Dzień dobry

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Wiesława
Bywalec
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 1 maja 2018
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Wiesława » 2018-05-02, 11:14

Czy calkowicie odrzucasz mozliwosc wzbogacenia swego wnetrza od osob z poza "obozu"niechrzescijanskiego?
Ależ nie. Nie byłoby mnie tu. :ymhug:
Czy czasami Marek nie powinien dostac zoltej kartki za lamanie regulaminu?

Troche oglady i serdecznosci dla nowo przybylych, w dodatku kobiet.
Oj tam, oj tam. Lubi ostrą jazdę bez trzymanki. Godny przeciwnik :p w dyskusji, oczywiście.
Przyzwyczailiście się już tak bardzo, że nie razi Was że ktoś wchodzi i - ot tak, od niechcenia - obraża Kościół viewtopic.php?f=27&t=142&p=26250#p26250 (i nawet nie stara sie tego uargumentować)- ważniejsza jest (rzekoma) "ogłada".
WIęc ja taki "gładki" nie jestem i nie będę.
Chyba jesteś mocno przewrażliwiony. Nie obrażam twojego Kościoła, ale i ty zostaw moje poglądy w spokoju. Natomiast, jeśli cię razi, że na otwarte forum weszłam od chcenia czy niechcenia to chyba masz problem ze sobą. Proponuję założyć własne forum i zaznaczyć kto może na nim pisać. Jesli jestem tu niechciana - prosze o jasny przekaz. Nie MUSZĘ tu być.

Magnolia

Re: Dzień dobry

Post autor: Magnolia » 2018-05-02, 11:17

Wiesiu, spokojnie... spędź z nami trochę czasu, pogadaj w kilku wątkach.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-02, 11:22

Jesteś chciana - również przeze mnie. Ale jasno artykułuję, że na zaczepki tego typu co w wątku o Lutrze będę reagował.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Dzień dobry

Post autor: W drodze » 2018-05-02, 11:29

Wiesława pisze: 2018-05-02, 11:14
Czy calkowicie odrzucasz mozliwosc wzbogacenia swego wnetrza od osob z poza "obozu"niechrzescijanskiego?
Ależ nie. Nie byłoby mnie tu. :ymhug:
Czy czasami Marek nie powinien dostac zoltej kartki za lamanie regulaminu?

Troche oglady i serdecznosci dla nowo przybylych, w dodatku kobiet.
Oj tam, oj tam. Lubi ostrą jazdę bez trzymanki. Godny przeciwnik :p w dyskusji, oczywiście.
Przyzwyczailiście się już tak bardzo, że nie razi Was że ktoś wchodzi i - ot tak, od niechcenia - obraża Kościół viewtopic.php?f=27&t=142&p=26250#p26250 (i nawet nie stara sie tego uargumentować)- ważniejsza jest (rzekoma) "ogłada".
WIęc ja taki "gładki" nie jestem i nie będę.

Chyba jesteś mocno przewrażliwiony. Nie obrażam twojego Kościoła, ale i ty zostaw moje poglądy w spokoju. Natomiast, jeśli cię razi, że na otwarte forum weszłam od chcenia czy niechcenia to chyba masz problem ze sobą. Proponuję założyć własne forum i zaznaczyć kto może na nim pisać. Jesli jestem tu niechciana - prosze o jasny przekaz. Nie MUSZĘ tu być.
Oj tam, oj tam. Lubi ostrą jazdę bez trzymanki. Godny przeciwnik :p w dyskusji, oczywiście.

Dzieki za otwartosc, ale podczas takiej jazdy na ostro moszna nie tylko siebie zranic.Chyba nie do tego dazysz?

Wiesława
Bywalec
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 1 maja 2018
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Wiesława » 2018-05-02, 13:18

Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-02, 11:22 Jesteś chciana - również przeze mnie. Ale jasno artykułuję, że na zaczepki tego typu co w wątku o Lutrze będę reagował.
Marku, aby nie było nieporozumień, musze wyjaśnić przede wszystkim, że nie stosuję żadnych zaczepek, nie ranię z premedytacją. Co uważasz w moim wpisie o Lutrze za zaczepkę; już kika razy post przeczytałam i naprawdę nie wiem.
Gdzie widzisz "atak na Kościół"? Co uważasz za taki atak. Chcę wiedzieć dlatego, aby uniknąć nieporozumień i unikać wpisów/tematów, które oprócz podawania informacji mogą ci się wydawać atakiem.

Magnolia

Re: Dzień dobry

Post autor: Magnolia » 2018-05-02, 13:25

Wiesiu. Ja tez nie zauważyłam u Ciebie ataku na Kościoł.
Ale obiecuje, że bronić Kościoła będę gdyby ktoś coś..

Wiesława
Bywalec
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 1 maja 2018
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Wiesława » 2018-05-02, 13:36

Magnolia pisze: 2018-05-02, 13:25 Wiesiu. Ja tez nie zauważyłam u Ciebie ataku na Kościoł.
Ale obiecuje, że bronić Kościoła będę gdyby ktoś coś..
To zrozumiałe i przecież akceptuję, skoro jestem na katolickim forum.
Trzeba jednak pamiętać, że nie ze wszystkim muszę się zgadzać. Mam prawo do innego spojrzenia nawet na Kościół.
Przyzwyczaiłam się, że tylko i wyłącznie Boga nie wolno obrażać, ale przecież wolno chyba stawiać problemy, zadawać pytania (nawet niewygodne).Czy to jest tu uważane za atak na Kościół?
Jeśli napiszę, że moim zdaniem to czy tamto nie ma oparcia w Piśmie św., a więc jest wątpliwe (dla mnie i mojego zrozumienia) to uważacie to za atak? Ja nie umiem w każdej sprawie każdemu przytakiwać. Taka postawa jest nie do przyjęcia, po to jest forum, aby prowadzić dialog. Tak sądzę.

Magnolia

Re: Dzień dobry

Post autor: Magnolia » 2018-05-02, 13:55

Zdecydowanie po to jest to forum. Każdy ma prawo do swoich opinii.
Marek nam zapewne bedzie służył pomocą czy coś jest w Biblii i dlaczego tak a nie inaczej coś rozumiemy w KK

Wiec owocnego dyskutowania należy sobie życzyć na koniec.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-02, 15:37

Jeśli napiszę, że moim zdaniem to czy tamto nie ma oparcia w Piśmie św., a więc jest wątpliwe (dla mnie i mojego zrozumienia) to uważacie to za atak? Ja nie umiem w każdej sprawie każdemu przytakiwać. Taka postawa jest nie do przyjęcia, po to jest forum, aby prowadzić dialog. Tak sądzę
Nikt nie każe Ci "przytakiwać". Ale jeśli najpierw piszesz coś złego na Kościół, a potem uciekasz w "nie chce dyskutować" to jest to nie w porządku.
Albo- albo.

Wiesława
Bywalec
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 1 maja 2018
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Wiesława » 2018-05-02, 17:03

Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-02, 15:37
Jeśli napiszę, że moim zdaniem to czy tamto nie ma oparcia w Piśmie św., a więc jest wątpliwe (dla mnie i mojego zrozumienia) to uważacie to za atak? Ja nie umiem w każdej sprawie każdemu przytakiwać. Taka postawa jest nie do przyjęcia, po to jest forum, aby prowadzić dialog. Tak sądzę
Nikt nie każe Ci "przytakiwać". Ale jeśli najpierw piszesz coś złego na Kościół, a potem uciekasz w "nie chce dyskutować" to jest to nie w porządku.
Albo- albo.
Nadal cię nie rozumiem. Pytałam w jaki sposób w tamtym poście zaatakowałam twój kościół. W dodatku mówisz o uciekaniu.
Chyba rzeczywiście tak zrobię. Nic tu po mnie.
:ymhug:

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Dzień dobry

Post autor: W drodze » 2018-05-02, 17:24

Wiesława pisze: 2018-05-02, 17:03
Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-02, 15:37
Jeśli napiszę, że moim zdaniem to czy tamto nie ma oparcia w Piśmie św., a więc jest wątpliwe (dla mnie i mojego zrozumienia) to uważacie to za atak? Ja nie umiem w każdej sprawie każdemu przytakiwać. Taka postawa jest nie do przyjęcia, po to jest forum, aby prowadzić dialog. Tak sądzę
Nikt nie każe Ci "przytakiwać". Ale jeśli najpierw piszesz coś złego na Kościół, a potem uciekasz w "nie chce dyskutować" to jest to nie w porządku.
Albo- albo.
Nadal cię nie rozumiem. Pytałam w jaki sposób w tamtym poście zaatakowałam twój kościół. W dodatku mówisz o uciekaniu.
Chyba rzeczywiście tak zrobię. Nic tu po mnie.
:ymhug:
Chyba rzeczywiście tak zrobię. Nic tu po mnie.
Spoko Wieslawo.
Nie na Marku siwat sie konczy.Ja i inni juz kilkakrotnie pisalelismy, ze chce byc madrzejszy od samego Papieza, oczywiscie nie doslownie.

Ty masz wybor pozostania lub odejscia, lecz rzutowaloby to bardzo negatywnie nie tylko na Forum Chrzescijanskie, jak na sama osobe , co prawdopodobnie jest reprezentantem KrK.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-02, 17:24

Chyba rzeczywiście tak zrobię. Nic tu po mnie.
Tylko bez szantażyków.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14809
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Dezerter » 2018-05-02, 17:52

Dosyć tych pieszczotliwych przywitań :-s - zamykam wątek, bo do niczego dobrego nie prowadzi :( - zapraszam Wiesławę do pisania na forum w wątkach istniejących, lub zakładania nowych.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany