Ubiór kobiet

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Morkej » 2022-10-01, 12:27

Dżdżownica pisze: 2022-10-01, 10:20 przez dwa dni byłąm zablokowana, bez ostrzeżenia i banu [...] Typowe dla katolickiego forum.
Widzę, że masz potrzebę pisania oskarżeń o rzekomą blokadę nie tylko prywatnie, ale też publicznie. Gdybyś była uczciwa, to nie szastałabyś takimi oskarżeniami bez uprzedniego wyjaśnienia tego z nami, a od tego w ogóle nie zaczęłaś. Dodatkowo stosujesz bardzo ogólne zarzuty w stronę tutejszych katolików.

Dostajesz ostrzeżenie oraz blokadę na 24h (teraz rzeczywiście ją dostaniesz). Radzę też zmienić ton Twoich wpisów do innych użytkowników, ponieważ w innym wypadku kolejne ostrzeżenia posypią się dość szybko, a na koniec nastąpi usunięcie Twojego konta.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dezerter » 2022-10-01, 17:33

Dżdżownica pisze
Nie moge dodać postów w innym wątku, przez dwa dni byłąm zablokowana, bez ostrzeżenia i banu - ot, tak sobie. Typowe dla katolickiego forum.
Wszedłem do Moderacji i pytam, kto i za co ja zablokował?
- odpowiedź : nikt i za nic!
sprawdzam w dzienniku Moderacji
rzeczywiście nikt Dżdżownicy nie blokował *-:)
wiec , albo nie wie co mówi
albo świadomie kłamie
takie są fakty
a piszę to w tym wątku, bo w tym wątku padł zarzut, który nie możemy pozostawić bez komentarza
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5197
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 821 times
Been thanked: 1374 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: abi » 2022-10-01, 19:04

ale ze dez nie wierzysz na slowo swoim modom ze sprawdzasz chociaz mowili ze nikt ..
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-10-01, 19:57

abi pisze: 2022-10-01, 19:04 ale ze dez nie wierzysz na slowo swoim modom ze sprawdzasz chociaz mowili ze nikt ..
Dobrze, że sprawdza, ja np. wolę, żeby był dowód, że nie blokowałam, aby w tego typu sytuacji były moje działania sprawdzone, jawne i wiadome i nie było żadnych wątpliwości. To nie jest kwestia braku zaufania, ale raczej dla czystej formalności.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dezerter » 2022-10-01, 21:29

abi pisze: 2022-10-01, 19:04 ale ze dez nie wierzysz na slowo swoim modom ze sprawdzasz chociaz mowili ze nikt ..
A jak masz słowo przeciw słowu, to co masz zrobić
mamy kilku "moderatorów uśpionych"
A moim Moderatorom aktywnym ufam bardziej niż sobie *-:)
Ostatnio zmieniony 2022-10-01, 21:30 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-04, 14:53

Morkej
Napisałam na wiadomościach, nikt nie odpisał.


Dalej nikt nie uzadsadnił dlaczego niby kobiety mają nosić spódnice/sukienki.
Mimo że niektórzy tak twierdzą nigdzie nie naisałam że ządam braku wszelkich zasad, dress code oraz ubrań ochronnych. Chce tylko by kobiety dla których spódnice a tym bardziej rajstopy są nieakceptowalne mogły nosić spodnie. Ew. gdy "kobiecy" strój" tego nie dozwala (bo np. składa się z sukienki) to ubiór taki jak mężczyzni na danym stanowisku.
Spódnice są niewygodne, niebezpieczne i fatalnie wygladają. W takich za kolano nawet młode dziewczyny wyglądają jak stare cioty.
W którymś amerykańskim mieście wykazano że kobiety w sukienkach częściej są ofiarami napadów, w tym gwaltów. Policja zaleca spodnie.
Więc po co te spódnice? Jest chociaż jeden powód?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-04, 15:02

Dżdżownica pisze: 2022-10-04, 14:53 Dalej nikt nie uzadsadnił dlaczego niby kobiety mają nosić spódnice/sukienki.
Zapewne dlatego, że nikt tego nie żąda, nie wymaga. Dlaczego ktoś miałby pisać coś wbrew sobie.

Jak do tej pory wszyscy bronią praw kobiet do kobiecych ubiorów. Wszędzie tam, gdzie nie jest wymagany dress code.
Mężczyźni zazdroszczą kobietom takiej dowolności ubioru. Jak też bogactwa form. Choć są tacy, którzy je naśladują, jak niejaki Szpak. Ale to "artysta".
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-04, 15:29

Czekaj, to ma podawać następne szkoły w których spódnice są wymagane? Stanowiska pracy - stewardessy, pracownice banku czy niektórych sklepów? Dlaczego dziewczyny się boją isć w spodniach na egzamin? Niby nikt nie zabrania, ale wiadomo że zmniejsza się szanse?
Dlaczego w innych krajach jest inaczej? Znacznie lepiej w Anglii, a już Skandynawia daje całkowitą dowolność?
No jak tam, rozpracowałeś tą wszechmoc i wszechwiedze? Albo możesz wsakzać gdzie pisze nielogicznie?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-04, 15:31

Dżdżownica pisze: 2022-10-04, 15:29 Czekaj, to ma podawać następne szkoły w których spódnice są wymagane?
Andej pisze: 2022-10-04, 15:02 Wszędzie tam, gdzie nie jest wymagany dress code.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-04, 15:39

A dlaczego dress code ma być inny dla kobiet?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-04, 15:42

A dlaczego ma być inny dla pracowników szpitali, a inny dla obsługi lotnisk?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-05, 11:46

Bo w szpitalu są inne warunki. Zresztą inaczej jest ubrana recepcjonistka, inaczej się ubiera na operacyjną.
W niedziele stoimy sobie z siostra i robimy histerektomie. Powiedziałam jej że są tacy którzy by chceili żeby się ubierać do zabiegu w spódnice. Śmiałyśmy się pół godziny.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-05, 19:18

Dżdżownica pisze: 2022-10-05, 11:46 W niedziele stoimy sobie z siostra i robimy histerektomie.
jeśli robicie sobie i to na stojąco i wzajemnie w tym samym czasie. Podziwiam.
Zadałbym niedyskretne pytanie, jak często sobie to robicie. Ale to zbyt intymne.
Rzeczywiście, tyle śmiechu warte, ile absurdalne.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-05, 21:08

Czytać nie umiesz? Histerektomie. Pewnie za trudne słowo?
Przy stole operacyjnym się stoi. Dlatego też nie widze możliwości noszenia "kobiecych" butów. Tam są relingi - spódnica odpada. No a wrzucanie na stół psa 60 kg przez dwie osoby w spódnicach -kosmos.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-05, 21:29

Jeśli ktoś czyta ten dialog (jeśli można nazwać dialogiem sytuację, w której ktoś nie bardzo potrafi nawiązać do odpowiedzi) to proszę o ocenę spójności postu z godziny 11:46 z postem z godziny 21:08. Czy jest w tym jakaś logika? Raz o zupie, raz o slupie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Zablokowany