Witam

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Lukas8
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2022

Witam

Post autor: Lukas8 » 2022-07-18, 16:00

Witam, nie wiedziałem gdzie umieścić temat. Ale szukam pomocy kogoś kto odetnie mnie i moją rodzinę. Od gościa który wysysa z nas energię i stosuje czarną magię. Czy znacie kogoś, jakiegoś sprawdzonego egzorcystę lub uzdrowiciela który potrafił by pomóc?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14818
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4121 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Dezerter » 2022-07-18, 21:46

Napisz skąd jesteś i opisz problem nieco szerzej
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Lukas8
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2022

Re: Witam

Post autor: Lukas8 » 2022-07-24, 23:22

Jestem z Sosnowca, a to się u mnie dzieje. On mieszka nade mną, i słychać że coś robi u siebie w mieszkaniu. I po tym czuje jakby uchodziło że mnie życie i czyje się słabo, albo odzywają się stare kątuzje i urazy. Ogólnie spada samopoczucie. Stuka jakby, młotkiem. I coś kreśli u siemię na podłodze nademną albo czymś roluje po podłodze. Zdarzało się że oblewał mi jakąś substancją dzwi i okna.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Witam

Post autor: sądzony » 2022-07-25, 14:39

Może zgłoś to pierwej na policję.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Lukas8
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2022

Re: Witam

Post autor: Lukas8 » 2022-08-03, 13:31

I co powiem policji? Nie wyrządził żadnych szkód materialnych. Do tego ma znajomych w policji.

Konwalia

Re: Witam

Post autor: Konwalia » 2022-08-03, 14:02

@Lukas8
Szczęść Boże, witaj,

jeżeli Ty i Twoi bliscy będziecie w stanie łaski uświęcającej (będziecie mogli przystępować do Komunii), to nic Wam nie zagraża.

Inną sprawą są ewentualne szkody materialne. W tej sytuacji warto byłoby porozmawiać z tym sąsiadem albo zgłosić to na policję.

Istnieje też możliwość, że sąsiad jest osobą chorą psychicznie. Jeśli nie ma rodziny, to należy zgłosić to do opieki społecznej.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Witam

Post autor: Albertus » 2022-08-03, 16:30

Lukas8 pisze: 2022-07-24, 23:22 Jestem z Sosnowca, a to się u mnie dzieje. On mieszka nade mną, i słychać że coś robi u siebie w mieszkaniu. I po tym czuje jakby uchodziło że mnie życie i czyje się słabo, albo odzywają się stare kątuzje i urazy. Ogólnie spada samopoczucie. Stuka jakby, młotkiem. I coś kreśli u siemię na podłodze nademną albo czymś roluje po podłodze. Zdarzało się że oblewał mi jakąś substancją dzwi i okna.
Jak wydaje ci się że coś kreśli i roluje po podłodze i stuka młotkiem to pewnie remont robi albo jakiś majsterkowicz. Są też ludzie którzy nie mogą wytrzymać jeśli co kilka dni nie przemeblują sobie mieszkania przestawiając meble albo różne sprzęty. Wyjaśnień może być wiele, najbardziej zwyczajnych i prozaicznych.

Natomiast jeśli faktycznie widziałeś jak to on oblewa ci drzwi i okna jakąś substancją to faktycznie jest powód do reakcji i zapytania co robi i dlaczego. Podobnie gdyby zakłócał ciszę nocną swoim zachowaniem.

Gdyby po zwróceniu uwagi nie reagował to ostatecznie można wezwać policję.

Ale jeśli to są tylko twoje podejrzenia a nie fakty to możesz takimi posądzeniami i oskarżeniami kogoś bardzo skrzywdzić.

A czy w ogóle rozmawiałeś z tym człowiekiem? Może powiedz - kiedyś "dzień dobry", zagadnij i porozmawiaj o czymkolwiek na początek. A jak się zapoznasz to zapytasz co tam tak coś szura i stuka nad głową?

Lukas8
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2022

Re: Witam

Post autor: Lukas8 » 2022-08-11, 00:52

Z nim się nie da rozmawiać, i z jego rodzina. Oni nie są do końca normalni, wszyscy w okolicy się ich boją albo im pomagają. Mają się za bogów, że cała okolica należy do nich, a jak ktoś im się stawia to zaraz ma jakiś wypadek, albo znika bez wieści. W policji mają sporo znajomych. Na pewno nie robi remontu bo robi to zawsze band nami i potem dzieją się te rzeczy co opisałem wyżej,i remontu nie robi się przez 3 lata tak jest dzień w dzień.

mz3r
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2 sie 2022
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Witam

Post autor: mz3r » 2022-08-11, 19:29

Lukas8 pisze: 2022-07-24, 23:22 Zdarzało się że oblewał mi jakąś substancją dzwi i okna.
A masz jakieś nagrania takiego zdarzenia? Jeśli jest faktycznie jak mówisz, to dokumentuj zdarzenia.

ODPOWIEDZ