Przepowiednie

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
mrpompa
Przybysz
Przybysz
Posty: 22
Rejestracja: 22 maja 2022

Przepowiednie

Post autor: mrpompa » 2022-08-24, 04:59

Witam,


Objawienie a przepowiednie to różne tematy oba niby poniekąd takie same, paradoksalnie takie same.

Bo komuś się może faktycznie objawić na jawie we śnie , Bóg, Jezus, Matka boża i złożyć przepowiednia.

A co wtedy jak nie objawia się nikt z powyższej elity tylko ktoś, twierdzi ze ma przepowiednie i wie ze No wtedy i wtedy coś się wydarzy albo zna położenia, zwłok itp skąd te informacje ktoś bierze oś szatana.

Przecież on nie umie czytać w naszych umysłach jak Bóg, on tylko sugeruje się naszym wsczesniejszym zachowaniem
I na podstawie jego wyciąga wnioski jakie bądź jaki sen na jawie bądź inne widzenie nam wrzucić aby nami manipulować.



Tyle na wstępie a moje pytanie brzmi siak taki jackowski ma
Przepowiednie ze Np będzie 3 woja światowa pod koniec roku i Polaka zostanie zaatakowania, jak
Ci inni jasnowidzowie maja taka wiedzę oraz możliwości twierdzenia ze coś za ileś lat może się wydarzyć, np taka baba janga czy nostradamus ich przepowiednie się jakieś sprawdziły wiec co kto im daje wiedzę Bóg czy szatan

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22637
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4222 times

Re: Przepowiednie

Post autor: Andej » 2022-08-24, 07:54

Czy nie jest zastanawiające, że te przepowiednie sprawdzają się dopiero po fakcie? Dopiero po czasie ktoś pokrętnie tłumaczy, że dana przepowiednia dotyczyła akurat tego.
Sprawdzalność Jackowskiego na jakim poziomie jest? Już lepiej przewidywał Wałęsa, gdy grał w totka (ciekawe, dlaczego teraz nie ma tego daru, gdy zamiast totka jest lotto).

Dlaczego przepowiadanie kojarzysz z objawieniami? Objawienie dotyczą wiary. Mają sens religijny.
Czy zauważyłaś, że Kościół bardzo powściągliwie podchodzi do objawień?
Czy uznał za prawdę to, co mówiła Baba Jaga czy Nosta Domus?

A Jackowski to komercja. Stawiam go w szeregu wróżek.

A wojna nieunikniona. Niemal. Od lutego lub marca br. wspominam o tym co jakiś czas. Nie jestem prekognitą, ale obserwuję bieg wydarzeń. Niezwyciężona armia i niezwyciężony apetyt nie pozostawiają złudzeń.
Na pociechę trzeba pamiętać, że niezwyciężona armia była już kiedyś zwyciężona, w 1920. Wtedy też wyzwalała. Jak zawsze.

Ci jasnowidzowie nie mają wiedzy, mają głowy. Kojarzą fakty. Zbijają kasę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15143
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4271 times
Been thanked: 2991 times
Kontakt:

Re: Przepowiednie

Post autor: Dezerter » 2022-08-26, 21:39

mrpompa pisze: 2022-08-24, 04:59 Witam,


Objawienie a przepowiednie to różne tematy oba niby poniekąd takie same, paradoksalnie takie same.

Bo komuś się może faktycznie objawić na jawie we śnie , Bóg, Jezus, Matka boża i złożyć przepowiednia.

A co wtedy jak nie objawia się nikt z powyższej elity tylko ktoś, twierdzi ze ma przepowiednie i wie ze No wtedy i wtedy coś się wydarzy albo zna położenia, zwłok itp skąd te informacje ktoś bierze oś szatana.

Przecież on nie umie czytać w naszych umysłach jak Bóg, on tylko sugeruje się naszym wsczesniejszym zachowaniem
I na podstawie jego wyciąga wnioski jakie bądź jaki sen na jawie bądź inne widzenie nam wrzucić aby nami manipulować.



Tyle na wstępie a moje pytanie brzmi siak taki jackowski ma
Przepowiednie ze Np będzie 3 woja światowa pod koniec roku i Polaka zostanie zaatakowania, jak
Ci inni jasnowidzowie maja taka wiedzę oraz możliwości twierdzenia ze coś za ileś lat może się wydarzyć, np taka baba janga czy nostradamus ich przepowiednie się jakieś sprawdziły wiec co kto im daje wiedzę Bóg czy szatan
Czytałeś Nostradamusa, ale oryginalne teksty a nie teksty ludzi o miny Nostradamus napisał
- ja czytałem i jest to albo bełkot, albo symbiliczne gadanie o niczym, albo nic nie znaczące ogólniki - wielkie moje rozczarowanie słynnym Nostradamusem
Babą Jaga to mnie w dzieciństwie straszyli .... taki żart ;)
A Jackowskiego to osobiście sprawdziłem - w Gazecie pomorskiej co rok drukowali z nim wywiad Co nas czeka w Nowym roku. Schowaliśmy gazetę i wyciągnęliśmy w Nowym roku- komisyjnie rodzinnie czytając na głos ocenialiśmy, która przepowiednia się spełniła a , która nie
podsumowanie było dla Jackowskiego porażające - taki z niego jasnowidz jak i ze mnie ;) :p
Jedynym znanymi mi jasnowidzami w Polsce był o. Klimuszko i przedwojenny Ossowiecki
Skąd ich dar?
Ani ja, ani oni nie wiedzieli
Dar jest tak rzadki, że nie warto się nim ani zajmować, ani fascynować
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

zdrogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 4 lut 2019
Been thanked: 20 times

Re: Przepowiednie

Post autor: zdrogi » 2022-09-11, 20:56

Ilość przepowiedni i objawień maleje wraz z rozwojem ludzkości i tym co współczesny człowiek jest w stanie pojąć. 500, 1000 czy 3000 lat temu ktoś o sprawnym piórze i rozwiniętej wyobraźni jak choćby taki Nostradamus napisałby, że ujrzał człowieka na skrzydłach jak ptak, to wielu powie przepowiedział powstanie samolotu. Dziś gdy ktoś powie przyśniło mi się jak człowiek chodzi po Marsie, odpowiemy i cóż z tego

adampiotr
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 23 lut 2021
Has thanked: 105 times
Been thanked: 38 times

Re: Przepowiednie

Post autor: adampiotr » 2022-09-12, 11:24

Wy macie problem z Jackowskimi, a ja ma problem z Ojcem Pio czy świętą Faustyna oni tez przeciez przepowiadają wielką Polskę albo jakieś inne przepowiednie.I ci święci również mają przepowiednie na temat III wojny światowej jako kary eh albo 3 dni ciemności i to ma być jakieś niby widzenie ?? Czy nie wiem jak to nazwać.
Ostatnio zmieniony 2022-09-12, 11:27 przez adampiotr, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Przepowiednie

Post autor: Hildegarda » 2022-09-15, 06:10

A co jeśli jakieś objawienie zawiera przepowiednie naukowe? Pochodzi od Boga, czy nie?

ODPOWIEDZ