Przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzną? co to takiego?

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 472 times

Re: Przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzną? co to takiego?

Post autor: konserwa » 2022-09-19, 11:05

W moich kregach ( a nawet kwadratach ) nie ma jednoznacznie "tak to wyglada " ...

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5319
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 843 times
Been thanked: 1402 times

Re: Przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzną? co to takiego?

Post autor: abi » 2022-09-19, 15:36

adampiotr pisze: 2022-09-19, 10:24 A katolicy nie związą się z ateistami, bo tak nie wypada katolikowi i juz koło zamykamy.
o, to ja jestem wyjatek za dyspensa :-?
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Ktoś całkiem obcy

Re: Przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzną? co to takiego?

Post autor: Ktoś całkiem obcy » 2022-09-19, 19:27

adampiotr pisze: 2022-09-19, 10:24 A to prawda ,ze mezczyzni są pod presją. Ale zauważ, ze dziewczyny nie zwiaża się z byle kim. Mężczyźni tak samo tego nie zrobią. I tak zamykamy koło. A katolicy nie związą się z ateistami, bo tak nie wypada katolikowi i juz koło zamykamy.Co raz mniejszy wybór...a ci słabsi zostają.
Ale tak najprościej rzecz ujmując chodzi o zapewnienie godnego bytu rodzinie, to spoczywa na nas dlatego baby patrzą pod tym kątem i jest to zrozumiałe i naturalne, a że dzisiejszy świat pogania nas żeby mieć więcej i więcej to rodzi to niezdrową rywalizacje i wielką próżność u niektórych.
A ja niespecjalnie uczestniczę w wyścigu szczurów, nigdy nie zależało żeby być naj, co nie znaczy że z tortu zwanego życiem nic nie ugryzę dla siebie i ewentualnej przyszłej:) jak do tej pory całkiem nieźle mi idzie. Jestem przed trzydziestką, zero długów, kredytów czy alimentów i nawet teraz gdybym nagle zginął w wypadku to zapewniłem wsparcie finansowe, ale nikogo jeszcze nie wskazałem. Jedyny mankament to muszę rozważnie wydawać pieniądze bo zobowiązałem się do wieloletniej polisy ale było to oczywiście całkowicie dobrowolne, ale jednak mam świadomość że to dobra inwestycja która może się przydać, daje radę.

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
konserwa pisze: 2022-09-19, 11:05 W moich kregach ( a nawet kwadratach ) nie ma jednoznacznie "tak to wyglada " ...
Są wyjątki oczywiście

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 472 times

Re: Przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzną? co to takiego?

Post autor: konserwa » 2022-09-19, 19:36

Moze to Twoj wyjatek?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”