Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-10-16, 18:06

@Dayy Pomodlę się w intencji powrotu do zdrowia Twojego Taty. Trzymaj się. Będzie dobrze.

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Drwal » 2021-10-18, 23:45

Prosiłbym o intencje i osoby Panu wiadome. Dziękuję. Z Bogiem
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Prośba o modlitwę.

Post autor: Drwal » 2021-10-18, 23:51

Bardzo proszę o modlitwę za nasze forum , intencje chrześcijańskich grup na portalach społecznościowych , zmarłych , potrzebujących , więźniów , osoby , które pobłądziły , nie potrafią wyjść na prostą , o osoby z zaburzeniami psychicznymi , niepełnosprawnych , o odwagę ,o nas i wiele innych. Ogólnie mówiąc w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-10-19, 07:35

Drwal pisze: 2021-10-18, 23:51 Bardzo proszę o modlitwę za nasze forum , intencje chrześcijańskich grup na portalach społecznościowych , zmarłych , potrzebujących , więźniów , osoby , które pobłądziły , nie potrafią wyjść na prostą , o osoby z zaburzeniami psychicznymi , niepełnosprawnych , o odwagę ,o nas i wiele innych. Ogólnie mówiąc w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję
Codziennie to czynię. Choć nie we wszystkich wymienionych intencjach. Ale w intencjach uczestników Forum, zawsze. Każdego dnia.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-10-19, 13:25

Drwal pisze: 2021-10-18, 23:45 Prosiłbym o intencje i osoby Panu wiadome. Dziękuję. Z Bogiem
Pomodlę się. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-10-19, 21:52

A ja proszę o modlitwę aby przestały mnie dręczyć koszmary. Noc w noc to samo. Zmarli lub żyjący ciężko chorzy. Nie dobrze mi z tym bardzo. Dziś byłam na pogrzebie, u spowiedzi i komunii Świętej. Mam nadzieję że to mnie umocni.

😥
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2021-10-19, 22:08

Już @Lunka się modlę.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-10-19, 22:19

Lunka pisze: 2021-10-19, 21:52 A ja proszę o modlitwę aby przestały mnie dręczyć koszmary. Noc w noc to samo. Zmarli lub żyjący ciężko chorzy. Nie dobrze mi z tym bardzo. Dziś byłam na pogrzebie, u spowiedzi i komunii Świętej. Mam nadzieję że to mnie umocni.

😥
Również pomodlę się w Twojej intencji @Lunka Oby zwykły sen powrócił już tej nocy.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-10-20, 09:44

@Skaza @Czarny dziękuję. Dziś miałam spokojna noc. Pierwsza od wielu tygodni 🙏
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

greg77
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 453
Rejestracja: 14 paź 2021
Has thanked: 21 times
Been thanked: 75 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: greg77 » 2021-10-20, 12:38

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją żonę.Moja żona jest po rozwodzie,tak więc nie możemy przystąpić do sakramentów spowiedzi czy komunii.Wagę tych sakramentów ja osobiście zrozumiałem wtedy kiedy nie moglem do nich przystępować.Ciążą na mnie grzechy których nie mogę zrzucić :(. A proces unieważnienia ślubu trwa latami,u nas już ponad 3 lata.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-10-20, 20:31

Pomodlę się @greg77

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2414
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 913 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2021-10-21, 10:00

Również się modlę. Nieustannie w waszych intencjach.

Natomiast mój tata jutro wychodzi ze szpitala, z sercem lepiej ale okazalo się że ma raka trzustki. Nie chcą go ruszać. Boją się też usuwać kamienie na woreczku żółciowym. Więc jutro wychodzi. Ja już boję się najgorszego. 💙😥😥😥🤍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Dodano po 33 minutach 1 sekundzie:
Jesteśmy po rozmowie z lekarzem. Tacie zostało parę tygodni życia... :(( jestem załamana
"Uschła winna latorośl
i zwiędło drzewo figowe,
drzewo granatowe i palma daktylowa, i jabłoń -
wszystkie drzewa polne uschły.
I zniknęła radość spośród synów ludzkich."
Ks. Joela

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-10-21, 11:48

Dayy pisze: 2021-10-21, 10:00 Również się modlę. Nieustannie w waszych intencjach.

Natomiast mój tata jutro wychodzi ze szpitala, z sercem lepiej ale okazalo się że ma raka trzustki. Nie chcą go ruszać. Boją się też usuwać kamienie na woreczku żółciowym. Więc jutro wychodzi. Ja już boję się najgorszego. 💙😥😥😥🤍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Dodano po 33 minutach 1 sekundzie:
Jesteśmy po rozmowie z lekarzem. Tacie zostało parę tygodni życia... :(( jestem załamana
Ciężko cokolwiek napisać w takiej trudnej chwili co mogłoby pocieszyć. Bardzo Ci współczuję Dayy. Będę się modlił za Twojego Tate i Ciebie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2021-10-21, 14:18

Dayy pisze: 2021-10-21, 10:00 Również się modlę. Nieustannie w waszych intencjach.

Natomiast mój tata jutro wychodzi ze szpitala, z sercem lepiej ale okazalo się że ma raka trzustki. Nie chcą go ruszać. Boją się też usuwać kamienie na woreczku żółciowym. Więc jutro wychodzi. Ja już boję się najgorszego. 💙😥😥😥🤍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Dodano po 33 minutach 1 sekundzie:
Jesteśmy po rozmowie z lekarzem. Tacie zostało parę tygodni życia... :(( jestem załamana
choroba choroba, a to co lekarze mowia niewiele ma wspolnego z medycyna.
moja prawniczka tez miala raka, lekarze dawali jej rok pod warunkiem ze podda sie operacji.
Nie zgodzila sie. Zyla jeszcze 9lat.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2414
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 913 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2021-10-21, 16:43

No tak, bo lekarze tylko przewidują a ile będzie żył, jak długo, zależy od Pana Boga.

Dziękuję wam❤️
"Uschła winna latorośl
i zwiędło drzewo figowe,
drzewo granatowe i palma daktylowa, i jabłoń -
wszystkie drzewa polne uschły.
I zniknęła radość spośród synów ludzkich."
Ks. Joela

ODPOWIEDZ