóg działa nawet w najmniejszych zagrożeniach

Post autor: Andej » 2021-04-06, 17:14

Jak podziękowałaś za to Bogu?
Jak wpłynęło to na Twoje życie? Jakieś postanowienia? Nauka?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
(Nie)zwykła
Przybysz
Przybysz
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Bóg działa nawet w najmniejszych zagrożeniach

Post autor: (Nie)zwykła » 2021-04-07, 19:18

Andej pisze: 2021-04-06, 17:14 Jak podziękowałaś za to Bogu?
Jak wpłynęło to na Twoje życie? Jakieś postanowienia? Nauka?
@Andej podziękowałam podczas codziennej rozmowy z Bogiem. Co do wpływu, to nie jestem pewna, ale na pewno jestem bardziej rozważna co do rzeczy robionych przed snem. Postanowiłam, że nie będę już oglądać byle jakich filmów na YouTube, znajdę więcej czasu dla Boga i Pisma Świętego.
:-bd

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bóg działa nawet w najmniejszych zagrożeniach

Post autor: Andej » 2021-04-07, 19:27

Doskonale. Bogu niech będą dzięki.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”