Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-01-11, 17:25

Proszę, pomódlcie się, może być bardzo króciótko np. jedno zdanie, w wiadomych Bogu intencjach.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

orzeszku

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: orzeszku » 2022-01-14, 15:30

Proszę was o modlitwę za moją sąsiadkę, która do dziś nie odzyskała świadomości, a przez to nie chcą jej już zakwalifikować na rehabilitację neurologiczną, proszę was pomódlcie się by odzyskała chociaż minimalne oznaki świadomości, by mogła jednak być zakwalifikowana na tę rehabilitację :(

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2022-01-14, 23:13

abi pisze: 2021-10-07, 12:38 nie wiem czy az trzeba sie modlic nade mna, ale siedze sobie w domku z zapalonym uchem
#-o
Abi, juz dosc dlugo nie pisalas w tym temacie, a wiem ze wrecz nalezy ci sie modlitwa od nas.
Prosilas nawet na innych forach o modlitwe za kogos, ale wyglada na to ze wielu zapomnialo o tobie, wiec niniejszym prosze o modlitwe za Abi i by Bog jej pomagal w jej codziennych wysilkach i problemach.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2022-01-14, 23:28

Pomodlę się @Jozek w tej intencji i to zaraz.
A szczerze mówiąc to wątpię by o @abi ktoś zapomniał, ale intencja chwalebna Jozek ^:)^

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2022-01-14, 23:31

Wiesz, przynajmniej na tym forum, to uwazam ja za najbardziej normalna osobe i Chrzescijanina.
Oczywiscie nie chce tym umniejszac innym.
Zamierzam w tym roku gdy przyjade do Francji do pracy, w pierwszej kolejnosci zanim zaczne prace, isc pieszo do Lourdes, by zaniesc tam wszelkie prosby kazdego kto bedzie tego chcial, a od siebie chce zaniesc tam prosby Abi ktorych ona nie wyrazila slownie.
Niniejszym chcialbym po prostu zebrac wszelkie intencje forumwiczow i nie tylko i zaniesc je do Lourdes. myslalem o dluzszej wedrowce do Santiago i dalej wzdluz wybrzeza Portugalii do Fatimy, bo znam te tereny gdyz pracowalem tam przez jakis czas blisko trasy pielgrzymek, ale nie wiem czy uda mi sie za jednym podejsciem, choc jestem dobrym piechurem i moge przejsc 60km dziennie. Nie lubie jedynie skorpionow, ktorych jest tam sporo. :(
Bedzie to akurat przerwa wakacyjna w Prymasowskim Studium Teologiczno Pastoralnym, wiec nie opuszcze wykladow, a sama wedrowka moze mi dac sporo nauki i doswiadczenia ktorej moge nie uzyskac w wykladach w trakcie studium.
Obawiam sie ze chec zobaczenia po drodze roznych Sanktuariow i modlitwy w nich mnie spowolni, ale licze na to ze moze sie uda.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2022-01-15, 17:21

Pozdrowienia z Gniezna Jozku - poproszę o modlitwę w intencji rozwoju forum i w intencji błogosławieństwa dla wszystkich forumowiczów.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2022-01-15, 18:02

Jeśli będziesz mógł @Jozek to proszę o modlitwę w intencji abym zdołał odmienić jakoś swoje serce i w efekcie nie był dla swoich bliskich tylko źródłem kłopotów ale i czasami radości. Bóg zapłać.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-01-21, 00:04

Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji pewnej zmarłej osoby, zmarła bez sakramentów, ksiądz nie zdążył przyjść.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3053
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konserwa » 2022-01-22, 00:41

Pan nigdy sie nie spoznia.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2022-01-24, 13:18

Proszę o modlitwę do św. Rity w mojej intencji, patronki spraw trudnych. Bardzo proszę o modlitwę.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2022-01-25, 18:37

Zgodnie z wolą Papieża Franciszka, środa 26 stycznia 2022 roku, będzie w Kościele dniem modlitwy i postu w intencji pokoju na Ukrainie.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2022-01-27, 08:20

Proszę o modlitwę za mnie, gdyż dzisiaj mam ważne kolokwium z Nauk Pomocniczych Historii. Proszę módlcie się, żeby w miarę były takie pytania na które znam odpowiedź i żebym jakoś zaliczył na 3.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2022-01-27, 11:30

Pomodlę się bracie :-bd powodzenia.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2022-01-27, 18:58

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy. O ulgę w cierpieniu i by dolegliwości ustąpiły.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2022-01-29, 20:22

prosze o modlitwe o wyzdrowienie dla rodziny Abi, Pisze ze wszyscy zlapali kowida.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ODPOWIEDZ