Prośba o interwencję

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Prośba o interwencję

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-14, 14:34

Proszę moderację o przeniesienie postów Jakuba zakłócających wątek viewtopic.php?f=26&t=1063&start=30#top oraz upomnienie Go (Jakuba, nie wątka ;) ).
Jakub ubzdurał sobie, że miał objawienie, iż mam przenieść na karty książki to, co w owym objawieniu - w swoim mniemaniu - otrzymał.
Mimo kilkukrotnego jasnego odrzucenia przeze mnie tego pomysłu Jakub co jakiś czas naprzykrza mi się w tej sprawie.

Nie jestem tymi rewelacjami zainteresowany (uważam też je za fałszywe, ale o to mniejsza - ważne, iż jasno zakomunikowałem brak zainteresowania).
Niestety, wygląda to na jakąś nawracającą obsesję.

Przy okazji rzecz szersza (nie tylko związana ze sprawą Jakuba) - być może utworzenie takiego wątku - worka, gdzie będzie się przenosić trollujące i offtopujące posty pozwoli zachować czystość wątków.
Co zgłaszam jako dodatkowy postulat.
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 15:10 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Jakub2

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Jakub2 » 2018-04-14, 20:36

Marek_Piotrowski pisze: 2018-04-14, 14:34 Proszę moderację o przeniesienie postów Jakuba zakłócających wątek viewtopic.php?f=26&t=1063&start=30#top oraz upomnienie Go (Jakuba, nie wątka ;) ).
Jakub ubzdurał sobie, że miał objawienie, iż mam przenieść na karty książki to, co w owym objawieniu - w swoim mniemaniu - otrzymał.
Mimo kilkukrotnego jasnego odrzucenia przeze mnie tego pomysłu Jakub co jakiś czas naprzykrza mi się w tej sprawie.

Nie jestem tymi rewelacjami zainteresowany (uważam też je za fałszywe, ale o to mniejsza - ważne, iż jasno zakomunikowałem brak zainteresowania).
Niestety, wygląda to na jakąś nawracającą obsesję.

Przy okazji rzecz szersza (nie tylko związana ze sprawą Jakuba) - być może utworzenie takiego wątku - worka, gdzie będzie się przenosić trollujące i offtopujące posty pozwoli zachować czystość wątków.
Co zgłaszam jako dodatkowy postulat.
Jak na twoja wiedze to ladnie pojechales po bandzie twierdzac ze nie zgadzasz sie z czyms czgo kompletnie nie znasz.
Poza tym czytaj ze zrozumieniem takze PW bo tez sobie wymysliles inne ich znaczenia niz faktycznie maja.
Na karty ksiazki miales przeniesc poprawki, a nie to co mi przypisujesz.
Sam tez piszesz w temacie w ktorym ja zekomo przeszkadzam, ze drobne bledy sa w nauczaniu kerygmatu, a sam podobnych narobiles u siebie i przeniosles je do ksiazki.
To ze masz imprimatur w niczym cie nie usprawiedliwia z bledow.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-14, 20:42

Jakubie, powtarzam Ci ostatni raz - nie interesują mnie Twoje objawienia, opinie i sugestie.
Ani opinie o błędach moich czy cenzora dającego imprimatur.
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 20:45 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Jakub2

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Jakub2 » 2018-04-14, 21:31

Marek_Piotrowski pisze: 2018-04-14, 20:42 Jakubie, powtarzam Ci ostatni raz - nie interesują mnie Twoje objawienia, opinie i sugestie.
Ani opinie o błędach moich czy cenzora dającego imprimatur.
Ale cos ty sie przyczepil tych objawien? One nie sa do pisania o nich.
Nigdy nie napisalem ze chce ci cokolwiek o objawieniach pisac.
Mieszasz sam nie zwiazane ze soba rzeczy i zarzucasz mi swoje wyobrazenia pisanych tresci.
Jak widac masz bardzo wysokie mniemanie o swoim zdaniu i pewnie twoja nieomylnosc jest wieksza niz Papieza.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14808
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Dezerter » 2018-04-14, 22:29

Jakubie skończ "nękanie" Marka, albo się mocno pogniewamy - więcej ostrzeżeń nie będzie!
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 22:29 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Jakub2

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Jakub2 » 2018-04-14, 23:16

Dezerter pisze: 2018-04-14, 22:29 Jakubie skończ "nękanie" Marka, albo się mocno pogniewamy - więcej ostrzeżeń nie będzie!
W tej chwili to nie ja jego nekam, tylko on mnie oskarza bezpodstawnie i swoje wyobrazenia wklada w moje wypowiedzi, robiac z nich nekanie.
Fobie trzeba leczyc, a nie oskarzac innych o swoje leki.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14808
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Dezerter » 2018-04-14, 23:28

Jakubie lekarzu - lecz się sam.
EOT
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Prośba o interwencję

Post autor: W drodze » 2018-05-01, 08:30

Dezerter pisze: 2018-04-14, 23:28 Jakubie lekarzu - lecz się sam.
EOT
Jakubie lekarzu - lecz się sam.
kieruje sie sercem a nie litera przez ludzi ustalonych regul.

Pozdrawiam.
Czyzby to matryca forum zwanego Z Chrystusem?.

Jakub , jak na razie , pyta o wyjasnienie, ktorego do konca nie uzyskuje.
Moze za tyli pytaniami ukrywaja sie trudne jego problemy, ale to nie przyczyna, aby go po prostu nie tyle zbywac ile wyrzucic bo przeszkadza.
Osobiscie przyznam, ze trudno mi sie z nim rozmawia, choc az tak czesto tu nie jestem.
Jednakze jakos zawsze w takich sytuacjach

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Prośba o interwencję

Post autor: W drodze » 2018-05-01, 10:13

Mala errata w tekscie.
Czyzby to matryca forum zwanego Z Chrystusem?.

Jakub , jak na razie , pyta o wyjasnienie, ktorego do konca nie uzyskuje.
Moze za tyli pytaniami ukrywaja sie trudne jego problemy, ale to nie przyczyna, aby go po prostu nie tyle zbywac ile wyrzucic bo przeszkadza.
Osobiscie przyznam, ze trudno mi sie z nim rozmawia, choc az tak czesto tu nie jestem.
Jednakze jakos zawsze w takich sytuacjach.
kieruje sie sercem a nie litera przez ludzi ustalonych regul.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-01, 10:27

Nie znasz sytuacji, W drodze.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Prośba o interwencję

Post autor: W drodze » 2018-05-01, 13:05

Nie przecze.Lecz juz kilka razy byly tu osoby,ktore opisywaly swoj zyciowy problem.I jakos procz modlitwy nie bylo konkretnej pomocy, chocby zrozumienia problemu i wysluchania zagubionej w zyciowych zakretach osoby.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14808
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Dezerter » 2018-05-01, 13:16

W drodze pisze: 2018-05-01, 10:13 Mala errata w tekscie.
Czyzby to matryca forum zwanego Z Chrystusem?.

Jakub , jak na razie , pyta o wyjasnienie, ktorego do konca nie uzyskuje.
Moze za tyli pytaniami ukrywaja sie trudne jego problemy, ale to nie przyczyna, aby go po prostu nie tyle zbywac ile wyrzucic bo przeszkadza.
Osobiscie przyznam, ze trudno mi sie z nim rozmawia, choc az tak czesto tu nie jestem.
Jednakze jakos zawsze w takich sytuacjach.
kieruje sie sercem a nie litera przez ludzi ustalonych regul.

Pozdrawiam.
Z Jakubem pisałem wiele na pw - wiele sobie wyjaśniliśmy - podjął decyzję, że zawiesza swoja aktywność w necia na jakiś czas. Rozstaliśmy się w zgodzie.
Administracja jest po to by chronić użytkowników przed niechcianymi aktywnościami innych użytkowników zgodnie z zasadą:
Twoja wolność kończy się tam gdzie naruszasz wolność innych.
Jakub miał misję w stosunku do Marka, a Marek ją miał prawo jej nie przyjąć.
W drodze pisze: 2018-05-01, 13:05 Nie przecze.Lecz juz kilka razy byly tu osoby,ktore opisywaly swoj zyciowy problem.I jakos procz modlitwy nie bylo konkretnej pomocy, chocby zrozumienia problemu i wysluchania zagubionej w zyciowych zakretach osoby.
Tutaj się z tobą kompletnie nie zgodzę :!: - za mało chyba czytasz forum - pełno na nim wątków gdzie osoby z pytaniami i problemami dziękują za pomoc i są pozytywnie zdziwione życzliwością, pomocą i zaangażowaniem forumowiczów ! - za co WAM kochani bardzo dziękuję i jestem zbudowany WASZĄ postawą O:-)
Ostatnio zmieniony 2018-05-01, 13:23 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Prośba o interwencję

Post autor: W drodze » 2018-05-01, 15:19

Z Twojego postu jedynie mozna bylo wywnioskowac, aby leczyl sie sam, skad moja reakcja.A do tych pozostalychwypowiedzi, to akurat sztsykich nie czytam, a te co wyczytalem, mialy charakter negatywny.
Nie bronie jednak mojej postawy, bo jest napewno jednostronna.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-01, 15:33

Dezerter napisał "Jakubie lekarzu - lecz się sam" nawiązując do przysłowia medice, cura te ipsum - ponieważ Jakub zarzucał mi to, co sam robił.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Prośba o interwencję

Post autor: W drodze » 2018-05-02, 07:08

Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-01, 15:33 Dezerter napisał "Jakubie lekarzu - lecz się sam" nawiązując do przysłowia medice, cura te ipsum - ponieważ Jakub zarzucał mi to, co sam robił.
Jak widac masz bardzo wysokie mniemanie o swoim zdaniu i pewnie twoja nieomylnosc jest wieksza niz Papieza.

Jedynie co moge wywnioskowac z przeczytanych wypowiedzi, oraz z wlasnych rowniez.Jednakze nie wykluczam pomylki.

Bo jak widac z ostatnich wypowiedzi Jakuba, nie dales mu konkretnej odpowiedzi .Ale powodow nie znam , wiec jak napisalem moge miec niepelne rozeznanie.
Bronie jednak zawsze strone pokrzywdzona , i stad takze moja reakcja.

Pozdrawiam.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”