Zadrapanie znikąd?

UFO, obce cywilizacje, niewyjaśnione zjawiska na Ziemi. Ciężkie dyskusje na ciężkie tematy.
Ancesa
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2021
Been thanked: 1 time

Zadrapanie znikąd?

Post autor: Ancesa » 2021-12-19, 22:32

Hej, chciałabym Was taka szczerze zapytać, bo aż boję się sama o tym myśleć. Nigdy z żadną magią nie miałam do czynienia, ale dzisiaj drugi raz już pojawiły mi się takie płytkie zadrapanie na skórze, jakby w kształcie litery W. Na początku piekło i dopiero wtedy się zorientowałam, że coś się stało. Nie miałam jak sama tego zrobić bo miałam na sobie bluzę. Wcześniej miałam tak na udzie. Boje się, pomocy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Dezerter » 2021-12-19, 22:50

Ancesa pisze: 2021-12-19, 22:32 Hej, chciałabym Was taka szczerze zapytać, bo aż boję się sama o tym myśleć. Nigdy z żadną magią nie miałam do czynienia, ale dzisiaj drugi raz już pojawiły mi się takie płytkie zadrapanie na skórze, jakby w kształcie litery W. Na początku piekło i dopiero wtedy się zorientowałam, że coś się stało. Nie miałam jak sama tego zrobić bo miałam na sobie bluzę. Wcześniej miałam tak na udzie. Boje się, pomocy.
Nie żartuj proszę - nie widzę najmniejszych powodów do niepokoju :)
Witaj na forum i jak chcesz byśmy ci jakoś pomogli to napisz coś więcej o sobie
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-12-19, 23:04

Nie martw się, to tak nie działa. Zadrapania czy ślady na skórze mogą powstać z różnych powodów.

Ancesa
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2021
Been thanked: 1 time

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Ancesa » 2021-12-19, 23:19

Dziękuję za szybkie odpowiedzi, bo zaczynałam wariować, że może jakiś zły duch, czasem wydawało mi się, że słyszałam jakieś syki, głosy, drapania w okna i teraz jeszcze to, mam nadzieję, że już nic się nie stanie

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Dezerter » 2021-12-19, 23:37

Ancesa pisze: 2021-12-19, 23:19 Dziękuję za szybkie odpowiedzi, bo zaczynałam wariować, że może jakiś zły duch, czasem wydawało mi się, że słyszałam jakieś syki, głosy, drapania w okna i teraz jeszcze to, mam nadzieję, że już nic się nie stanie
Jesli dzieje się coś niepokojącego ciebie od strony duchowej (nawet jeśli niepokój jest bezpodstawny) to polecam dwie modlitwy
zacytuję Marka
Co wolno?
Można używać modlitwę do Michała Archanioła poprzedzającą egzorcyzm Leona XIII:
„Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,
szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”


To NIE JEST egzorcyzm, bo nie ma formuł egzorcyzmujących skierowanych przeciw demonom



"Egzorcyzmy" do użytku prywatnego (nazwane tak nieformalnie, przez analogię) i te liturgiczne mocno się róznią.
Surowo zakazane jest osobom nieupoważnionym (w zasadzie także księżom nie będącym egzorcystami, poza sytuacjami przymusowymi) zwracanie się wprost do złych duchów(...)

Osoby świeckie zwracają się – w celu uwolnienia – z prośbą do Boga (a nie z żądaniem do szatana). Przykładem może być Modlitwa okrycia się Przenajświętszą Krwią Chrystusa:
„Niech Przenajświętsza Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa,
przelana na krzyżu,
a ofiarowana podczas każdej mszy świętej na ołtarzach całego świata,
uwolni mnie od grzechu, ochroni przed atakami duchów ciemności.
Niech ochroni to miejsce. Niech ochroni wszystkich
członków mojej rodziny i tych, których noszę w swoim sercu.
Niech zstąpi Duch Święty, niech zwycięstwo należy do Chrystusa.
Panie Jezu, ochroń dzieci swoje, które odkupiłeś swoją drogocenną krwią.
Amen” .
Jeśli do tego dołożysz modlitwę do Anioła stróża i wyznasz, że Jezus Chrystus jest twoim jedynym Panem i Zbawicielem to spokój i pokój ducha i duszy powróci :) . Bycie w Łasce Uświęcającej jest dodatkową ochroną, więc nie zwlekaj ze spowiedzią.
Ostatnio zmieniony 2021-12-19, 23:37 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Ancesa
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2021
Been thanked: 1 time

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Ancesa » 2021-12-19, 23:43

Dziękuję, na pewno zaraz wszystko odmówię i mam nadzieję, że będzie dobrze

Dodano po 23 sekundach:
Dziękuję Wam za wsparcie!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Dezerter » 2021-12-20, 23:24

Proszę czytających o modlitwę o spokój ducha dla Ancesa i Błogosławieństwo Ojca
Amen
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 526 times
Been thanked: 757 times

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: AdamS. » 2021-12-21, 16:23

Pomodlę się, Ancesa, o wewnętrzny pokój dla Ciebie i o szczególną ochronę ze strony Matki Najświętszej. Pod jej wstawiennictwem znikają wszelkie złe duchy - choć w Twoim przypadku podejrzewam raczej jakiś zbieg okoliczności, bo wszelka zła siła wymaga OTWARCIA WOLI, żeby mogła w ludzkim życiu zaistnieć.
Ostatnio zmieniony 2021-12-21, 16:25 przez AdamS., łącznie zmieniany 1 raz.

Ancesa
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2021
Been thanked: 1 time

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Ancesa » 2021-12-23, 01:39

Dziękuję za modlitwy w mojej intencji. Dzisiaj pojawiło się kolejne zadrapanie, ale nie piekło, więc myślę, że przypadkiem się gdzieś udrapnęłam. Czuję się teraz o wiele spokojniej, dzięki Wam 💙

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Albertus » 2021-12-23, 16:29

Sprawdź czyt na pościeli i na ubraniach od wewnętrznej strony nie ma jakiegoś maleńkiego "zadziorka". Wystarczy niewielki zadziorek różnego pochodzenia który może robić zadrapania, szczególnie na kobiecej delikatnej skórze. Takie rzeczy mogą też powstawać z powodu uczuleń i na tle psychosomatycznym.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 526 times
Been thanked: 757 times

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: AdamS. » 2021-12-23, 17:20

Ancesa pisze: 2021-12-23, 01:39 Dziękuję za modlitwy w mojej intencji. Dzisiaj pojawiło się kolejne zadrapanie, ale nie piekło, więc myślę, że przypadkiem się gdzieś udrapnęłam. Czuję się teraz o wiele spokojniej, dzięki Wam 💙
Wspomniałaś wcześniej o literze "W" - tak sobie pomyślałem, biorąc pod uwagę to, co powyżej napisał Albertus, że stosunkowo łatwo uzyskać taki efekt drapiąc się nieświadomie dwoma paznokciami pod różnym kątem. Wystarczy dwukrotny ruch.

Ancesa
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2021
Been thanked: 1 time

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Ancesa » 2021-12-24, 13:05

Tylko, że na początku dnia tego nie miałam, później założyłam bluzę, jakiś czas później zaczęło mniej to ramię piec i się pojawiło zadrapanie i po prostu nie wiem jak to się stało :/

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Dezerter » 2021-12-24, 23:15

W ciągu dnia wykonujesz mnóstwo ruchów i gestów z których sobie nie zdajesz sprawy, drapanie się po głowie, dłubanie w nosie, drapanie po ramieniu ;) itp. Uwierz proszę bardziej doświadczonym duchowo np. mi, który z kilkoma satanistami miał do czynienia, rozmawiałem długo z 2 egzorcystami, czytałem wiele mądrego demonologa z KUL i sam miałem kilka doświadczeń o których wolę nie wspominać - nie masz problemów tego typu
...chyba, że napiszesz o swoich niebezpiecznych zabawach z magią, ezoteryzmem, okultyzmem itp., albo szczególnie ciężkich grzechach przeciwko Bogu.
Idź do spowiedzi i spytaj księdza a później napisz nam co ci odpowiedział
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Ancesa
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2021
Been thanked: 1 time

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Ancesa » 2021-12-25, 01:47

Fakt, spanikowałam. Wierzę Wami oczywiście, teraz jestem już spokojniejsza. Nigdy z żadnymi takimi rzeczami nie miałam do czynienia, także jestem czysta pod tym względem. Jak tylko będę miała okazję pójdę do spowiedzi

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Zadrapanie znikąd?

Post autor: Andej » 2021-12-25, 08:40

Troszkę jestem zaskoczony. Przyznam się do tego, że pierwszy post wziąłem za jakiś żart. Nie mogłem sobie wyobrazić, że tak na prawdę. Może dlatego, że sam wciąż mam różne rany, zadrapania czy sińce. I w większości przypadków, nie wiem skąd się wzięły. A wszystkie biorą się z braku ostrożności. Z tego, że będąc czymś zajętym nie zwracam uwagi na urazy. No i to, że nie widzę sensu w zwracaniu na nie uwagi, dopóki nie przeszkadzają w funkcjonowaniu.

A spowiedź jest zawsze czymś dobrym. Nie tylko przy okazji. Najlepiej regularna. Wydaje mi się, że regularność jest bardzo ważna. Tak jak mycie. Codziennie w powtarzających się porach/sytuacjach, oraz po zabrudzeniu. Identycznie spowiedź. Regularnie i wtedy, gdy coś na sumieniu ciąży.
Też jestem ciekaw, co spowiednik powie na temat takich myśli i doszukiwanie się szczególnego zła w zadrapaniach. Ale czy można o tym napisać? Wszak teraz tajemnica spowiedzi, jak gdzieś czytałem, została rozciągnięta także na penitentów. Jednak sądzę, że bez zdradzania tajemnicy można podać opinię na temat jakiegoś zachowania. Może i to ujawnienie tegoż, też można spytać spowiednika?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ