Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3050
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: konserwa » 2022-06-09, 14:04

Widocznie nie tyle kapalo z kranu, co z pani zleceniodawczyni i z pana hydraulika.

Ewa
Przybysz
Przybysz
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2023
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Ewa » 2023-07-21, 18:26

Ja myślę, że kobiety mają takie same problemy ze znalezieniem drugiej połówki. Co z tego, że ci przystojni, napakowani i obyci w kontaktach z kobietami mają wzięcie skoro takie relacje zazwyczaj nie są trwałe.Ja szukam kogoś na całe życie a nie na pokaz i duszy towarzystwa, a jak przytyje i trochę przygaśnie to wymienię. Niestety w naszym konsumpcyjnym społeczeństwie taki model znajomości obowiązuje. I powiedzcie mi co taka miłość na niby jest warta? Przecież lepiej być samej. Jak już kochać to bezwarunkowo i na zawsze po sakramentalnym tak. A jeśli nie, to jeśli rzeczywiście będzie mi tak źle samej będę się ratować czym się da, ale nie będę zatykać pustki w sercu facetem na trochę bo to tak nie działa.

Ewa
Przybysz
Przybysz
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2023
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Ewa » 2023-07-24, 16:05

Co wy na to, żeby wymienić się mejlami na forum osoby które szukają swej połówki?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Andej » 2023-07-24, 16:07

Ja kiedyś znalazłem żonę w markecie. Po prostu zadzwoniłem do niej i spytałem, gdzie przepadła. Nie wydaje mi się, abym korzystając z poczty mailowej (pleonazm) szybciej ją znalazł.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: sądzony » 2023-07-24, 16:11

Ewa pisze: 2023-07-24, 16:05 Co wy na to, żeby wymienić się mejlami na forum osoby które szukają swej połówki?
Jeśli wiesz, że ktoś szuka i uważasz, że jest cień szansy to, wydaje mi się, śmiało zagaduj na priv :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5927
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 843 times
Been thanked: 687 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: CiekawaXO » 2023-07-24, 19:31

Zuben Ninja pisze: 2022-02-03, 20:59 @JBP - najwięcej kobiet zgarniają te 2 grupy mężczyzn, które poniżej Ci opiszę:

1) Przystojni / modele - atrakcyjny wygląd fizyczny załatwia u nich praktycznie wszystko. Nie muszą mieć specjalnego obycia towarzyskiego a kobiety i tak ustawiają się do nich kolejkami. Ich wygląd jest niemal idealny - wysocy, dobrze zbudowani (typ mezomorfika), kwadratowa szczęka, wyraźnie zaznaczone rysy twarzy. Są to głównie mężczyźni 8/10, 9/10 i 10/10 w skali atrakcyjności fizycznej.

2) Kobieciarze - nie są aż tak atrakcyjni z wyglądu jak grupa "przystojni / modele" ale swoje braki w wyglądzie nadrabiają wysokim obyciem z kobietami, umiejętnościami zagadywania do kobiet i prowadzenia ciekawej rozmowy. Wiedzą jak nawijać kobietom makaron na uszy aby te chciały się z nimi spotykać. Swoje braki w wyglądzie często nadrabiają również dobrze dopasowanym lub eleganckim ubiorem.


JBP - nie będę Cię czarował. Jeśli nie masz ani dobrego wyglądu ani wysokiego obycia z kobietami (żadnej z cech wyżej opisanych typów mężczyzn) to Twoje szanse na znalezienie dziewczyny / żony są niestety niskie.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją szansę na zdobycie żony to powinieneś posiadać przynajmniej jedną z tych cech:

1) atrakcyjny wygląd fizyczny (z tym się rodzi)
lub
2) wysokie obycie z kobietami (tego można się nauczyć)
Ale u mężczyzny chyba chodzi o to żeby być męskim, a nie przystojnym.
Można być totalnym brzydalem w oczach świata, ale jak się facet np dobrze ubierze, to staje się bardzo atrakcyjnym kąskiem.
Wiec jak ktoś nie ma urody, żeby zainteresować kobietę, nie jest stracony. A sposób bycia? Energia? Przecież to powoduje że jest się atrakcyjnym. I kobiety kręci to, że mężczyzna ma jakieś zajęcie, hobby, jakoś się udziela, ma ciekawy umysł.
I koniecznie musisz mieć swoje zdanie, bo to jest atrakcyjne dla płci przeciwnej.
Jak jesteś fajnie ubrany, masz jakiś swój styl, np. rockowy, to to też może dodać młodzieńczej atrakcyjności.
Ubiorem można dużo zyskać. Żelem na włosach-stracić.

Dodano po 2 minutach 26 sekundach:
sądzony pisze: 2023-07-24, 16:11
Ewa pisze: 2023-07-24, 16:05 Co wy na to, żeby wymienić się mejlami na forum osoby które szukają swej połówki?
Jeśli wiesz, że ktoś szuka i uważasz, że jest cień szansy to, wydaje mi się, śmiało zagaduj na priv :)
KAwalerzy wpisywać się!
A jaki wiek?

Dodano po 3 minutach 23 sekundach:
Bo mam dwóch kandydatów.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-07-24, 21:37

Zuben Ninja po prostu usiłuje wyprzeć, iż niepowodzenia miłosne są jego winą, i zwala na rzecz od siebie niezależną - tj. wygląd.
Szkoda, bo gdyby tego sobie nie wmawiał, może miałby szansę coś zmienić w swoim stosunku do kobiet i jakąś "zdobyć"...

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5927
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 843 times
Been thanked: 687 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: CiekawaXO » 2023-07-24, 21:58

No też tak uważam.
Cały czas ta uroda i uroda, a za ładny też źle. Wiem co mówię, opatrzy się po miesiącu.
Nic to nie wnosi, totalne zero.
Jak ktoś ma niedostatki urody, może je pod stylem schować.
Można się poczuć męskim np. na motorze, takim harjelu . Jest facet który by się nie poczuł męsko wtedy?
I wtedy zmienia się też energia, czujesz się męsko i to powoduje, że kobiety wariują, a nie wiedzą czemu.
Może lepiej sprawiać, aby czuć się męsko w swojej skórze, niż ładnie?

Ewa
Przybysz
Przybysz
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2023
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Ewa » 2023-07-24, 22:29

Męsko, to prawda męsko znaczy wzięcie, styl, gadżety, postawa i lecisz, ale prędzej czy później wyjdzie co pod czachą. Z reguły prędzej bo jak skupiać się na tym to raczej lale lecą na chwilę nie na związek. Ja akurat jestem zainteresowana panami w wieku plus czterdzieści. Pozdrawiam jeśli jest taki. Jak trochę młodszy też może być. 😉 [email protected]

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Albertus » 2023-07-24, 22:59

Forum jest o tyle dobrym miejscem na poznanie przyszłego męża albo żony że podczas dyskusji na różne tematy można poznać poglądy i sposób myślenia a nawet charakter dyskutujących. Podczas kontaktów z zamiarem matrymonialnym albo towarzyskim potrafimy się świetnie maskować, nawet nieświadomie albo nie do końca świadomie.

Dlatego, poza kontaktami towarzyskimi zachęcam tez do dyskusji. :D

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5927
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 843 times
Been thanked: 687 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: CiekawaXO » 2023-07-25, 08:04

Ewa pisze: 2023-07-24, 22:29 Męsko, to prawda męsko znaczy wzięcie, styl, gadżety, postawa i lecisz, ale prędzej czy później wyjdzie co pod czachą. Z reguły prędzej bo jak skupiać się na tym to raczej lale lecą na chwilę nie na związek. Ja akurat jestem zainteresowana panami w wieku plus czterdzieści. Pozdrawiam jeśli jest taki. Jak trochę młodszy też może być. 😉 [email protected]
Raczej pisałam w tym kontekście, że mężczyzna która uważa że ma niedostatki, powinien uwierzyć że może być męski mimo braku tzw. urody, i przyciągac płeć przeciwną, i że można nad tym pracować.
JAk się trafi ktoś sensowny to zapytam, czy jest zainteresowany nowymi znajomościami:P
Póki co, w tym wieku akurat jaki preferujesz, tutaj nie spotkałam.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Viridiana » 2023-07-25, 10:11

CiekawaXO pisze: 2023-07-24, 19:36 KAwalerzy wpisywać się!
A jaki wiek?

Dodano po 3 minutach 23 sekundach:
Bo mam dwóch kandydatów.
Niektórzy w swoim profilu mają dodany wiek, więc jak wejdziesz na stronę profilową twoich kandydatów, to być może się dowiesz. ;)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5927
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 843 times
Been thanked: 687 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: CiekawaXO » 2023-07-25, 10:20

Wiek preferowany przez Ewę.A ci kandydaci za młodzi B-)
Ostatnio zmieniony 2023-07-25, 10:38 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3050
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: konserwa » 2023-07-25, 12:20

Ja jestem coraz mlodszy do setki. Ktora mnie zechce?

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 952
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 261 times

Re: Jak znaleźć żonę i przyjaciół

Post autor: Repart » 2023-07-25, 12:36

Atrakcyjność płci przeciwnej najlepiej określi.. płeć przeciwna. To, co wg mnie wydaje się atrakcyjne, dla kobiet wcale nie musi takie być. Stereotypy typu wyrzeźbiony czy kobieciarz są dobre, ale na krótką metę. Kobiety na pewno to przyciągnie, ale niekoniecznie zatrzyma.

Oprócz wieku, jakie cechy mężczyzn wydają Ci się atrakcyjne @Ewa ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”