Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Nenderen » 2022-10-02, 10:07

Kochani, proszę w trybie pilnym o modlitwę w sprawie mojego problemu w pracy. Pojawił się problem i jestem bardzo zmartwiony i zatroskany. Pomódlcie się proszę za mnie do Matki Teresy z Kalkuty z którą czuję wielką więź.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-10-02, 10:27

Nie potrafię do Matki Teresy, ale pośrednictwem Matki Najwspanialszej obiecuję.
I cos doradzę. Spróbuj, z całym przekonaniem, wiarą i ufnością pomodlić tak, jak czynił to Dolindo. Jeśli tak uczynisz, to "magiczne", choć bez magii, zadziała.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Rak

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Rak » 2022-10-02, 10:51

Nenderen - pomodlę się w Twojej intencji.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Nenderen » 2022-10-02, 14:56

Dziękuję Wam wszystkim pięknie z całego serduszka za Wasze wsparcie
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-10-03, 12:36

Zmarł Jerzy Urban. Człowiek obsesyjnie nienawidzący Boga i wierzących. Urządzający dla swoich przyjaciół wielkopiątkowe fety mięsno alkoholowe.
Wydaje mi się, jemu i jemu podobnym najbardziej potrzebna jest modlitwa.
Nie wiem, czy pojednał się z Panem Bogiem przed śmiercią. Czy umarł w nienawiści. Nie wiem, czy modlitwa może mu pomóc. Ale, jeśli jest jakakolwiek możliwość, ze pomoże, to trzeba się modlić w intencji Jego zbawienia> W intencji tych wszystkich, którym najtrudniej osiągnąć zbawienia.

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
Nenderen pisze: 2022-10-02, 14:56 Dziękuję Wam wszystkim pięknie z całego serduszka za Wasze wsparcie
Nie dziękuj wyznam Ci szczerze ...

Podziękuj w wątku Bogu dzięki, dzięki Bogu. I tamże podziel się informacją, jak poszło.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-10-09, 14:10

Chciałabym bardzo prosić o modlitwę w Bogu wiadomej intencji, żeby się wszystko według Jego woli potoczyło, bo przeraźliwie mnie to niepokoi. I dziękuję za wszystkie poprzednie modlitwy, bardzo Wam wdzięczna jestem.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Rak

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Rak » 2022-10-09, 19:29

Pomodlę się w Twojej intencji.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: sądzony » 2022-10-09, 20:01

Od razu śmigam pogadać z Tatą :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2022-10-18, 02:14

Tez prosze ponownie o modlitwe.
Bark o ktorym pisalem po powrocie z Polski nadal bolacy i to coraz bardziej, tak ze od tygodnia jestem na chorobowym i chyba nie uda mi sie przyjechac na pazdziernikowe wyklady studium.
Na wyniki przeswietlenia i na skan musze poczekac, tak ze nawet nie wiem co naprawde sie dzieje z tym barkiem, a spanie to takie przewracanie sie i sporadyczne usniecie na godzine, dwie i tak wkolko.
Ostatnio zmieniony 2022-10-18, 02:14 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-10-18, 08:42

Jestem zaszokowany. Uważałem, ze wszystko można posuć. Ale nie Józka. Chłop ze stali. A się wali.

Dziwi mnie ino kraj, w którym trzeba tak długo czekać na diagnozę. Może warto przenieść się do Europy?

Trzymaj się, wspieramy modlitewnie. Natenczas musisz odbarczyć bark zamiast go obarczać. I znaleźć jakąś pozycje do spania. Może na półsiedząco?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Nenderen » 2022-10-19, 22:28

Józku, Miłośniczko, pomodlę się za was do Miłości Ukrzyżowanej, naszego wychodzącego nam naprzeciw Jezusa.
Od siebie proszę o modlitwę w pewnych dwóch nowych mi wiadomych intencjach.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-10-20, 08:02

Łomoczę do bram nieba codziennie, także w Waszych intencjach.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Nenderen » 2022-10-20, 19:11

Oby za to "łomotanie" Bóg wziął Ciebie po śmierci prosto do Nieba (za to dla takich jak ja jest czyściec). Bardzo lubię Twoje zapewnienia o modlitwie, pod względem motywacyjnym czynią mi wiele dobrego.
Tako dziękuję, Andeju
Ostatnio zmieniony 2022-10-20, 19:12 przez Nenderen, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 298
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 21 times
Been thanked: 148 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: hektolitr » 2022-10-20, 19:28

https://radiopoznan.fm/informacje/pozos ... m-w-drzewo
Prosiłbym o modlitwę w intencji tego człowieka. Pokój jego duszy.

Rak

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Rak » 2022-10-20, 23:10

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, niech odpoczywa w pokoju. Amen.

ODPOWIEDZ